Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 7:50:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 01. Jún 2023 11:17:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 29. Mar 2018 12:28:22
Príspevky: 20
je to akoze rozdiel, ze ci je talianska alebo aka? odrazi sa to na kvalite, kde sa vyraba? ja viem, ze o cinskych a polskych sa hovori, ze to kvalitne nie je, ale neviem, ako ine moznosti su na tom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2023 10:20:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- rozhodne ano, ono aj pristup tych ludi, ake maju podmienky ti, co to vyrabaju, aka kvalitna koza sa dodava, to vsetko ma to vplyv podla mna. takze z tychto moznosti, co si napisala by som si vybrala rozhodne tu taliansku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 04. Júl 2023 10:17:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
ozaj myslite, ze tolko vela spravi to, kde je sedacka vyrobena? co som citala, tak niektori chvalia aj tie polske sedacky. ale tak to zase neviem, ci by som riskovala to, ze objednam od niekoho na trhu sedacku, ktoru som predtym ani nevidela, ani si nemohla vyskusat a mam sa teraz spoliehat na to, ze mi ju dodaju a bude vsetko okej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2023 12:17:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
ved to je to, ze niekedy uz clovek ani nevie, comu verit a naco sa spolahnut. najistejsie je, ked si mozes sedacku dopredu pozriet, to je jasne. to je asi jedine take nieco, comu mozes verit v dnesnej dobe. lebo spoliehat sa na nejake obrazky, tak to asi nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 11. Júl 2023 9:12:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
@magoda Malo by to tak byť, že sa môžeš spoľahnúť. Ale na fotke to môže aj úplne inak ukázať. Napríklad ja si neviem ani tie rozmery, veľkosť sedačky poriadne podľa obrázka predstaviť, že ako by to ukázalo potom u nás doma. My sme boli po predajniach behať, keď sme kupovali sedačku. Ale tak to bolo fúúúha, už asi aj osem deväť rokov dozadu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 12. Júl 2023 10:43:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
stále máte tú istú? a v pohode všetko je s ňou? nie je nejaká presedená alebo poškodená? dnes som akurát voľakde čítala, jedna zháňala radu, že čo s tým, že sa jej kožená sedačka začala lúpať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2023 9:42:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Ale veď to vôbec nie je dlhá doba na sedačku si zober. Jasné, záleží aj čo je to za sedačku, aká kvalita. Ak je taká lepšia tak v pohode potiahne aj ďalších 8 9 rokov bez toho, aby sa jej niečo udialo.
No k tomu lúpaniu to neviem, na to treba myslieť hneď pri kúpe, že tú sedačku treba aj nejak ošetrovať. To je iné ako pri látkovej sedačke. Ale tak asi to nebude asi bohvieaká kvalita, lebo pravá kožená by toto nemala robiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2023 10:40:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
MOLKARA Nam napriklad na predajni rovno ponukali taku "kozmetiku" pre sedacku, ked sme ju kupovali. Tak reku nova pekna sedacka, a stalo to par eur, tak sme rovno vzali aj to. Pouzivam sem tam, ked nezabudnem, nemozem povedat, ze by to bolo nejak ozaj pravidelne a sedacka je stale tip top.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 18. Júl 2023 8:53:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
Co znamena ale ze sem tam? To asi nebude nejak pravidelne mam taky pocit. Zase aby to nebolo ani casto a ani malo, nech to ma aj nejaky ucinok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 19. Júl 2023 8:31:54 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
vies co, nam v eurosofe hovoril predajca, ze to netreba casto zase nejak. a ono mas napisane na kazdom tom pripravku, ako casto ho treba pouzivat. ale to sa neboj, ze teraz by si sa kazdy druhy den mala starat o sedacku.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt