Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:59:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Sob 03. Jún 2023 9:57:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Ale tak na to sa asi neda spoliehat a nejak vycakavat, ci sa nieco objavi, alebo nie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2023 7:37:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
vsak to nie, ked je situacia, ze potrebujes objednat material, tak nebudes cakat mesiac, dva, pol roka alebo kolko. proste ides a objedna sa, co treba a kolko treba. to je jasne. potom jedine podla ceny sa orientovat, ak uz teda je vybrate z coho sa bude stavat. ak este nie, tak to je trochu na dlhsie, ak v tom ma clovek uplne, ze volnu ruku, lebo moznosti je kvantum.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2023 16:08:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
ved to stavebnin je teraz na kazdom kroku tolko a v podstate kazdy ak chce, tak ti vie ponuknut nieco, co ta moze zaujat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2023 7:48:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Chcem sa opytat ohladne akustickych tehal, co ste ich davali. Davali ste ich predpokladam len ako vnutorne priecky. A teda vsetky? Ci napriklad medzi spalnu, detsku izbu alebo niekam inam? Ze kde je idealne ich dat, kde to ma taky najvacsi zmysel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2023 15:23:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
take maju asi vyzman v oddeleni dennej a nocnej casti, zalezi ako mas ulozene izby a s akou ktora susedi? nopreco len vnutorne. ved take nieco by malo podla mna vyznam aj zo strany od ulice napriklad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2023 7:33:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Tak ja som bol napríklad v tom, že tieto akustické sa zvyknú dávať len ako tie vnútorné. Nevedel som, že sa dajú použiť aj na vonkajšie steny. Ale tak zase logiku to má, že až niekto stavia v nejakej rušnejšej ulici, niekde na hlavnom ťahu, tak asi by to zmysel teda malo.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2023 15:26:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 70
To by si chcelo prezriet ponuky vyrobcov, ktore take tehly ponukaju, ci maju aj nieco na obvodove steny a podobne. Take nieco by bolo fajn napriklad aj pri radovej vystavbe


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 08. Jún 2023 9:13:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Na obvodove mury mi nepride potrebne ich pouzit, tam skor by som riesil tie uz vopred zateplene tehly. Len uvazujem aj nad tymi akustickymi, ci ma zmysel ich davat, ci to bude rozdiel oproti obycajnym. Akoze pri radovej vystavbe, tam by som to dal asi vsade :D Len to zase potom je otazne, ci sa to moze, ci ty si mozes vybrat az do takej miery material.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2023 9:03:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Odveci nie su potom ani tieto preklady https://www.heluz.sk/sk/vyrobek/preklad ... 5-x-1500-1 To poznate? Velice je mi sympaticke, ze sa robia uz taketo veci, ktore ti vedia zjednodusit tu dalsiu pracu, ktora ta bude cakat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2023 7:32:21 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Poznam, poznam, akoze taketo vychytavky, to rad sledujem, kde su ake moznosti, co sa da urobit lepsie alebo vlastne aj jednoduchsie. Mozno si niekto povie, ze naco je to dobre alebo co, ale treba mysliet aj do buducna, z takeho dlhodobejsieho hladiska sa na to pozerat. V podstate na niektorych veciach sa da aj usetrit, nie len peniazky ale aj cas.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt