Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:18:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 11:09:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Moze, velmi rychlo sa moze stat, ze krb nie je spravne zapojeny a podobne, nejde len o tu samotnu vlozku aby bola kvalitna ide aj o tu celu obostavbu aby to bolo urobene spravne, preto pri nejakej ten rekonstrukcii krbu je potrebne aj tieto veci riesit.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 08. Nov 2017 18:33:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :? :roll: - poviem ti, že zrovna toto môj problém nebol, môj je, bol alebo akoby som to vlastne teraz napísal trošku iný, ale podstata je stále rovnaká, mne tu otvorili oči, že nie je dôležitá ani cena, ani vzhľad, ale že kľúčom ku šťastiu je kvalita, ako vložky tak aj samotnej práce, tak si z toho niečo vezmi aj ty

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 09. Nov 2017 12:11:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Cize mozem ratat s tym, ze ak to nebude dobre, ze to cele pojde zburat a na novo? Ved to ma zrovna malo penazi asi nebude stat, cize moc toto akoze dobra sprava pre mna nie je, budem musiet si dalej premysliet co s tym spravim :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 10. Nov 2017 10:06:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
je to dost mozne, u otca to tak museli robit, ale je to potrebne, aspon my sme to za dolezite a potrebne povazovali pretoze si vezmi, ze ak krb nie je dobre urobeny tak hrozia rozne problemy nedajboze aby este dom vyhorel, vela veci sa moze stat a ani si to neuvedomujeme a to je tou chybou, je jedno co to bude stat, je jedno, ze bude to treba zburat dolezite je to, ze aby potom bol ten krb dobre urobeny aby si nemusel mat obavy


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 14. Nov 2017 12:10:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Toto veru si velmi malo ludi uvedomuje, ze ak nebude dobre krb urobeny, tak dom bez problemov moze vyhoriet a tam si myslim, ze konci vsetka sranda, je potrebne si dat na tomto dost zalezat aby rodina bola v bezpeci.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 15. Nov 2017 16:08:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
je to tak, kym si to clovek neuvedomi ako realne sa veci maju tak nie je mozne aby sa vydal spravnym smerom, dobrou cestou, my sme si toho vela uzili kym otec sa dal na to, ze teda da sa to spravit vsetko od znovu a hlavne poriadne, ale podstatny je vysledok, ktory je super :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 16. Nov 2017 8:43:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
ja som nemal odvahu do toho ísť tá stavba krbu si vyžaduje veľmi veľa informácii poznatkov a hlavne praxe qa to teda išlo úplne mimo mňa takže ja som bol rád že som to dal urobiť firme čo sa profesionálne tomu venuje a nemal som starosti vôbec s ničím

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 20. Nov 2017 11:26:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
urobil si dobre, ze si do toho nesiel na vlastnu zodpovednost, krb so sebou nesie velmi vela zodpovednosti a je lepsie ak to robi niekto pri kom mas istotu kvality tej prace, vies, ze to co robia urobia dobre spravne ako ma byt a po 7 rokov alebo kolkych to nebudes musiet davat robit odznovu :(


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 21. Nov 2017 8:17:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
S tymto ste mi teda moc radost neurobili, ale co sa da robit. Musim to spravit, ked citam, co pisete, asi to nebude len tak a pre pokoj a bezpecie bude lepsie, ked sa na to dam. Mate nejaky tip na firmu, co sa tyka renovacie, ze by mi s tym vedeli pomoct? Aby som mal istotu, ze teda by to bolo fajn?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 22. Nov 2017 7:55:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Akcak.
Ja nemám s rekonštrukciou krbu nijaké skúsenosti. Ale som názoru, že ak vie krbár dobre urobiť nový krb, tak rekonštrukciu taktiež.
Pretože vie ako čo má byť, ako to má fungovať. Posielam ti fotku nášho krbu, ktorý sme si dali urobiť.
Robila nám ho firma Deltako a keby som si opäť mal na toto vybrať firmu, tak by som sa obrátil na nich.
Zariadili všetko, čo bolo potrebné a hlavne urobili svoju prácu kvalitne, čo si ja cením.
:mrgreen: :mrgreen:


Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt