Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 6:37:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2023 8:37:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Čiže nemusím ani nejak hľadať, ste mi to tu aj rozpísali aj spoločnosť ponúkli. Čo som pozeral, tak sa dá na ich stránke aj dať spraviť taká predbežná cenová kalkulácia. Tak to mám v pláne pozrieť, keď večer budem mať kľud. Tak som zvedavý, koľko by to takto vyšlo. Len ten výber bude asi náročnejší, keď je tam toho toľko heh.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2023 11:19:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
ale tak pozri, zase nič ti nebráni v tom, dať si spraviť cenové kalkulácie aj na viacero tých modelov. môže sa stať, že by si si niečo vybral a pri zameraní by si si to rozmyslel a zmenil svoje rozhodnutie. ono je dôležitá potom až tá finálna cenová ponuka, ktorú ti spoločnosť vypracuje po zameraní. ako hej, je dôležitá aj táto prvá, ale to je viac menej taká orientačná by som povedala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2023 8:22:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 33
Bydlisko: Myjava
horarka a vy ste co u nich davali robit? tiez branu pripadne aj tu branicku, ako by som to chcel dat aj ja spravit, ci plot ste davali? pozeral som si zbezne ponuku a myslim, ze vybrat by som vedel. ale vidis to, k tej kalkulacii som sa az nestihol dostat. marekdarek uz si to skusal pozadavat? to ti hned obratom prisla potom ponuka, ci si musel dlhsie nejak cakat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2023 12:49:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
ak by ti to pomohlo, nie tak dávno som dával robiť posuvnú bránu s pohonom. ak by ťa niečo zaujímalo. tá schránka, to už je taká drobnosť oproti bráne. akú veľkú by si ju vlastne potreboval? lebo aj to nie je na škodu si pri hľadaní výrobcu rovno sledovať, že do akých rozmerov vedia spraviť. keď už je moc dlhá, tak to môže prinášať nejaké riziká predsalen a nie každý si na to trúfne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 8:15:56 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
len branu si daval robit? na kolko ta to vyslo a ako dlho si cakal na dodanie? lebo som cital, ze niektore spolocnosti nejak predlzovali este ku koncu roku dodania a menili podmienky..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 13:06:13 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Toto nie je moc dobré pýtať sa niekoho na cenu, keď ani nevieš, ako tá jeho brána vyzerá, z čoho je, aký tam má pohon, ako sa otvára. To môže byť dosť irelevantné pre niekoho, kto tiež uvažuje nad bránou. Najlepšie je si dať spraviť cenové ponuky u viacerých firiem a porovnať si to. Samozrejme pozerať aj na iné kritéria, na dodanie, záruku, montáž, servis. Napríklad aj to, či ti vedia spraviť vizualizáciu.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 8:21:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
konecne niekto, kto toto spomenul, lebo to je stale len o porovnani cien, ale tak darmo niekto ponukne vyhodnu cenu, ked potom tie ostatne kriteria nestoja za nic. to treba na to prihliadat z takeho komplexneho hladiska, nech kazde kriterium je co najlepsie proste. nejak to tak nakombinovat. ja si radsej priplatim kludne, pokial viem, ze to stoji za to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 7:41:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
aj takú záruku je dobré si pozrieť, lebo to je tiež rozdiel, či dostaneš tie klasické dva roky alebo viacej. čo mám predbežne vyhliadnuté už teda pár mesiacov aj, tak mám vybratý Elmar. oni dávajú až 11 rokov, čo je teda dosť rozdiel by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 9:59:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
tak to je pekný rozdiel, keď si môžeš v podstate vybrať, tak to akože nie je o čom. to je dobrá záruka. a ostatné podmienky majú aké oproti iným spoločnostiam? na cenu sa pýtať nejdem, lebo to sa líši od zákazky ku zákazke.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 8:38:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
no to ano, co sa tyka cenovej ponuky, tak to mas najlepsie, ked si das spravit cenovu ponuku priamo u firmy. niektore to maju tak, ze maju take konfiguratory, ze si to sam vsetko vyplnis a dozvies sa cenu, ze nemusis ani priamo nikoho kontaktovat kvoli tomu. niekomu je to takto lepsie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt