Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 6:39:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 25. Okt 2018 10:10:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
...čaute ešte síce je do vianoc veľa času z môjho pohľadu...ale manželka už naháňa darčeky...preto som sem prišiel po radu...chce aby sme jej rodičom...mojim svokrovcom kúpili kávovar...no osobne nie som ochotný im kúpiť kávovar za niekoľko stoviek...preto by som chcel niečo cenovo dostupné...aby to robilo kávu...aby chutila fajn...aby to neboli vyhodené peniaze...ak viete o nejakom vhodnom kávovare, ktorý by bol okej ako darček...tak by som bol vďačný za radu...dík...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 31. Okt 2018 19:46:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
zeny nemaju cas, tie potrebuju riesit vianoce pomaly cely rok, to neni nic nove, tiez mam taku jednu doma :shock:

myslim, ze ako darcek je to dobry napad a ked nechces nejaky drahy tak skor hladat podla ceny a parametrov, taky zlaty stred, ale to myslim, ze by bolo najvhodnejsie keby ti na predajni s takymito vecami poradili, predsa vedia ti predajcovia, ze co sa za aku cenu viac oplati ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 07. Nov 2018 8:23:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
...práve toto je to...ide ma z toho trafiť...ale čo urobím...pre pokoj a kľud v rodine budem radšej ticho a počúvať, čo káže... :D len čo je to ten zlatý stred...lebo nemám páru...na predajni, že by mi poradili?...a prosím ťa kde na akej?...veď ešte som sa snáď s takou predajňou ani len nestretol... :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 08. Nov 2018 12:13:55 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Nie je to všade tak ako si myslíš, akú máš skúsenosť. Viem aj sám, že sú také predajne kde ti neporadia, ale zase aj opak jestvuje. Zlatý stred, tak myslím, že v tomto prípade, čo si písal bude dobré vyberať buď automatický kávovar alebo potom na kapsule kávovar. Do pákového by som nešiel. Teda ísť možno išiel, ale nie v tomto prípade :)

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pia 09. Nov 2018 8:44:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Ked svokrovcom, tak asi by som siahol po kavovaroch na kapsule, nieco take by som pozeral. Pred par mesiacmi sme svagrinej kupovali taky v Planeu, maju tam siroku ponuku kavovarov a najma co bolo pre mna dolezite, ze za dobru cenu, ze tie ceny nie su prehnane ako v niektorych inych obchodoch.
A preco prave o kapsulovom ti pisem? Lebo tie kavovary su cenovo dostupne a plnia ucel, moze si clovek urobit kavu akukolvek, staci aby si kupil prislusne kapsule a vec je vybavena :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 12. Nov 2018 8:00:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Robinson! Hlavne si pamataj, ze cim skor nejaky kavovar vyberies, kupis, tym skor to budete mat vyriesene a do Vianoc zase bude klud, ze uz ohladne darcekov pre svokrovcov sa trapit nemusis. Vies ako sa hovori, ze najskor zjedzte zabu, uz ked toto vybavis, uz bude klud :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale suhlasim s tym, ze kavovar na kapsule - tym nepokazis v tomto pripade nic. Plus k tomu ked kupis aj zopar kusov tych kapsul, ze roznych tak darcek vybaveny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 14. Nov 2018 7:53:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Chces tym povedat, ze cim skor vybavit aby bol pokoj??? :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 14. Nov 2018 9:39:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
...ale ba ste sa mi tu rozpísali... :D ...ale som rád, že ste ma nenechali v štichu...či jak sa to vraví...marrrek môžeš mi poslať aj aký ste kúpili?...že by sme možno rovno aj ten vzali, nech máme to vybavené... :D :D ...písali ste mi vyššie o tom, že na predajni vedia niekde aj poradiť, ako je to s touto predajňou, o ktorej si mi ty písal?...vedia mi aj tam helfnúť?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 19. Nov 2018 12:08:57 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Vedia vedia, z vlastnej skusenosti ti mozem napisat, ze ked im povies, co chces, co hladas a pre koho tak ti poskytnu viac navrhov, napadov, co vybrat a aj ti vedia povedat, ze preco, najma je dobre, aj o cene sa zmienit, lebo tie ceny su fakt rozne, co kavovar to ina cena, aj ine parametre, je toho vela, my sme tiez si mysleli, ze ake to budes easy len tak kavovar vybrat, zena ta hned podla vzhladu, ze taky a taky, som ju zastavit musel :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 19. Nov 2018 14:29:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
najlepši kavovar je presovač pakovy s napenovačom na mieko. Mne osobne prekvapkavana, alebo filtrovana kava nechuti.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt