Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:10:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2019 8:57:59 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Našiel si niekde aj v akých odtieňoch reálne tie dosky majú v ponuke? Z čoho sa dá vyberať?
Dosť by ma toto zaujímalo. Chceli by sme podlahu aj na terasu aj k bazénu, ale bol by som rád keby bola rovnaká, len nechceme klasiku hnedú, skôr by sme niečo do siva a mám pocit, že niečo také je celkom problém zohnať. Čo mi je divné v dnešnej dobe :x


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2019 8:33:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
ked by si si pozrel web tych dosiek o ktorych som pisal na predoslej, tak by si to tam nasiel, tam sa da najst cela ta ponuka, tie farebne odtiene ake su, z akych sa da vyberat ;)
vies co mozno by to ani nemuselo byt rovnake, len aby to k sebe ladilo ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2019 10:53:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Branciko neviem si to nájsť. Nemohol by si mi to poslať? Alebo nejako ma viac navigovať, kde sa to dá nájsť??
Ešte síce neviem ako terasu vyriešime, lebo si myslím, že do leta máme ešte čas, ale už po troške si zisťujem aké sú možnosti a čo sa viac oplatí aj z pohľady ceny, aj kvality


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2019 12:05:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@marrrek lepšie je sa vopred informovať a popýtať sa na nejaké drobnosti. Aspoň ja som takto radšej, že vopred sa ohlásim, keď chcem si niekam zájsť, lebo podľa mňa je dosť podstatné, keď si pôjdeš tie dosky pozrieť aby tam bol niekto, kto má s nimi skúsenosti, kto vie aké majú zloženie, aké majú výhody ako je to s protišmykovosťou, ohľadne ktorej som ti už písala a podobne ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2019 20:01:21 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Je to niekto, kto ma skusenost, aby som sa dozvedel nieco viac o tych cenach? Ze ako to vychadza?
Dost ma to zaujima, nie ze by som chcel na tom stavat a tym sa riadit, ale tak orientacne by som rad vedel co stoji takato vec, ked by som to chcel :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2019 6:34:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
denislav mas na mysli ceny len za dosky alebo uz aj za dosky spolu s montazou? ze na komplet?
ked si pozriet web timbermaxu priamo, tak tam si vies najst jak som pisal aj tie odtiene v akych dosky su, v akych sa daju kupit a taktiez aj cennik, aspon orientacny, ktory ti pomoze si predstavit trochu tie ceny, ze akoby to vyslo vo finale ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2019 12:14:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Vlocka volal som tam, dohodli sme si stretnutie, tak aby mi to vyhovovalo, aby som videl to prevedenie tych dosiek, tie farebne odtiene a vsetko. Cez telefon celkom fajn, uz sa tesim, ked tam pojdeme a budem ich vidiet nazivo, predsa len myslim, ze to bude ine jak na fotkach.
Ved dam vediet, ked uz budeme mat po tej navsteve, ze ake mam z toho dojmy ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 26. Mar 2019 12:51:54 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
daj potom vediet, som na to zvedavy co povies, ci to vyzera podobne ako na fotkach alebo ci nie ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 27. Mar 2019 7:31:02 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Branciko, najlepsie by bolo keby som sa dozvedel aj jedno aj druhe, aby som si vedel spravit predstavu o tom, ze co stoji priblizne samotna montaz dosiek, ze ci by nebolo vyhodnejsie si to urobit vlastnymi rukami a tym padom aj zopar korun usetrit.
Na webe to vsetko maju? Idem teda si to najst, ci ozaj ma neklames :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 27. Mar 2019 10:50:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
tam najdes aj jedno aj druhe, poviem ti ale ze osobne by som sa zameriaval len na tie ceny, co su uz aj s montazou, profesionalna montaz je pri terasovych doskach velmi podstatna, ked nebudu dobre namontovane, tak to bude cele zle, nebudes mat pevnu terasu :?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt