Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:11:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 19. Sep 2017 11:25:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :mrgreen: :mrgreen: - otázka ktorá ma zožiera tiež. Pevne som bol rozhodnutý, že krb budeme mať. Kamarát mi hovoril, že má nejakého známeho, ktorý takéto veci už dvakrát v živote robil. Tak som sa na neho spoliehal, že by mi to spravil, ale nakoniec z toho cúvol, že on krb staval len sebe a susedovi, že už nikomu nebude. Tak teraz neviem čo spraviť. Pretože som si nezisťoval nič o nikom inom, že komu by som to v takomto prípade mal dať spraviť.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 19. Sep 2017 15:01:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
stakxik píše:
- :mrgreen: :mrgreen: - otázka ktorá ma zožiera tiež. Pevne som bol rozhodnutý, že krb budeme mať. Kamarát mi hovoril, že má nejakého známeho, ktorý takéto veci už dvakrát v živote robil. Tak som sa na neho spoliehal, že by mi to spravil, ale nakoniec z toho cúvol, že on krb staval len sebe a susedovi, že už nikomu nebude. Tak teraz neviem čo spraviť. Pretože som si nezisťoval nič o nikom inom, že komu by som to v takomto prípade mal dať spraviť.


To si si chcel dat postavit niekomu, kto dvakrat v zivote staval krb? Really? To by som rovno radsej sa sam o to postaral. Mozno do toho nechce ist, lebo keby nastanu nejake problemy, tak to bude musiet vziat na svoje triko a to nie je haluz :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 20. Sep 2017 8:20:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :/ :? - jasné chcel som. Neviem o nikom v mojom okolí, čo by sa na to dal. Čo by mi vedel s tým pomôcť, preto som bol rád, že by mi to spravil. Normálne by som mu veď zaplatil, len aspoň by som sa s tým ja nemusel trápiť. Ale tak to je vec, s ktorou človek musí rátať nie? Že keď niečo robí a prídu problémy, ktoré pramenia z jeho práce, tak musí niesť za to dôsledky.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 21. Sep 2017 7:40:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Asi mu to napadlo, ze by s tym musel ratat a mozno prave aj to bol jeden z dovodov preco z toho cuvol. Uvedom si, ze keby sa nieco stalo nemas ani papier ani nic, kto ti to robil, kto na to ma niest nasledky a neviem co a s takymito vecami sa nezahrava to si pamataj. :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 22. Sep 2017 7:46:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Ty si povies, ze je normalne, ze by potom mal niest za to dosledky, ale on ti nevie garantovat, ze to robi dobre, on nema v tom prax, nema potrebne informacie, ktore maju krbari, ktori sa tomu venuju pravidelne a maju uz nejaku prax a vedia ako co ma byt aby potom nenastali nejake problemy, aby niekomu nezhorela strecha nad hlavou alebo co :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 25. Sep 2017 9:27:50 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Po mojich skúsenostiach. Po tom, čím všetkým som si prešiel pri stavbe domu, tak ti hovorím, že do tohto by som nešiel aj keby mi sľúbil, že mi to najlepší kamarát urobí. Neoplatí sa to. Človek, ktorý s tým nerobí pravidelne, s tými vložkami, materiálmi, ktorý nemá nejaké to vzdelanie v tomto smere tak to nespraví tak akoby to spravil odborník. Ja som to vybavil cez Deltako a som rád. Fakt rád, že som sa netrápil s tým sám alebo s nejakým známym. Oni majú roky skúseností, praxe a to sa nedá ani len porovnať s niekým, kto si niečo len prečíta na nete ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 26. Sep 2017 6:37:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :| :roll: - takže podľa toho čo píšete, aj keby do toho šiel nemuselo by to pre mňa znamenať ešte výhru, dobre to chápem? Tak u neho to nebolo len o prečítaní na internete, teda na začiatku bolo, ale keď už niečo urobil, tak som myslel, že by to dal. Cez firmu ma to ešte nenapadlo riešiť. Ale to tiež, keď to chcem cez firmu, tak krbovú vložku si vyberám sám nie?

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 27. Sep 2017 17:42:35 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Jasné, že nemuselo. Pretože ty nevieš čo on vie, aké znalosti zrovna má a či sú zhodné s tým akoby to ozaj malo byť odborne spravené.
To by bolo k čomu dobré? Nie, keď to vybavuješ tieto veci cez firmu, tak oni ti pomôžu aj vybrať vložku, aj všetko okolo toho zariadia. Krbár vie, čo by bolo pre teba vhodné a preto ti pomôžu už aj s výberom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 28. Sep 2017 6:57:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
To by si si mohol vybrať vložku a postaviť krb aj bez firmy, keby ti aj s týmto nepomohli. :mrgreen: :mrgreen: Zbytočne sa stresuješ. Seriózna firma ti pomôže so všetkým, s návrhom krbu, s výberom krbovej vložky, s prevedením, zapojením, obložením, no proste so všetkým, až k finálnej verzii, čo je veľmi dôležité aby si mohol potom hneď kúriť ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 03. Okt 2017 6:39:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :x :roll: - dušan toto som potreboval vedieť, či mi od začiatku budú s tým vedieť pomôcť, keď teda už by som mal do toho ísť aby to bolo dobré aby som sa neoklamal tak ako som sa skoro oklamal v tomto prípade. Teraz, keď už viem, že ako by to malo byť a nemalo, tak asi by som sa mal na firmu nejakú obrátiť. Ako si vyberiem serióznu firmu?

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt