Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:06:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 6:00:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Pistinko tak ja by som si dala porobiť aj iné ponuky, aby som mala prehľad. Ale tak to som ja. Však keď sa využijú tie konfigurátory, čo už aj krischko spomínal, tak to je záležitosť pár minút, sám si to z domu naťukáš, nikam nemusíš behať a nič vybavovať. Tak aspoň takouto cestou by som to spravila.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 16. Sep 2022 12:31:27 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Ak nie je iná možnosť, tak aj toto je dobrá možnosť, je to šikovné ozaj. Ja som skúšal ten konfigurátor a to hneď aj cenu ukazovalo, ako som si vyberal ďalšie veci a išiel krok za krokom. Čiže pekne som videl, že čo koľko stojí, konkrétne ktorá položka a vedel som si to pomeniť, ak cena nevyhovovala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 10:05:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
To ozaj? Lebo čo som postrehla, tak niektoré tie konfigurátory moc nechvália, že síce si to tam všetko sám zadáš, ale nakoniec to aj tak musíš odoslať a potom ti príde cenová ponuka mailom. Že to nie je také šikovné, ako uvádzajú. Ale toto ma prekvapilo, keď hovoríš, že to hneď aj cenu napočítavá, keď nechceš, tak to nemusíš potom posielať, že si len takto zistíš vlastne sám cenu, relatívne presnú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 6:46:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Tak ono aj tu musis odoslat v poslednom kroku to co vpises do toho konfiguratora. Ked si chces len nejak zistit cenu, tak nemusis, ale ak mas aj seriozny zaujem o objednanie, tak na zaver to posles a oni ta spatne kontaktuju s oficialne spracovanou cenovou ponukou, ktoru potom potvrdis.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 6:13:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Vospolok nezabúdajte ale na to, že sa netreba upriamiť čiste len na tú cenu, myslím, že pri takejto pergole obzvlášť. Tá má mnoho výhod oproti klasickej pergole, takže sa to nejak odzrkadlí aj na tej cene. To len pre istotu píšem, lebo môj sused teraz plánuje spraviť ešte pergolu, tak som mu spomínal aj túto možnosť. A on hneď na mňa vybehol, že to sa mu nejak nezdá, že však keby kúpil na to materiál sám, tak to postaví lacnejšie. Reku to áno susedko, ale obyčajnú pergolu, nie bioklimatickú a ťažko povedať, aj to, že ako by vôbec vyzerala, keby ju sám stavia, ale to som mu pre zachovanie dobrých susedských vzťahov už radšej nehovoril


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 8:28:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
... lacnejsie postavit moze, to sa nebudem ani hadat, ze nie, ale tak treba brat do uvahy aj to, ako to bude vyzerat, ci to bude rovnako kvalitne a aka zivotnost sa da ocakavat... zase to nie je take jednoduche... by som si pozrela, ako by robil tie posuvne lamely a to ovladanie... podla toho, co pises to neznie tak, ze by bol prave odbornik na taketo veci...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 6:08:05 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Mufka myslím, že to by sa tomu musel nejak normálne venovať, že to len tak domáci kutil tak jednoducho nepostaví takéto niečo ako je bioklimatická pergola. Akože obyčajnú jasné, na tom zas nič ťažkého nie je. Ale tu potrebuješ aby jedna časť bola prepojená s druhou, aby sa to ovládalo presne, tak ako má, tie sklony, zapojenie...

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 9:38:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Bioklimatickú pergolu robiť doma? Tak do toho by som nešiel veru. Však dá sa vybrať od koho ju objednať. A ak sa cena zdá vysoká, tak sú aj iné možnosti. Možno by postačila potom aj nejaké markíza napríklad. Zase ono sa neoplatí všetko robiť doma, sám s vidinou nejakého ušetrenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 8:31:10 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Po tom, čo som si pozeral, že čo je to tá bioklimatická pergola a ako to vlastne funguje a v čom sú výhody, tak tiež by som sa nepokúšal niečo takéto robiť doma. Však kto neviete alebo váhate, tak si vyskúšajte pozrieť Isotru. Tam som si to aj ja pozeral, lebo oni to maju asi najlepšie spracované, aj všetky tie informácie okolo toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 7:01:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Tiva tak potom hej, ja som v tomto asi ešte stará škola a zakaždým, keď sa má niečo vybavovať, tak ja hneď v hlave predstava ako treba behať po celom meste a zháňať nejakých predajcov. Ale tak hej, už je iná doba aj v tomto a už sú iné možnosti.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt