Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:32:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 8:28:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
no to veru nie, lebo maloktore tie predajne maju na sklade nejake kvanta sedaciek. to by si musela ozaj trafit akurat taku, co maju. ale toto som si pozerala a je fajn, ze rovno aj vypisu tie modely, ktore sa daju kupit a rovno si ich mozes v podstate aj odviezt, pripadne sa dohodnes na doprave s nimi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 12:41:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... hej, to máš pravdu, my sme si sedačku vybrali na predajni, ale skladom nebola... čo sme kupovali, tak to oni predávajú talianske sedačky, takže to trvalo pár týždňov, kým sa sedačka pre nás vyrobila a kým ju priviezli a potom doviezli ku nám... ale oplatilo sa čakať... zase nebola to nejak extra dlhá doba... to už všade sa teraz čaká na dodanie, aj keď objednáš hoc aj z MM, to sused objednával dve také pohovky a čakal mesiac a pol na ne napríklad... čo my sme mali podobne, ale už pri takej echt sedačky, nechcem znieť namyslene alebo čo, ale tak tá naša je isto lepšej kvality...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 12:08:29 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Oplatí sa pozerať aj na to, že ktorá spoločnosť ako zabezpečuje dodanie a či vôbec. Lebo tak ak máš čakať na sedačku a potom ešte vybavovať odvoz, no neviem neviem... U nás to bolo tak, že nám ju potom doviezli, keď bolo všetko hotové a ani sme neplatili nič navyše za to.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 11:26:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
Gorhio to nie je praveze, ze by si znel alebo bol namysleny. Ale to su proste fakty... Mozno sa to niekoho dotkne, kto ma odtial sedacku a je s nou okej. Ale tak potom takymto ludom odporucam, aby isli do takych predajni, co sa proste specializuju na predaj pripadne vyrobu sedaciek a vyskusal si takuto :) Rozdiel to rozhodne je :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 10:58:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Dá sa aj nejak dopredu si zistiť o konkrétnej sedačke, aká tam je teda použitá koža, či to až na mieste? Myslím tak, na stránkach tých predajcov rôznych, či aj toto býva uvedené.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 13:09:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Samozrejme, že by to malo byť uvedené niekde, ale tak ak zvažuješ kúpu sedačky, tak je isto lepšie ísť rovno do predajne, kde sa dozvieš, čo potrebuješ, čo ťa zaujíma a sedačku si aj vyskúšaš :oops: My sme tiež takto kupovali. Najskôr sme si ju vyhliadli na nete, ale neobjednala by som ju bez toho, aby som si ju aj naživo pozrela :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2023 12:41:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
To je asi taký postup si myslím, že doma si v kľude nájdeš, čo by sa ti páčilo a potom už keď máš niečo vybraté, čo by pripadalo do úvahy, tak ideš pozrieť aj ako vyzerá naživo. Dodanie si mala aké, keď ste ju kupovali? Ako dlho to trvalo? To sa tuším na týždne nejak určuje.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Sob 28. Jan 2023 11:42:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
kup si taku, aka sa ti pači. My sme si teraz kupili nové relaxačné kreslo a zladili sme ho s dekorom sedačky


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 10:27:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Mne by sa napriklad aj tak pacilo, ze by to kreslo bolo praveze uplne ine ako sedacka, akoze stylovo aj farebne. Zase keby kupujem sedacku, ze 3+2+1 alebo nejaku takuto kombinaciu, tak v tom pripade by som to chcela zase mat vsetko rovnake. To treba proste vidiet, aby si to clovek vedel predstavit nejak nasledne aj ako by to u neho doma ukazalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 11:54:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Ku koženej sedačke by ste zvolili aké kreslo? Tiež kožené alebo látkové? Podľa mňa by mohlo aj to látkové vyzerať v pohode s tým, ale nie som si na sto percent istá, zase že či sa to nebude biť spolu. Či nemám špekulovať a rovno hľadať len kožené?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt