Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 13:50:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 09. Nov 2017 13:07:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
milon je to mozne, dost mozne, pred nejakymi rokmi to tak bolo, ale dnes uz ani nie aspon teda co viem tak dnes taketo problemy nie su, uz najdes povedal by som, ze odbornikov na tieto veci, ktori kotol pred samotnou prevadzkou nastavia ako je potrebne aj ho zapoja a vedia ti pomoct potom aj s pripadnym servisom, keby to bolo potrebne :D

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Nov 2017 10:49:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Ty mas s tym skusenosti? To by sa mu siklo ked to vybavoval a ked potreboval, vtedy ako ti hovorim bol problem. Lenze kto su to ti odbornici?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Nov 2017 10:58:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
kto su ti odbornici? tak napriklad by si sa mozno cudoval, ale uz niektori vyrobcovia kotlov si skolia priamo svojich montaznikov, ktory presne vedia, ako ktory kotol zapojit ako ho nastavit aby kuril dobre a efektivne a aby vsetko slapalo ako hodinky aby nikde nebol problem :euforia:

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Nov 2017 18:25:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- ano ano keby si nahodou pozeral kotle, skus si pozriet aj znacku Atmos, tento vyrobca to ma riesene tak ako ti vojtobart napisat, cize je to efektivne riesenie, co si myslim, ze toto je velmi dolezite aby na zaciatku kotol mal do zapojenia vsetko co je treba a hlavne aby bol aj zapojeny tak ako je to potrebne pre jeho spravne fungovanie, aj ked schemy akoze instalaciu si vies najst, len otazka znie, ci si schopny, to tak urobit v praxi -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Nov 2017 9:58:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Schemy su vhodne pozriet sa na ne, ked riesis co kupit, co vsetko je potrebne aby aspon nejaky prehlad si v tom mal si si spravil, ale pre zapojenie by som radsej sa obratil na niekoho ineho nepustal by som sa do toho sam podla schem :(


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Nov 2017 9:10:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Veci sa evidentne menia, som myslel, ze toto je este take ako pre nejakym casom, ze je s tym problem, ale ak je to uz takto ako ste mi pisali, zrejme s tym mate skusenosti a viete o com hovorite aspon do buducna ak budem musiet nieco taketo vybavovat tak budem vediet, ze nemusim sa obavat, ze nebudem mat nikoho kto by mi pomohol :?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Nov 2017 9:02:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
splyňovací kotol si mám vyberať podľa výkonu starého alebo akým spôsobom? tepelné straty si nejako neviem vyrátať, to by som si musel niekomu dať urobiť, vypracovať, aby som sa od toho mohol odraziť a vybrať


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Nov 2017 13:05:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
ten stary kotol si ako kupoval? podla coho akych parametrov? ci bol dostatocny jeho vykon, ci sik pocas uzivania nemal nejako pocit, ze to nie je dostatocny vykon, ze by si ten dom pytal este nieco viac?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Nov 2017 12:49:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
starý kotol som ja nekupoval, len sme mali, ten bol v dome, čo si pamätám, takže toto vybavujem prvýkrát tak musím to k tomu aj prispôsobiť, tak ja som nejako nespozoroval, že by ten výkon nebol dostatočný, myslím, že stačil, vykúril kotol čo mal a myslím, že to je to dôležité nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Nov 2017 6:45:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
tak potom myslim, ze by bolo najvhodnejsim riesenim dat si vypocitat tepelne straty a potom podla toho ist vyberat kotol, aby to nebolo len tak, ze vyberas kotol od oka, kotol by mal byt vybraty presne na mieru do domu, do ktoreho ma ist, cize na tvojom mieste by som asi toto urobil ako prvy krok a potom hladal kotle a co sa tyka, tej znacky co tu zaznela, tak si myslim, ze je to kvalita :mrgreen:

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt