Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:03:38


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pia 17. Máj 2019 10:35:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Júl 2017 10:16:52
Príspevky: 33
Bydlisko: Trenčín
myslim, ze nejakych sest stoviek mozes ratat, aj to je mozne, ze len v zakladnej vybave, aj ked vela zavisi aj od znacky, viem o tom, lebo tiez sme uz roboty pozerali, lebo manzelka chce, len este si nerozmyslela, ze konkretne aky chce :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 21. Máj 2019 12:57:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
..ked je to tazko..lebo mnohe dnes uz zaujmu viac vyzorom..vzhladom jak funkciami..ze mnoho zien pozrie..ze pekna farba a vyberali by podla toho a to nie je stastne riesenie..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pia 24. Máj 2019 8:54:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
GORHIO

tym sa netreba nechat zlakat, lebo to dokaze cloveka uplne zaviest inym smerom ak by si prial. viem o tom svoje. tiez kedysi som dbala na ine veci. dnes si davam pozor na to aby som si zvolila dobru kvalitu, aby parametre spotrebicov mi vyhovovali. a to plati aj pri kuchynskom robote. zaujimalo ma vsetko, co mi dokaze poskytnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pon 27. Máj 2019 8:58:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
..takto nejako by to aj malo byt..len ako som pisal som si aj sam vedomy, ze nie kazdy dba na toto, ale skor na vzhlad..preto som to napisal..lebo viem ze to nemusi byt najlepsou volbou a moze to cloveka nemilo prekvapit..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Štv 06. Jún 2019 11:57:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
kamiliak ked ide vela aj o znacku aj o samotny typ a od toho zalezi, ze v akej cenovej rovine sa bavime, ze kolko to moze vyjst, my sme kupili za dobru cenu, pred par mesiacmi, mozem vam sak ptoom poslat aj konkretne aky si zena vybrala ;) len musim zistit presny typ, ze ako sa vola aby som vas nezavadzal ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pia 07. Jún 2019 8:02:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Mňa vyšiel ten náš necelú tisícku, ale tak ja som zainvestovala do kvality. KENWOOD KCC9060S som si kúpila a s celým príslušenstvom, na komplet. Takže tie peniaze, čo som do toho dala neľutujem ani len chvíľku, práve naopak, myslím, že som dobre urobila jak som kúpila :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2019 10:49:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
O tejto značke som počul veľa dobrého, akože pre mňa sú tieto veci v kuchyni španielska dedina, to priznávam bez mučenia, ale žena to dosť sleduje porovnáva a povedala, že ak raz nebudem vedieť čo jej kúpiť tak niečo do kuchyne a tejto značky.
Akože tie ceny sú rôzne to je pravdou, ale je to asi všetko o tom čo chceme, aké máme nároky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Str 12. Jún 2019 10:56:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Tak myslím, že sa dá tento, čo som ja kúpila aj za vyššiu cenu zohnať. Ja som tu kupovala https://www.planeo.sk/katalog/1250408-k ... robot.html :) Je tam aj cena a aj všetko, čo k tomu je. Akože myslím aké celé príslušenstvo.
Myslím, že keď si niečo takéto žena zaobstará do kuchyne, tak už pomaly nič viac nepotrebuje, žiadny mixér navyše alebo mlynček, lebo tu má všetko čo treba :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 18. Jún 2019 12:19:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Myslite, ze nieco taketo je dobry napad ako darcek? Myslite, ze by to manzelku potesilo, keby som jej to kupil k sviatku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Štv 20. Jún 2019 8:19:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Ak casto pecie, alebo vari, ze taketo veci by vyuzila, tak si myslim, ze ano, ze by jej to padlo vhod. Len je podstatna kvalita, najma ak pecie si doma chleba alebo nejake kysnute kolace. Lebo ak by bol robot slaby tak by mal problem s vymiesenim takeho cesta a tomu by sa asi nepotesila ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt