Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 16:09:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2023 8:39:01 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Tak toto už inak vyzerá ti poviem. Ale to už treba vedieť, ako pracovať s tými doskami si myslím. Jedna vec je, keď sa len ukladajú na terasu ako podlaha a iné, keď už takéto kadejaké tvary atď sa robia. To jedine už zajednať aj firmu na robotu rovno.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 03. Máj 2023 12:03:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 40
... ved da sa normalne vsetko objednat, akoze na kluc cela terasa... ze aj material a aj robota, tak nie je o com si myslim... lebo na taketo nieco si trufnut, aj ked je tam ta voda, tak to asi nie je len tak to spravit... to uz fakt musi clovek vediet, ako na to...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 10. Máj 2023 5:56:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
Ketmanka to myslíš pri tom bazéne, že? No to je predsa len o niečo iné ako keď sa robí čisto len podlaha na terase. Ani tá cena nie je zase taká, že by sa to nevyplatilo. Lebo si zober, že už s tým budeš mať pokoj proste. Ako v tom zmysle, že sa nemusíš starať o to, to je jedna vec, ale aj tú možnosť, že ozaj keď to objednáš na kľúč, tak nemusíš nič riešiť. Žiadne nástroje, pomôcky na tú montáž, to všetko si zabezpečia oni.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 19. Máj 2023 9:28:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
A ty potom už len pekne krásne leháro na teraske alebo pri bazéne. Tak nejak si to predstavujem :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 22. Máj 2023 7:59:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
ved konecne aj pocasie na to zacina vyzerat. tak treba co najskor taketo roboty zmaknut, nech si to clovek aj uzije pocas toho leta a tepla. potom zase na jesen sa ine da robit, ale bola by skoda to spravit opacne nejak. vsak nech je co najskor z toho uzitok. podlaha sa rychlo da spravit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2023 7:52:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Ved jasne a s tymi doskami sa nerobi zle, to vie byt podlaha za den dva hotova. A vyhoda je v tom, ze rovno si ju uzivas. Lebo u susedov robili takto ale drevenu a to ked spravili, tak sa to muselo najskor este hned natriet. A potom samozrejme opakovane kazdy rok. To je myslim take nieco, comu ked sa da vyhnut, tak naco toto robit, preco nekupit tie dosky, ktore su bez udrzby.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 24. Máj 2023 6:15:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Som sa stretol aj s tym, ze ake su WPC dosky neekologicke, kedze je tam ten plast. Tak reku no lebo drevene, to je uz len vyhra, to je velka ekologia, ked ich musis kazdy rok osetrovat :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 01. Jún 2023 8:01:04 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tak to musel byť nejaký echt odborník potom. Ak mi niečo vydrží bez údržby niekoľko rokov, tak je to pre mna o dosť viac ekologické, ako keď sa mám o niečo starať. Ale tak zjavne máme na to každý názor. Každý nech si robí, ako uzná za vhodné. Ale drevenú terasu by som nechcel ani zadarmo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 02. Jún 2023 7:35:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
My sme sa vcera akurat bavili nieco s topankami a tiez sme to spominali tak, ze bud si kupis kvalitu a potom ti vydrzia aj roky alebo budes kupovat kazdeho pol roka noveho. To plati proste pri vsetkom. Ci su to topanky, spotrebice alebo dosky na terasu. To mas uplne jedno. Ak chces z toho aj nieco mat a nie pomaly od kupy uvazovat, ze co kupis miesto toho najblizsie, tak sa vyplati hoc aj priplatit, ked to ma za to stat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2023 7:35:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
nemozes cakat od lacnych veci kvalitu. akoze niekedy motyka vystreli, ale tak vieme, ako to chodi. ty si dobry priklad uviedol aj s inymi vecami, pri ktorych to takto plati. ohladne wpc, ktore sa spominali ako jedna z moznosti, tak ked sa bavime o tej kvalite, ktora vydrzi a oplati sa, tak potom timbermax by som ja osobne mohol poradit.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt