Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:08:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 08. Jan 2019 14:52:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
lalli130 píše:
MALINKABIBI NO TO MOZE BYT, KEDZE TAM CHODI DOST VELA LUDI. KUCHYNSKU LINKU NECHODIA MONTOVAT PRIAMO ICH LUDIA ALE MAJU DOHODNUTYCH PROFESIONALOV, KTORY MAJU MNOZSTVO SKUSENOSTI, TAKZE ONI NAM JU PRISLI NAMONTOVAT. NO VSETKO NAM ZARIADILI ONI V ALBERE, JA SOM NEMUSELA NIC VYBAVOVAT. BOLO TO PROSTE SUPER.


o to lepšie, keď majú profesionálov. aspoň majú ľudia istotu, že budú mať kuchynskú linku namontovanú správne. super, budem o nich premýšľať a keď už príde k tomu, že pôjdeme objednávať, tak ich aj osobne navštívime. zatiaľ ďakujem za info.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 11. Jan 2019 16:10:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
davidenkoo ahoj:-):-) A kde ste ju kupovali? Kde na Slovensku majú predajne? Rekonštruujeme byt a chceme tiež nejakú peknú a kvalitnú kuchynskú linku, tak že by sme zašli kuknúť s manželom aj tam. A pls koľko Vás ešte vyšla €?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 14. Jan 2019 15:00:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Smyska neviem kde vsade na Slovensku predavaju kuchynske linky tejto znacky, ale my sme si ju objednavali v Albere nabytku v Bratislave. Vysla nas okolo 4 000€. Chod kuknut, oplati sa, maju tam pekne kuchynske linky a hlavne mily personal, ktory vzdy ochotne poradi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 18. Jan 2019 10:27:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Nov 2018 9:54:33
Príspevky: 21
Bydlisko: Banská Bystrica
MALINKABIBI PRESNE TAK AKO SI NAPISALA. A KEBY SI JU LUDIA MALI SAMU MONTOVAT, TAK BY TO BOLO VEEELMI NA DLHO, TEDA ASPON V NASOM PRIPADE. TAKZE SI MYSLIM, ZE VACSINA VYUZIJE TUTO ICH SLUZBICKU. DOBRE, TAK POTOM, AK SI NA MNA ESTE SPOMENIES TAK MI DAJ VEDIET, CI STE SI U NICH VYBRALI, DOBRE? MNA TAKETO VECI VELMI ZAUJIMAJU :) ZATIAL TI PRAJEM PEKNY ZVYSOK DNA I CELEHO VIKENDU ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 21. Jan 2019 11:56:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
Ďakujem ti davidenkoo za rýchlu odpoveď:-);-) Som rada, že aj priamo v Bratislave ich predávajú. Aspoň nemusíme nikam cestovať:-) A teraz som si akurát naťukala ich stránku na FB a vidím tam, že do 27.1. majú 50% zľavy na tie kuchyne? Je to ozaj pravda?:-O:-O To by bola aká parádička, keby sme ju mali ešte lacnejšiu ako vy:-) Nie že by som bola panovačná ale tak zľava by teraz potešila, keďže už sme dosť vyplutý z peňazí:-/:-(


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 22. Jan 2019 8:57:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Smyska tak ty byvas priamo v Bratislave? To som nevedel :shock: Som si myslel, ze v nejakom inom meste ale tak v Bratislave mas kopu moznosti :) Ano maju teraz polovicne zlavy na kuchyne, aj ja som to videl a ked to tam maju napisane, tak to musi byt pravda! Ved jasne, ze zlava kazdeho potesi a ja ti to prajem! ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 23. Jan 2019 14:42:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
lalli130 píše:
MALINKABIBI PRESNE TAK AKO SI NAPISALA. A KEBY SI JU LUDIA MALI SAMU MONTOVAT, TAK BY TO BOLO VEEELMI NA DLHO, TEDA ASPON V NASOM PRIPADE. TAKZE SI MYSLIM, ZE VACSINA VYUZIJE TUTO ICH SLUZBICKU. DOBRE, TAK POTOM, AK SI NA MNA ESTE SPOMENIES TAK MI DAJ VEDIET, CI STE SI U NICH VYBRALI, DOBRE? MNA TAKETO VECI VELMI ZAUJIMAJU :) ZATIAL TI PRAJEM PEKNY ZVYSOK DNA I CELEHO VIKENDU ;)


a nie len vo vašom ale aj v našom prípade by to tak dopadlo a kuchynská linka by asi ani za polroka nebola zmontovaná :D :lol: jasné, že si na teba spomeniem a dám ti vedieť. toho sa nemusíš báť!!! ďakujem a aj ja tebe prajem pekný deň ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 29. Jan 2019 14:48:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
Priamo v Bratislave pracujem ale bývame v Rovinke, čo je dedina kúsok od Bratislavy:-) Ale keďže každý deň dochádzam do roboty, tak ešte minulý týždeň v piatok som tam behla a popozerala si nábytok aký ponúkajú. Aj na tú zľavu som sa informovala, no nestihla som si ešte vybrať, keďže tam so mnou nebol žiadny poradca:-( Chcem tam ísť ešte raz s drahým a so sestrou, aby mi poradila. Veď asi vieš, aké my ženy vieme byť nerozhodné:-D:-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 30. Jan 2019 12:09:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Nov 2018 9:54:33
Príspevky: 21
Bydlisko: Banská Bystrica
MALINKABIBI TIEZ MAS TAKEHO "SIKOVNEHO" MUZA DOMA AKO JA, CO? :D OKI, TAK BUDEM CAKAT :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 01. Feb 2019 12:42:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Smyska poznam, to je fakt kusok :) To je skoda, ze si nestihla, lebo ju uz nebudes mat. Ale tak mozno zase nejaku spravia. A ides si u nich dat spravit aj navrh a vizualizaciu??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt