Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 18:31:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 09. Máj 2019 13:19:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
BRANCIKO DAKUJEM TI ZA KOMENT, SOM TEDA RAD, ZE PRI TYCH JE TO TAKTO. NEVEDEL SOM SI TO PREDSTAVIT, ZE AKO BY TO BOLO VHODNE. AKE DOSKY, AKA KVALITA. LEBO KED UZ MAM NIECO DAT PRI BAZEN TAK ABY SOM TO PO ROKU NEMUSEL VYHADZOVAT, ZE BY TO HNILO ALEBO NIECO, TO BY MA DORAZILO


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 09. Máj 2019 18:07:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
prešiel som celú diskusiu a došiel som k tomu, že sú firmy, čo robia terasy s drevoplastovými doskami na kľúč. Len by ma zaujímalo, že keby som si chcel niečo také dať spraviť, že čo oni potrebujú aké informácie odo mňa, akože plochu kam potrebujem tie dosky alebo čo ešte iné??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 16. Máj 2019 10:51:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Prirodzene ak teda chces na zaciatku aj nejaku cenovu ponuku, aby si si vedel predstavit, co by realizacia stala ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 17. Máj 2019 12:29:39 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Kozo ty máš nejaké informácie, že by si vedel mi niečo napísať o cene drevoplastu? Aspoň koľko také samotné dosky vychádzajú?
Tiež rozmýšľam nad tým, že či také dosky by sa nedali položiť aj samé, že by som to urobil sám, prípadne s bratom. Že by mi došiel pomôcť. Len neviem či niekde nejaký návod sa dá na to nájsť alebo nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 21. Máj 2019 14:09:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
bondro, to by som do niecoho takeho nesiel, s cim by mal byt takyto problem ako popisujes. kvalita je prvorada pri tychto veciach!
ale inu vec som ti este chcel pisat, mozno by ti bolo pre predstavu lepsie, keby si zasiel pozriet sa na tie dosky do showroomu ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 22. Máj 2019 10:09:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
LEN TEN MAVAJU OTVORENY KAZDY DEN? ALEBO SA TREBA VOPRED NEJAKO DOHODNUT ZE BY SOM CHCEL SA PRIST NA DOSKY POZRIET ALEBO AKO TO FUNGUJE V TAKYCH PRIPADOCH??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 23. Máj 2019 7:29:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Podľa mňa by to malo byť otvorené pravidelne, že by to mali mať nejako tak, že otváracie hodiny. Aspoň si myslím. Tiež si o tomto zisťujem viac. Lebo enviem ako urobiť tú terasu aby to dobre bolo. Aby sa po nej dobre chodilo aj na boso. Aby posunutie nábytku nejako ju nepoškodilo, keď budeme presúvať ho alebo čosi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 24. Máj 2019 6:52:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Ale veľa záleží od toho aj čo je na spodku toho nábytku nie?? Že či je tam guma alebo niečo čo by mohlo šarapatu narobiť :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 27. Máj 2019 10:52:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Ale tak ak je povrch dosiek kvalitny tak nic by to nemalo poskodit nie...a keby aj tak by sa to malo dat aj opravit nie?...ved vymena terasovych dosiek to nie je len tak...ze rychla a lacna zalezitost...ze by sa vymenilo len to poskodene...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 28. Máj 2019 8:19:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
NEVIEM, IDEM SI TO SKUSIT POHLADAT CI TO NAJDEM NIEKDE NEJAKE TIE OTVARACIE HODINY ALEBO COSI ABY SOM SA V TOM ZORIENTOVAL.
NECH UZ DALEJ TO NEMUSIME ODKLADAT. LEBO LETO JE UZ POMALY TU A JA ESTE ANI ZDALEKA V TOM NEMAM JASNO, CO JE CELKOM NA ZAPLAKANIE.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt