Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:39:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 30. Aug 2018 9:48:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
karin89 nedá mi nepochváliť vaše roletky. sú fakt veľmi pekné! ;) :) kto vám ich montoval a vyrábal? od ktorej firmy ste objednávali??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 13. Sep 2018 13:07:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
@matilda ďakujem veľmi pekne za pochvalu ;) :) ...vážim si ju a som rada, že sa niekomu páčia naše vonkajšie rolety ;) ...čo sa týka odpovedí na tvoje otázky, tak rolety nám vyrábala firma Isotra ale kupovali sme ich cez predajcu v Liptovskom Mikuláši a montovali nám ich známi môjho manžela, keďže oni sa tým živia a vedeli nám to spraviť za lacnejšie...takto sme si to pekne vybavili ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 14. Sep 2018 11:41:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
danika píše:
-rebica- nepovedala by som, že čas je to najmenej. aspoň pre mňa je niekedy čas veľmi vzácny ale viem ako si to myslela, takže v pohodičke ;) :) áno musia, je to v zákone tak udané, takže firmy to musia dodržiavať! čo sa týka dodacej lehoty tak sa to nedá moc identifikovať, keďže každému predajcovi to trvá inak. treba si zájsť preto do predajne a priamo tam sa spýtať, koľko im to bude trvať


Myslela som to iba tak obrazne ale som rada, ze si ma nakoniec pochopila:):) Vidis, v tom mas pravdu. To ma mohlo hned napadnut, ze kazdy predajca ma inu dodaciu lehotu. A priamo z tej firmy Isotra sa asi objednat neda, ze? Oni su cisto len vyrobcia a distribuuju do tychto mensich firmiciek, ze? Budem si uz musiet nato najst cas a ist sa do nejakych popytat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 20. Sep 2018 9:46:32 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
galadriel píše:
Musketier! Presne toho názoru som aj ja! Dobre si to napísal a presne si to vystihol! Áno, vy máte od nich rolety? Koľko Vás koštli?


To je super a podľa mňa už každý normálny človek prišiel na to, že sa oplatí radšej si priplatiť za kvalitnú vec a mať ju dlhšie ako každú chvíľu tie lacné vymieňať! Ale o tom už bolo dosť. Hej ich značku máme ale keďže sú oni len výrobcovia (čo asi isto vieš) tak cez inú firmu sme ich brali. Dali sme za ne dosť ale nebanujem! A sorry ale konkrétnu cenu tu nechcem zverejňovať, keďže my máme veľké okná a tým pádom nás to aj vyšlo veľa


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 21. Sep 2018 13:11:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Musketier! Snáď to tak aj je, ako si napísal! Lebo poznám zopár ľudí, ktorí ešte stále len lacné a lacné veci nakupujú a potom po krátkej dobe mrnčia. Ale tak to je ich vec! Jasné, to viem :) Škoda, že nechceš zverejniť ale chápem 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 24. Sep 2018 10:50:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
karin89 mne keď sa niečo páči tak neváham a hneď pochválim a taktiež sa pýtam, z kade to ľudia majú aby som do budúcna vedela ;) :) hocikedy aj ženy na ulici odstavím keď vidím, že majú niečo pekné oblečené len aby som zistila, kde to kúpili :lol: :lol: fúha, tak vy ste to mali takto, super! ten výrobca je ale inak dobrý, mám skúsenosť tiež s ich produktami ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 25. Sep 2018 5:34:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
@matilda áno?...ty si takáto?...to aby som si dávala na teba pozor a nikde ťa nestretla :lol: :lol: :lol: ...srandujem samozrejme :lol: :lol: ...vy máte od nich tiež nejaké rolety alebo žalúzie, keď máš skúsenosti???


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 26. Sep 2018 14:13:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
karin89 áno som a nehanbím sa za to :) ale skrývať sa predo mnou nemusíš, neubližujem tým ľudom predsa :lol: :D iba sa informujem! hej máme žalúzie od nich, ešte som to tu nespomínala, čo? myslela som si, že áno :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 28. Sep 2018 8:05:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
galadriel píše:
Musketier! Snáď to tak aj je, ako si napísal! Lebo poznám zopár ľudí, ktorí ešte stále len lacné a lacné veci nakupujú a potom po krátkej dobe mrnčia. Ale tak to je ich vec! Jasné, to viem :) Škoda, že nechceš zverejniť ale chápem 8-)


Áno?? V mojom okolí sú už našťastie všetci takí, ako som napísal!! Všetkých som naučil kvalitné veci kupovať a nie šmejdy :D :lol: Som rád, že to chápeš 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 08. Okt 2018 10:17:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...kto mate automaticke rolety, ake ovladanie sa na to dava?...to je nejaky dialkovy ovladac alebo sa to da aj cez mobilny telefon?...lebo videla som take nieco na internete, tak preto ma zaujima ako to je riesene cez tuto firmu...vdaka za odpoved :) :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt