Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 0:52:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 21. Nov 2017 13:49:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
henrich43 píše:
Tak mi to prosím zisti keď s nim budeš a potom mi napíš, dobre? Pomôžeš mi s tým! A už sa budem vyjadrovať poriadne aby ľudia pochopili, čo mám na mysli. Je to pre mňa ponaučenie :-D


včera som s ním bol a spýtal som sa na všetko...nezabudol som :D :D...odpovede sú nasledovné:
- typ vysávača je ProfiVac 300 Power Controll a cena je 2 150€ ( snáď som to nedoplietol)..ale okolo tejto sumy to nejako bolo...už vieš všetko, či ešte niečo ťa zaujíma?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 22. Nov 2017 22:57:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
@borty Mozem sa spytat ci kamosovi pomahali s vyberom alebo si on povedal, ktory chce?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 23. Nov 2017 9:10:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
menor píše:
@borty Mozem sa spytat ci kamosovi pomahali s vyberom alebo si on povedal, ktory chce?


to si mi dal dosť ťažkú otázku :shock: ...to neviem..ale myslím si, že mu pomohli...bežný ľudia sa moc do centrálnych vysávačov ešte nevyznajú, keďže je to taká novinka na trhu..on si síce dosť pozisťoval sám ale toto si myslím, že si nechal poradiť, že ktorý presne druh...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 24. Nov 2017 8:31:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Díky Borty za odpovede, už snáď všetko viem. Pozeral som, že Profivac má aj vlastnú stránku a že tam má vypísané aj všetky parametre jednotlivých centrálnych vysávačov. Tak už tam si pozriem, aké má parametre tento, ktorý má tvoj kamoš. Ešte raz vďaka za všetko 8-) 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Ned 26. Nov 2017 23:18:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
@borty Sorry, vobec mi nedoslo, ze normalne sa asi na taketo veci asi nepytas :D A on si od koho pozistoval sam?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 27. Nov 2017 13:32:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
menor píše:
@borty Sorry, vobec mi nedoslo, ze normalne sa asi na taketo veci asi nepytas :D A on si od koho pozistoval sam?


prepáč menor ale ty vôbec nečítaš?..veď som ti písal, že dosť veľa si zistil sám a keď potreboval radu, tak si nechal poradiť priamo od predajcu - od ktorého bral centrálny vysávač..teda od Profivacu..to som tu už tiež spomínal, že on má od nich...treba nabudúce viacej čítať..nemám problém ti to tu zopakovať ale potom si pripadám ako keby som bol opakovací papagáj :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 28. Nov 2017 12:32:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Borty z toho si nič nerob, niekedy tu musíš aj sto krát napísať jednu vec, lebo ľudom sa nechce čítať :-D:-D Ja už som si na to zvykol :-) A inak pozeral som tie parametre, a kvalitný si vybral :-) Povedz mu to! Musí mu vyhovovať, že? Sila výkonu je dobrá!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 29. Nov 2017 8:57:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Ludia mozem sa spytat, ci sa da centralny vysavac instalovat uz do rozostavaneho domu?..Citala som na internete, ze prva faza sa riesi pri hrubej stavbe tak teraz neviem, ci sme uz tuto moznost neprepasli:-/:-/..Poradte prosim!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 30. Nov 2017 9:43:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Samiska: Da sa aj do rozostavaneho domu instalovat centralny vysavac, no treba aby si cim skor kontaktovala nejaku firmu (ktoru chces, aby ti to instalovala) a oni ti uz daju presne stanovisko, co ako treba. A rozvody mate spravene? Keby ano, tak by to bolo uplne jednoduche.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2017 8:07:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
@Borty No ja som myslel, ze si zistoval sam este pred tym ako kontaktoval ich. A keby sme si chceli dat urobit cenovu ponuku tak kolko by to trvalo?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt