Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:26:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 24. Okt 2018 20:15:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
sylwiara ale to sa len zdá ako komplikované ale uvidíš, že úplne v pohode to všetko zmáknete :) :) a vidím, že dnes si tam chcela ísť. už sa teda teším na zajtrašok a na to, čo mi napíšeš :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 25. Okt 2018 8:54:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Ahojte :) Ja už kuchyňu mám, keďže som kúpila byt v ktorej bola na novo spravená. No nesťažujem sa, keďže je veľmi pekná a nemenila by som na nej nič. No potrebovala by som poradiť, kde zoženiem nejaký pekný jedálenský stôl so stoličkami? Najideálnejšie by bolo v okolí Bratislavy, no Ikeu mi spomínať ani nemusíte, tam nechcem kupovať! S ňou nemám dobre skúsenosti! :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Ned 28. Okt 2018 19:55:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Júl 2016 18:12:04
Príspevky: 40
moja žena si vybrala bielu matnu s čiernou pracovnou doskou a sviečkovu, ktoru mi v novej kuchyni spravi je vyborná


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 29. Okt 2018 12:33:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@rezzo to jediné nás chlapov zaujíma, že? Aby mala žena svoju kuchyňu rada a aby nám v nej vyvárala chutné a obľúbené jedlá :) :D My ešte len kuchyňu ideme riešiť ale hneď som žene povedal, aby si vybrala takú v ktorej sa bude cítiť dobre. Chcem, aby si ju ona vybrala a už mi ukázala veľa fotiek z internetu akú má vysnívanú :) Tak som zvedavý pre ktorú sa rozhodne :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Nov 2018 18:40:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
kucharocka píše:
Ahojte :) Ja už kuchyňu mám, keďže som kúpila byt v ktorej bola na novo spravená. No nesťažujem sa, keďže je veľmi pekná a nemenila by som na nej nič. No potrebovala by som poradiť, kde zoženiem nejaký pekný jedálenský stôl so stoličkami? Najideálnejšie by bolo v okolí Bratislavy, no Ikeu mi spomínať ani nemusíte, tam nechcem kupovať! S ňou nemám dobre skúsenosti! :/


ahojky...tak si mala o starost menej, to si mala fajn...ja som kupila holobyt, takze som si vsetko zariadovala sama ale uz to mam nejaky polrok hotove a spokojne si byvam vo svojom...chcela som ti poradit obchod Albero nabytok, kde som kupovala vsetok takyto nabytok ako ty hladas...maju tam aj rozne stoliky, stolicky a ine kusy nabytku..myslim, ze mozno by si si tam vedela aj ty vybrat..hovori ti nieco tento obchod?..poznas ho?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 07. Nov 2018 10:06:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...dominika to je normalne, ze si uz niektore veci zabudla..z toho si nic nerob...som rada, ze si mi aspon tieto informacie poskytla a ja ti uz mozem konecne napisat, ze sme minuly tyzden v Albere boli a na vsetkom sme sa s nimi dohodli...mala si pravdu, ze tam robia ochotni ludia, ktori radi poradia..pekne sa nam venovali, vsetko nam poukazovali a zdrzali sme sa tam nejaku hodinu a pol..fotku ti posielat teraz nebudem, poslem ti nasu kuchynu potom, ked ju budeme mat aj namontovanu..dobre?:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 07. Nov 2018 11:34:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
tripa to je super, že ste tam už boli a teším sa s tebou aj z toho, že ste vybrali kuchyňu a rovno ju aj objednali :) ;) okey, budem rada, keď mi potom pošleš fotku ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 15. Nov 2018 16:32:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Srnecka áno, aspoň niečo som nemusela vyberať, lebo ja to nemám rada behať po nábytkoch a vyberať. Mňa to vôbec nebaví :/ Vidíš, na tento obchod som úplne zabudla. Jasné, že mi niečo hovorí. Veď bývam v Bratislave, síce ďalej od neho ale pôjdem tam pozrieť. Tam tuším majú aj fajn ceny, že?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 19. Nov 2018 16:05:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 17:15:57
Príspevky: 29
najkrajšia je biela kuchynska linka s čiernym mramorom ako pracovnou doskou. Pochromovane uchytky. Velmi pekne to vyzera.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 20. Nov 2018 12:20:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
kucharocka píše:
Srnecka áno, aspoň niečo som nemusela vyberať, lebo ja to nemám rada behať po nábytkoch a vyberať. Mňa to vôbec nebaví :/ Vidíš, na tento obchod som úplne zabudla. Jasné, že mi niečo hovorí. Veď bývam v Bratislave, síce ďalej od neho ale pôjdem tam pozrieť. Tam tuším majú aj fajn ceny, že?


vazne?...to si asi prva zena, ktora nieco taketo povedala!..moje vsetky kamaratky a tak isto i ja sa v tom vyzivame, ked mozme behat a nakupovat..samozrejme, pokial mame peniaze:D:D:D...vacsinou to tak byva, ze co ma clovek pod nosom, tak na to zabudne:D...hej, ceny maju oni velmi prijatelne...na Bratislavu az nizke!...ked chces dopredu vediet, aky nabytok ponukaju, tak si kukni ich web stranku...maju tak skoro vsetko pofotene...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt