Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 4:29:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 22. Aug 2017 7:43:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino samozrejme, ze ti vsetko napisem.Len pridu az vo stvrtok, tak v piatok alebo ten buduci tyzden ti az napisem, ako vsetko prebiehalo, okey? Aby si potom nehovoril, ze som ti neskoro napisal. Preto tak takto dopredu o tom informujem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 23. Aug 2017 11:09:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Seruste. A je take potrebne hned riesit zavadnu vodu? Ved cloveku sa nic nestane, ked pije trochu tvrdu vodu, no nie? Ci aky mate na to nazor? My nastastie mame dobru vodu ale brat sa mi minule stazovat, ze ju maju strasne tvrdu a ze nevie co s tym. Co by ste mu poradili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 30. Aug 2017 7:51:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Fajn, ze si mi to napisal inak by som ta uz bombardoval spravami, ze kde mam informacie ako to vsetko prebiehalo a podobne. Potom mi teda napis, ked budes mat cas a ked to uz vsetko budete mat spravene. Lebo verim, ze to vyzaduje aj nejake to upratovanie a podobne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 31. Aug 2017 7:55:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
samouk píše:
Seruste. A je take potrebne hned riesit zavadnu vodu? Ved cloveku sa nic nestane, ked pije trochu tvrdu vodu, no nie? Ci aky mate na to nazor? My nastastie mame dobru vodu ale brat sa mi minule stazovat, ze ju maju strasne tvrdu a ze nevie co s tym. Co by ste mu poradili?


Tak to je individualne, niekomu nevadi tvrda voda a niekomu ano. To mas tazko. Ale myslim, ze pokial clovek na to ma, tak by si mal dat skontrolovat vodu a v pripade, ze ju ma vadnu by s tym mal nieco robit. A tak isto by som to povedal aj tvojmu bratovi. Pokial sa stazuje a vadi mu to, riesil by som to cim skor


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 05. Sep 2017 17:33:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Tiez som sa mu snazil vysvetlit, ze pokial si moze zaplatit rozbor vody nech tak spravi. Predsa len nemusi ist len o tvrdu vodu ale moze byt vo vode aj nieco ine co by bolo pre zdravie skodlive. No snad tak spravi. Ty mas s takymito vecami skusenosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 06. Sep 2017 11:40:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino preto som ti aj napisal takto dopredu aby si s tym pocital. Uz teraz ti ale mozem vsetko napisat, uz to mame hotove a aj vsetko poupratovane. Konecne mame dobru vodu a vsetko okolo toho doriesene. Nebolo to take hrozne ako som si myslel. Som to dlho odkladal ale mal som to uz davnejsie dat spravit. A chlapi z aquatrendu boli uplny pohodaci. Vsetko tak fajn prebiehalo..Neviem co ti este napisat..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 08. Sep 2017 10:31:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Viaceri si to takto povedia, ze nemuseli tak dlho cakat a uz davno to mohli mat spravene. Ale tak aspon ze teraz ste si to dali na poriadok, to je hlavne! Oni su, inak by som ti ich neporadil keby neboli


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pon 11. Sep 2017 10:35:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
samouk píše:
Tiez som sa mu snazil vysvetlit, ze pokial si moze zaplatit rozbor vody nech tak spravi. Predsa len nemusi ist len o tvrdu vodu ale moze byt vo vode aj nieco ine co by bolo pre zdravie skodlive. No snad tak spravi. Ty mas s takymito vecami skusenosti?


A co ti povedal? Da si spravit aspon ten rozbor aby zistil ake skodliviny ma vo vode? Ano ja mam skusenosti so zlou vodou. My sme si tymto vsetkym presli preto viem aj poradit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 19. Sep 2017 8:05:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Napokon sme ho prehovorili aby tak spravil. Aj jeho manzelka mu vkuse hovorila, nech zistia aku maju vodu lebo predsa len chcu aj dieta a je potrebne aby vodu mali nezavadnu a tak povedal, ze dobre. Poradil som mu aj firmu aquatrend no on ze to si este pozrie a rozhodne sa, tak som zvedavy, ze u koho si da rozbor spravit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 21. Sep 2017 14:12:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
samouk píše:
Napokon sme ho prehovorili aby tak spravil. Aj jeho manzelka mu vkuse hovorila, nech zistia aku maju vodu lebo predsa len chcu aj dieta a je potrebne aby vodu mali nezavadnu a tak povedal, ze dobre. Poradil som mu aj firmu aquatrend no on ze to si este pozrie a rozhodne sa, tak som zvedavy, ze u koho si da rozbor spravit


Fajn, ze pristupil na to. Lebo az teraz zisti aku vodu vlastne pil. Pokial nebude az moc skodliva tak fajn, ale pokial ano, tak bolo na case s tym nieco spravit. Poradil si mu fajn. Poznas ju? Ci si tu cital o nej?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt