Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 21:49:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 12:42:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Hemela je zasadny rozdiel ale v tom, ci je niekto len distributor alebo vyrobca...
Treba pozerat, ake su moznosti vyrobcov na Slovensku aby proste si mal aj proste lepsi prehlad, aby si vedel, co a ako...
Predsa len je to ine ked kupujes nieco priamo od vyrobcu, ked to nemusi ist este cez nejakeho predajcu alebo co a tym by sa to mohlo predlzovat, predrazovat a pritom zbytocne...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 19:57:40 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Áno a to zvykne byť vtedy rozdiel aj v prístupe, aspoň čo mám skúsenosť. Treba ale aj vyberať nielen firmu, materiál, ale aj sklo a takéto veci ;-)

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2022 10:25:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
dahel ako tebe dlho trvalo kym si sa rozhodol, ze od koho okna das?...cenove ponuky si viem ziadat aj tak nejako, ze zavolam, poslem podklady a spat mi firma hned posle cenovu ponuku?...ci ako to vlastne funguje?...lebo kazdy mi hovori nieco ine a mame uz z toho akoze hlavu ako balon, ako ja tak aj muz... :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2022 11:42:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
niektoré firmy ti tak pošlú, bez problémov, ale moja skúsenosť je taká za posledné obdobie, že nie je nad to, keď si s firmou alebo proste s niekým od nich sadneš aby si videl aj prístup, lebo ten ti vie tiež o mnohom povedať, často to nie je len o tej cene, o tej ponuke, preto som za osobné stretnutie v tomto, to ti veľakrát dá oveľa viacej ako čokoľvek, iné, keby si dávala, že na byt nejaké plastové okná a v klasických rozmeroch, tak to čert to ber aj po telefóne, ale keď ide o hliníkové okná alebo drevohliník a na mieru to chce osobne stretnutie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2022 12:35:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
ani tak by som nepovedal, ze by to bolo fajn po telefone. taketo veci by sa mali podla mna riesit osobne a z oci do oci. tak si vies aj o samotnej firme ako si vravel spravit co najlepsi obraz


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2022 12:40:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
drony, ale ked davas plastove okna a je to standard tak tiez si myslim, ze tam neni nejaky problem, ked vies, ze firma je ok a ked este maju aj okna na sklade, viem, ze znamej tak boli akurat premerat, ci dobre rozmery a nic viacej, ale pri oknach na mieru treba tomu ozaj viac pozornosti venovat, lebo aj cenovo je to inde tak nech to stoji za to, ten vysledok :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Sob 01. Okt 2022 14:54:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Cital som tu viacero komentarov a docital som sa tu o firme Drevar, prosim mohli by ste mi napisat ako je to u nich ked ide napriklad o zaruku?
Ako postupovat keby som chcel od nich napriklad cenovu ponuku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Sob 01. Okt 2022 16:55:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
struhlik, tak to asi ma kazda firma inak, nie? aspon teda my sa snazime kontaktovat najskor firmy telefonicky, aby sme vedeli, ze ci im podklady mame poslat mailom a oni nam poslu ponuku alebo ako to urobit a teda ti poviem, ze tych firiem je uz viac, ale treba tomu venovat cas, ved okna su na desiatky rokov :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 12:41:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
struhlik mame od tejto firmy komplet vsetky okna, kazda firma to ma inak, niekto nepotrebuje nic, len proste projekt, ze ako okna, ake rozmery a kolko kusov a tak a vedia ti poslat, ale co sa tyka tejto firmy, tak my sme si hned dohodli s nimi stretnutie u nich, aby sme sa dohodli, ze co vlastne chceme a prisli sme na to, ze je to takto aj lepsie, ked sa stretnes, lebo sa dozvies kvantum informacii o tych oknach, ktore pri cenovej ponuke mailom proste nedostanes 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 15:34:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
inak to je v celku pravda, na cenovej ponuke vidis len cisla a pri osobnom stretnuti mozno pridete spolocne na to, ze sa bude hodit iny ty alebo velkost okien a tak sa potom priamo vypracuje ponuka na mieru, ktora sa uz dodatocne nemusi upravovat


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt