Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:20:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 06. Sep 2018 11:42:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Angela nejaké kúsky mám doma aj ja z toho obchodu, síce nie nejaký veľký nábytok, skôr také drobnosti, ako taburetka napríklad, ale môžem povedať, že paráda. Za málo veľa muziky, tak sa to hovorí, nie?
Tak beriem ja nakupovanie cez ten obchod. Len každej sa nám iné veci páčia, preto si treba pozrieť ponuku, či niečo by ju zaujalo :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 17. Sep 2018 13:00:02 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Je lepsie takto to spravit, ponuka obchodov je dnes uz velka, ze je z coho vyberat a z roznych stylov, my ked sme si davali obyvacku nacenit stolarovi, tak som skoro okoktavel. Radsej venovat cas tomu, ze ist do obchodu popozerat, co by mohlo byt v pohode, co by sedelo do miestnosti, do priestoru, kam to chceme ako zaplatit stolarovi dvakrat tolko co by som nechal v obchode, radsej ten cas ozeliem jak tie peniaze :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 17. Sep 2018 14:55:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Juraj hlavne to neodkladat ked uz je postel v takej faze, ze na spadnutie...Ja by som mala perne noci keby som na takej posteli mala spat...Tomu spanku by som asi moc teda neublizila a viac by som bola hore jak spala...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 20. Sep 2018 16:56:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
To sa celkom cudujem, u nas keby islo o postel, tak zena by uz davno mala nejaku opat najdenu a uz by ma hnala aby sme isli kupovat, poslednu dobu, co sa tyka takychto nakupov tak zacina byt nejaka akcna, az zacinam mat z toho obavy :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pia 21. Sep 2018 5:54:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
kazda zena je ina, takze mna uz ani toto neprekvapuje, ale ak je postel v takom dezolatnom stave ako popisuje, tak to uz aj ja by som doma tlacil na to aby sme kupili novu :D
neozvala si sa, takze neviem ci si videla, co ti na predoslej strane radila angela, no som stotozneny s jej radou, ktoru ti dala a podla mna tam by si to vedela vyriesit dobre a rychlo :P :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 03. Okt 2018 16:49:09 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Eliot na tvojom mieste by som asi aj ja mal obavy, ale tak tá moja je aspoň taká ešte, že najskôr spolu prekonzultujeme financie, čo nám treba, čo naopak netreba a na základe toho sa zariadime. Síce už viackrát sa stalo, že som musel ustúpiť, urobiť kompromis, ale tak prežil som to :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 04. Okt 2018 6:06:49 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Pekarka dlhšie som tu nebola, tak ti píšem až dnes, ale hádam nevadí :)
Tak ako si napísala, tak to je, myslím, že nám to pripadá rovnako a je to fajn. Toto čo si písala, že taburetky a takéto kúsky nábytku, to sa aj mne páči, také drobnôstky v podstate, ktoré dotvárajú ten domov. Ktoré robia z domu, z bytu domov 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 04. Okt 2018 11:49:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
angela len ani s takymito vecami to zase netreba nejako prehanat, vsetko s mierou ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 08. Okt 2018 11:47:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Julico ano...Dobre hovoris, ze vsetko s mierou...Len keby bolo na vas...Na chlapoch tak by byt alebo dom vyzeral akurat tak, ze telka a gauc v obyvacke a nic viac...Neni tak?...Bolo by to prazdne a ten priestor by nemal dusu... :cry:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 10. Okt 2018 15:06:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
booozinku vy ste vsetci aki zlati ako mi pomoct chcete :) :) :)
pekarka boli sme navstivit jednu z predajni Tempo Kondela, ked ste mi o nich tu pisali a tam sa nam aj podarilo kupit postel, ktora mi hned aj do oka padla a muzovi zase cena do oka padla, tak sme uz ani viac nevahali, teraz konecne uz sa v klude viem vyspat, ze nemusim trpnut, ci sa neocitnem na zemi to je pocit nadovsetko :euforia:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt