Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:00:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 20. Sep 2022 11:55:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Mar 2018 13:40:18
Príspevky: 17
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
erwio a akú ste nakoniec teda vybrali? keď tých sedačiek je teraz neskutočne veľa...ja aj predstavu zhruba mám, ale či takú konkrétne zrovna nájdem, to je otázne, daj nejaký tip, nech sa inšpirujem...:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 9:39:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
erwio no ono to velakrat tak byva, aj my ked sme kupovali sedacku, tak sme presli 10 predajni, uz sme boli zufali, manzelka chce toto, jej sa zase nepaci tamto, no proste same komplikacie :D idealne je mat po ruke jednu predajnu a nevymyslat :D chapem, ze si treba popozerat rozne, kym sa pre nejaku rozhodnes, ale ked ich vidis milion, tak potom je podla mna tazsie vybrat jednu :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 5:47:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Macomes tiez mas doma taketo problemy? Ja neviem, pozeral som nejake sedacky a teda vybral som hned nejake tri. Ved ono niekedy sa podla mna treba riadit takym tym prvotnym instinktom alebo ako by som to povedal :D Jasne, ze netreba kupovat prvu, co niekde zbadas, ale tak siel by som ju pozriet osobne, manzelka chce objednavat, ze jej sa nechce chodit nikam, riesime naraz kopu veci, ale snazim sa jej to vyhovorit. Ja to teda naspat vracat nebudem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 16:53:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Joj, keby mi to sem išlo pridať, tak pridám :-D Vybrali sme sivú, latkovú, je to taká hebká a príjemná látka na dotyk. Je priestranná, chceli sme už niečo väčšie, odjakživa sme teda snívali o takom veľkom letisku, kde sa zmestíme celá rodinka pekne pokope. Nie je nad tie večerné spoločné leňošenia :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 26. Sep 2022 9:10:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Tak s tym suhlasim, nie je nad to, ked sa mozes pred telku "vyvalit", ako ti vyhovuje a nikto ti do toho nekibicuje :-D Predtym, nez sme kupili sedacku, som mal velky problem najst si v obyvacke miesto bez toho, aby ma odtial niekto nevytlacil :-D Teraz sa pekne pomestime a su stastni vsetci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 26. Sep 2022 11:27:56 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
my sme mali napriklad problem najst sedacku, ktora by sa nam rychlo nevysedela. neviem teda, ci sme mali take nestastie a natrafili sme zakazdym len na nejake nekvalitne alebo co, ale vymenili sme tri gauce za dost kratku dobu, je to o hubu riesit taketo veci, ked ti do toho pride tisic inych, s tym mi da asi kazdy za pravdu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 9:11:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
no, tak sedacky vseobecne nie su najlacnejsia zalezitost, takze treba dobre vybrat a premysliet, ked do niecoho takeho idem. aj u nas bola proste sedacka zaklad. gro celej obyvacky. radsej si dat pekne nacas, ale proste potom stoji za to aj to cakanie. ked sme mali s priatelkou nas prvy byt, tak sme nejaku dobu sedeli na vankusoch :-D trvalo nam, kym sme si nasli to, co sme hladali, ale sme radi, ze sme si to nechali prejst hlavou a vybrali nakoniec dobre. lepsie ako kupit rychlo a zbrklo a potom lutovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 11:59:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Samrix, zaklad je podla mna vyberat podla funkcnosti. Ked clovek vie, ze chce/nechce s uloznym priestorom, ci chces do L alebo akehokolvek ineho pismena :-D Proste tieto prakticke veci ak mas vyriesene, tak potom uz je jednoduchsie sa tak nejak odpichnut. Farbu uz dako prisposobis, teraz uz ludia zariaduju tak moderne, ze takmer akakolvek farba sa ti hodit proste bude, ak je uplne odveci, tak si povies, ze to aspon tvori pekny kontrast :-D My asi jedine, co vybrate mame, tak je farba :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 9:55:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
cajomo no neviem si veru predstavit, ze si vyberiem sedacku, ktoru neskor olutujem alebo ma omrzi, ako by som to riesila. lebo predsalen vyhadzovat peniaze kazdy rok za novu, to neviem, kto si moze dovolit :D je pravda, ze to treba poriadne premysliet, nakolko je to dost velky krok, na tu sedacku sa budes musiet predsa pozerat dennodenne :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2022 9:49:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
ja by som sa takisto najradsej poobzeral po novej sedacke. nemame teraz nejak penazi nazvys, to netvrdim, ale postupne si odkladat by nebol asi uplne zly napad. som si povedal, ze by bolo vhodne investovat tak viacej, kedze je vkuse s tymi nekvalitnymi nieco. podla mna sa oplati do sedacky vrazit viac, nech to vydrzi viac ako dva roky. ta nasa terajsia ma rok a pol a uz mi pride, ze stratila svoju farbu, ved to je sialene kratka doba, nechapem, co to je za material, bolo nam povedane, ze je kvalitny, no nie je to velmi vidiet. tepovali sme ju jeden jediny raz.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt