Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:18:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2018 10:31:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
lokma píše:
Výborne, ďakujem vám obom. Môžem sa ešte spýtať, vybrali ste si dvere hneď na prvý krát ako ste tam boli? Alebo to bolo na viacero stretnutí?


Snáď nebude vadiť, že sa zapojím do diskusie aj ja. Všimla som si, že sa rozhoduješ z ktorej firmy vybrať dvere. Je pravda, že my ženy sa niekedy len ťažko rozhodneme pre nejaké. Taktiež som to mala tak. Pokiaľ som nejaké vybrala, navštívila som veľa predajní a keď sme sa už aspoň rozhodli, že budeme brať zo Sapeli, tak minimálne tri krát som tam ešte bola, pokiaľ sme sa zhodli, ktorý odtieň dverí a či aj so sklom alebo len plné. Bolo to hrozné, lebo ja som si predstavovala iné ako môj manžel. No z nás tam mali riadnu komédiu :lol: :D Nakoniec ale všetko dobre dopadlo a my sme šťastný, že sme zobrali od nich, vyzerajú super ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Feb 2018 8:26:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Tak to sme sa teda asi fakt nepochopili, lebo ja potrebujem dvere, ktoré sú posuvné ale púzdro na ne bude v stene, takže ich nebude vidno keď budú otvorené vieš :)
Och ďakujem ti, že si sa ozvala, som rada, že má nejaká žena pochopila :lol: Ja som sa len bála aby si tam o mne nepomysleli, že nie som v poriadku ak tam budem potrebovať ísť viackrát. A máte nakoniec aj so sklom?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 25. Feb 2018 23:01:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
lokma tak to potom nic, oni take nerobia, to su cisto iba posuvne dvere ako byvaju napriklad na vstavanych skriniach vies


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Feb 2018 10:05:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- lokma mas na mysli, nieco taketo? (vid. fotka) taketo by si chcela dvere?
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 10:02:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Skoro, chcem aby boli takto posuvné ale aby v stene bolo púzdro a do toho sa zasúvali, proste aby ich nebolo vidno keď ich otvorím :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 13:15:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
lokma píše:
Tak to sme sa teda asi fakt nepochopili, lebo ja potrebujem dvere, ktoré sú posuvné ale púzdro na ne bude v stene, takže ich nebude vidno keď budú otvorené vieš :)
Och ďakujem ti, že si sa ozvala, som rada, že má nejaká žena pochopila :lol: Ja som sa len bála aby si tam o mne nepomysleli, že nie som v poriadku ak tam budem potrebovať ísť viackrát. A máte nakoniec aj so sklom?


Nie, u nich sa toho vôbec nemusíš báť. Ku zákazníkom sa správajú veľmi dobre a aj k takým, ktorí tam chodia ako na hodiny klavíru :lol: :D Napokon sme tak vybrali, že niektoré sú aj so sklom a niektoré sú plné ako napríklad do kúpeľne, wcka a špajzy. Inak ale ako pozerám, tak ty si tak trochu náročný človek, že? :) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Feb 2018 16:27:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- lokma mozes pridat prosim ta nejaku fotku? lebo stale si neviem predstavit ako myslis to "puzdro v stene". lebo aj tieto, co som ti pridala, nie je vidno ked ich zasunies. su predsa za stenou


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 02. Mar 2018 8:14:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Takto nejako to myslím :) Tie dvere nie je po otvorení vidno ani z jednej a ani z druhej strany, púzdro na ne je normálne v stene takže sa zasúvajú do steny :)

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Mar 2018 9:41:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
@lokma My akurat teraz cakame kym nam ich pridu namontovat. Ale neviem ci vies, ze na to musite mat prisposobnu zarubnu :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Mar 2018 12:54:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- lokma ahaaaa, no uz konecne viem, aku mas predstavu. sme sa tu riadne dlho dotahovali, pokial sme sa pochopili :lol: :) snad ti teda niekto vyhovie v tejto tvojej poziadavke. no myslim, ze to uz teraz dverove studia robia normalne a snad nebudes mat problem taketo zohnat. drzim palce ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt