Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:29:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 22. Máj 2019 14:19:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Dakujem ti velmi pekne hrontie, som rada, ze sa ti paci ;) Vysla nas cca 6 000€. Presne si uz ani nepamatam. Bolo to vcelku dost, ale velmi sa mi pacila a je aj dost velka, takze za material som musela zaplatit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 23. Máj 2019 14:55:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Bardanka to nie je este vela penazi..Moja kamaratka dala za kuchynsku linku 10 000€ a to je uz riadne vela!..Tolko by som nikdy nedala!..Ale ona si to uz tiez priznala, ze spravila chybu a hned od prveho stolara zobrala a vobec si nedala spravit ine cenove ponuky..Pritom mozno niekto ini, by jej ju aj za menej spravil..Tak teraz si z nej len robime srandu, ze je milionarka :D :lol: ..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 29. Máj 2019 14:30:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
ani sa ti nečudujem! aj ja počítam, že nás kuchyňa výjde najviac, lebo ju budeme mať aj dosť veľkú a tiež chcem pomaly tie najnovšie výsuvy a lesklú. už na to teraz pripravujem manžela :lol: :lol: :lol: a vám ju na mieru vyskladali v tom Albere? či ako to presne u nich chodí?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 30. Máj 2019 9:30:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Fuha, tak to je riadne vela Matulinda, co ju ma zo zlata? :lol: :D Kazdy sa uci na vlastnych chybach a vidis, aj ona. Uz druhy krat by si poriadne pozistovala a az potom sa rozhodla, ako aj my. A vy mate aku kuchynu? Za kolko? Pochval sa ;)

Pokial fakt budes chciet najnovsie vysuvy, tak si priprav poriadny balik € :D A co sa tyka postupu, tak ano, my sme si u nich vybrali, ktora sa nam pacila a potom nam spravili zadarmo navrh a aj 3D vizualizaciu. Bolo to super, lebo sme hned vedeli, ako bude nasa kuchyna vyzerat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 04. Jún 2019 11:32:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
vaaaazne vam spravili zadarmo navrh? nemuseli ste ani ziadnu zalohu zaplatit? to som normalne v soku, kedze navrhy uz skoro nikde nerobia zadara :O:O nooo dobre vediet


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2019 11:37:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Bardanka :lol: :D..Vobec ju nema zo zlata, no ma vysoky lesk a vsetky tie najnovsie vysuvy, kosiky, atd...Ako na to nemozem nic zle napisat, kedze ju ma brutalne prepracovanu ale niektore veci mi pridu zbytocne...My mame tiez lesklu, taku klasicku a vysla nas okolo 5 000€...Mame ju dost velku, takze cena nizsia sa nikde nedala a my sme spokojni...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2019 13:19:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
AKO KEBY ROBILI NAVRH ZDARMA, TAK BY SOM SA NA NICH HNED OBRATILA! VED FAKT VIZUALIZACIE UZ NEROBI SKORO NIKTO ZADARMO A LUDOM TO TAK POMOZE PRI VYBERE!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 14. Jún 2019 11:00:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Jaaaj, tak to potom chapem Matulinda, na tom vie cena riadne vzrast. A nejaku fotku mi nemozes poslat? Ze by si mi ju odfotila, hm? A este ma zaujima, kto vam ju vyrabal? Mate ju na mieru? Mam pocit, ze si to tu este nepisala, kedze som si citala vsetky spravy aj dozadu :) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 17. Jún 2019 9:22:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
ale noo bardanka, pevne verím, že to až taká vysoká suma nebude :D :) som veľký optimista, takže tomu verím! no uvidíme, keď to začneme riešiť. ešte máme nejaký ten čas na premyslenie a potom to začneme riešiť a behať po predajniach. no už teraz viem, že do Albera nábytku isto zavítame :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 12:28:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Bardanka :lol: :D...Uplne na mieru sa neda povedat, ze ju mame, kedze sme ju objednavali v spominanom Albere nabytku...Montovali nam ju montaznici z externej firmy, kedze oni to tak maju dohodnute...No na mieru sme vobec nepotrebovali, kedze oni nam ju super navrhli, ale to som tu uz isto spominala...Fotku iba z internetu ti mozem poslat, nemam ju odfotenu..Bude vadit, ci v pohode?..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt