Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 18:11:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 06. Mar 2019 13:18:37 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Tak tým sklom aj tak trošku inak prechádza to teplo, tak aj inak ho je cítiť, keď ide cez sklo a z viacerých strán, ten pocit je trochu iný :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 11. Mar 2019 7:22:03 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Áno môžem súhlasiť s tým, že je to iný pocit, tiež keď je presklený krb z viacerých strán, tak to dobre vyzerá, oheň vidíš z viacerých strán a na mňa osobne to pôsobí dobre, ba priam by som povedala, že upokojujúco. Aj keď je mi jasné, že nie každý musí mať rovnaký názor ako mám ja, ale podľa mňa je to fajn. Možno by bolo na mieste zájsť sa na tie vložky reálne pozrieť, či už na predajňu alebo na nejakú výstavu, kde by to videl a spravil si takú lepšiu predstavu ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 12. Mar 2019 9:43:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
tá výstava to je dobrý nápad, lebo človek má možnosť vidieť krbové vložky, pozhovárať sa s firmou, ako vybrať vložku, na čo sa zamerať, na čo si dať pozor a myslím, že to je fajn ;)

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 13. Mar 2019 10:02:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..ci predajna, showroom alebo vystava..to je jedno, podstatne je podla mna to pozhovarat sa s krbarom, lebo krbar da cloveku iny pohlad na tieto veci..mnohe veci si vdaka tomu uvedomime..ktore nam normalne ani len nenapadnu..viem o tom svoje..
..je dobre sa popytat, dat si poradit..:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 13. Mar 2019 11:29:34 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Len sú ľudia, čo majú problém si dať poradiť, dokonca aj od niekoho z fachu, z odboru.
Ale to je potom zase o inom to je zase o tvrdohlavosti a o tom, že niekto si postaví hlavu a neuvedomuje si, aké následky môže mať nesprávne rozhodnutie, nesprávna kúpa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2019 7:28:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Angela lenze poviem ti, ze to je potom ich problem, nikoho ineho. Ja napriklad aj z tohto dovodu som rad, ze sme sa rozhodli pre Deltako, ze sme im dali krb robit.
Lebo oni su jedny z mala co poskytuju aj poradenstvo, ze si v klude s tebou sadnu, pozhovaraju sa, co by si chcela, co ocakavas od toho krbu a pomozu ti najst to spravne riesenie a potom ho aj zrealizuju, cize cloveku odpadne mnozstvo starosti 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2019 8:30:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
takze nemusime mat len zpredu, nemusim sa ked by bola vlozka z viacerych stran presklena, tak sa nejako nemusim bat, ze by sa cosi stalo hej? to sklo je dobre priehladne?
myslim, ci bude dobre vidiet ohen, ked uz by sme si to dali??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2019 7:56:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Branciko! Co by si chcel aby sa stalo? Nema sa co stat. Len treba davat pozor potom na to sklo. Lebo kamarat ma syna a ten velice rad sa nahana po dome s hokejkou a pre takyto krb to podla mna moc vyhra nie je, vnimam to trosku ako taky hazard, ale tak to je zasa potom uz aj o tej vychove toho dietata. Aby sa naucilo, co sa smie a co nie. Ale inak nema byt preco s tym presklenim nejaky problem :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2019 6:31:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
to sklo je pevne na vlozke, nemoze sa teda stat, ze by nejako prasklo z jednej strany alebo cosi take jo? aby som si to vedel predstavit, ci to nenesie so sebou aj nejake akoby nastrahy, tak aby som sa vedel na to pripravit :)
len si mi nenapisal, ze ako je to s tym presklenim, ci je sklo fajn priehladne ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2019 9:39:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Branciko! Same od seba nema preco prasknut. Ani z jednej strany. Ked uz mas maleho spunta, ako som pisal, ze ma znamy, ze sa nahana okolo neho tak je to trochu riziko, ale same to sklo od seba nepraskne, to sa obavat nemusis ani nahodou.
Tie skla su pevne, kvalitne, ale treba davat pozor ako som pisal, kto sa bude okolo krbu motat ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt