Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 11:07:56


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 23. Mar 2018 17:46:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
my sme vyberali podla rozlohy, materiálu, farby a ceny. Máme tuto https://www.sconto.sk/produkty/sedacia- ... lermo.html


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 26. Mar 2018 12:43:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Lubica tak už ti ju posielam, je to ale len fotka stiahnutá z ich stránky. Vybrali sme tú s označením U239. A sorry že až teraz ale boli sme lyžovať v zahraničí, tak sa skôr nedalo.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 27. Mar 2018 9:26:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Martula píše:
my sme vyberali podla rozlohy, materiálu, farby a ceny. Máme tuto https://www.sconto.sk/produkty/sedacia- ... lermo.html


Väčšina ľudí si vyberá sedačku podľa dizajnu, materiálu, farby a hlavne tej ceny. Ľudí dosť zaujíma cena. My sme taktiež podľa toho vyberali avšak u nás bola na prvej priečke kvalita sedačky a hlavne aby bola kožená. Boli sme ochotní si aj viacej zaplatiť a aj sa tak stalo. Našu sme si vybrali v Eurosofe v Bratislave, kde v predajni majú vystavených dosť veľa sedačiek a skoro všetky sú dizajnovo krásne. Bolo to ťažké rozhodovanie. No veľmi nám vyhovuje. Slúži nám už nejaké obdobie a stále vyzerá zachovalo. Ale pokiaľ aj tebe vyhovuje tá, ktorú ste si vybrali, tak je to fajn. Som zástancom toho, že ľudia sú rôzni a každému sa páči niečo iné ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Sob 31. Mar 2018 23:13:58 
okoloidúci

Registrovaný: Sob 31. Mar 2018 23:11:01
Príspevky: 1
Ahojte baby, prosím vás má niektorá skúsenosti so sedačkami so sedackyphase? videla som od nich vela reklam a jedna známa od nich aj kupila sedačku ale dosť drahú a chváli ju, ale ja by som chcela isť do niečoho lacnejšieho. Pači sa mi že tam majú potom v ponuke potahy na sedačky, že ak by sa aj opotrebovala tak by možno stačilo kupiť iba nový potah ale stále vaham lebo predsalen, neplánujem kupovať sedačku každé dva roky novu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 05. Apr 2018 9:46:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Scarlett píše:
Ahojte baby, prosím vás má niektorá skúsenosti so sedačkami so sedackyphase? videla som od nich vela reklam a jedna známa od nich aj kupila sedačku ale dosť drahú a chváli ju, ale ja by som chcela isť do niečoho lacnejšieho. Pači sa mi že tam majú potom v ponuke potahy na sedačky, že ak by sa aj opotrebovala tak by možno stačilo kupiť iba nový potah ale stále vaham lebo predsalen, neplánujem kupovať sedačku každé dva roky novu.


Servus :D my sme od nich sedacku mali, no po 5tich rokoch sme ju museli vymenit lebo sa nam vysedela a este zacala aj vrzgat...neviem, ci sme nemali len stastie pri jej vyrobe alebo co, no odvtedy sme si povedali, ze u nich uz kupovat nebudeme...nasledne sme zvolili Eurosofu a tam sme kupili dalsiu, no ta uz taha 4ty rok a snad este nejake roky bude sluzit...zatial s nou problemy nemame...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 06. Apr 2018 10:02:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@scarlett radsej si vyber sedacku od niekoho ineho a nebudes ju mat aspon zbytocne predrazenu! Uplne sa stotoznujem s nazorom, ktory tu napisal @benqo!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 9:42:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Feb 2018 12:57:20
Príspevky: 20
Bydlisko: Trnava
MONCITA!
- wau, velmi pekna je!
- cakala som uplne nejaku inu ale milo si ma prekvapila tvojim vyberom!
- kolko vas stala? vies este cenu?
- a za aku dlhu dobu vam ju vyrobili?
- kde v zahranici ste boli lyzovat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Ned 15. Apr 2018 14:23:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
mne a najviac pačia tie latkové v tvare písmena U. Mdzi to sa da konferenčný stolik a vyzera to velmi pekne. Najlepšie su samozrejme rozkladacie a s uložným priestorom.Nekupujeme extra rahé, skor priemerná cena v eshope s nábytkom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 16. Apr 2018 11:34:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Lubica prečo si čakala nejaký iný výber? Máš pocit, že som viac extravagantnejší typ, alebo? :-) :-D Fú cenu ti takto z hlavy veru nepoviem :-( Už si vôbec nepamätám... Vyrobili a teda doviezli nám ju za cca 7 týždňov. Ale boli sme v Taliansku si trošku v Alpách zalyžovať. Super bolo ;-) :-)
Sonja z e-shopu sa nebojíš sedačku objednať? Veď to je celkom dosť veľký risk! Bála by som sa kúpiť "mačku vo vreci" - ako sa hovorí!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Sob 21. Apr 2018 14:14:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
látková v tvare pismena U a medzi to konferenčný stolík. Vyzerá to veľmi dobre. Samozrejme ak je sedačka rozkladacia a s uložným priestorom, je to obrovské plus.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt