Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 0:47:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 01. Feb 2019 0:29:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
prečo musí byť vstavaná? nestačí vám nejaká klasická chodbová stena z obchodu?

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 01. Feb 2019 10:18:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Som za to vďačná neboj sa :D Ale varovalo nás viacero ľudí, že to nie je len tak prerobiť taký starší dom, či nechceme radšej stavať nový, že to bude jednoduchšie ale my sa už proste rozhodli :) Už sme aj začali, samozrejme boli nejaké menšie problémy a už sa to rozbehlo konečne takže dúfam, že všetko nakoniec zvládneme. Myslíš, že keď si nájdem nejaký obrázok tak by mi ju vedeli aj podľa toho urobiť?
Nie, nestačí :) Potrebujem tam čo najviac miesta na odkladanie vecí a čo je to taká chodbová stena? Tam máš botník, vešiak a nejakú malú skrinku. A nebude to zase taký veľký výklenok takže to tam treba napasovať aby sa to tam zmestilo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 25. Feb 2019 13:03:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
aha okay, mňa len zaujímalo, že či by nestačila nejaká klasická skriňa alebo tie chodbové zostavy čo sú lebo tak to je nábytok za zlomok ceny ale pokiaľ máte takú predstavu, že tam chcete vstavanú tak vaša vec

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 26. Feb 2019 15:21:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Drzim vam palce teda. Aj ste teraz pocas zimy nieco robili ci cakate kym bude teplejsie? V akom to mate stadiu momentalne? Ak by si potrebovala este s volacim poradit tak kludne povedz u nas sa pokazilo aj nemozne takze zo vsetkeho viem vykorculovat :lol: :lol: Podla mna hej, teda ak sa to bude dat nejako napasovat do toho vasho priestoru kde to budete chciet tak by s tym nemali mat problem. Samozrejme ale zalezi od toho kde si ju date urobit

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 28. Feb 2019 22:52:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Pár vecí sme stihli vnútri urobiť ale ešte je aj vonku dosť roboty, bez ktorej sa moc nepohneme takže momentálne už čakáme na to kedy bude lepšie počasie nech sa môžeme do toho pustiť. Keď sa oteplí tak je prvoradá hlavne strecha a potom sa presunieme zase ďalej :) Zatiaľ mi nič také nenapadá okrem teda tej skrine ale isto sa na teba obrátim keby je také niečo čo nevieme vyriešiť alebo by nám pomohla nejaká skúsenosť :)
Jedine ak by si mi teda vedel poradiť nejakú firmu na tú skriňu vstavanú, že máš ty skúsenosť alebo niekto z okolia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 01. Mar 2019 11:07:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
čo všetko vás tam ešte čaká? kúrenie ste už riešili či to až potom keď tú strechu urobíte?

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 18. Mar 2019 15:48:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
A tak to ste aj tak potom dost toho este stihli. Ja som myslel, ze uz to nechate tak na zimu, ze sa len tak tam budete motkat, popripade nieco si zajednate a vy ste normalne makali :D Ale len dobre pre vas. Kedy predpokladate zatial, ze by ste ho mohli dokoncit, nastahovat sa?
Vies co tak my mame tu vstavanu skrinu, dal som si poradit od kamosa, ten vravela, ze ma dobre skusenosti so samadou, tak som im pisal kvoli cenovej ponuke, pristup k zakaznikovi mali super to musim povedat a nakoniec aj tie skrine boli profesionalne urobene, u nas zmontovane takze ja ich mozem s kludnym svedomim tiez odporucit dalej

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2019 14:07:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Fú no ešte je toho dosť, ja akože dúfam, že všetko pôjde tak ako má, máme tam nejakú rezervu keby sa vyskytlo niečo čo nečakáme ale dúfam, že do konca leta to stihneme všetko porobiť :) No A kúrenie budeme robiť práve až po tej streche, tá je teraz pre nás priorita
Aha a keď si s nimi skontaktoval a všetko ste prebrali tak za akú dobu ste ju potom mali hotovú a namontovanú?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2019 14:48:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
deminka píše:
Fú no ešte je toho dosť, ja akože dúfam, že všetko pôjde tak ako má, máme tam nejakú rezervu keby sa vyskytlo niečo čo nečakáme ale dúfam, že do konca leta to stihneme všetko porobiť :) No A kúrenie budeme robiť práve až po tej streche, tá je teraz pre nás priorita
Aha a keď si s nimi skontaktoval a všetko ste prebrali tak za akú dobu ste ju potom mali hotovú a namontovanú?


Vy tiez prerabate dom? My sa s tym uz tiez hodnu chvilu babreme. My sme zacali asi trosku skor ako vy, my sme strechu stihli to uz mame za sebou ale tiez chcem riesit takto vstavanu skrinu do spalne aby sme tam usetrili trosku miesta a naplno ho aj vyuzili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 26. Mar 2019 13:59:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
tak držím palce teda nech vám to dobre dopadne, nech aj tú skriňu a všetky ostatné veci máte také ako si predstavujete. už si si aj dávala robiť nejakú cenovú ponuku, že čo by vás vyšla hentaká veľká skriňa?

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt