Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 1:28:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 57 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2017 11:07:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Mar 2017 10:29:10
Príspevky: 17
ako ja neviem ako vy ale mne by toto doma vobec nechybalo bude to palka a nebude to len tak sa o to ani starat a nie to este vytvorit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 12:47:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
prosím vás neviete koľko by malo byť v zime tak ideálne v zimnej záhrade? máme ju v časti domu kde je dosť zima ale dali sme tam taký malý radiator a zatiaľ nejako nemôžeme odhadnúť takú ideálnu teplotu

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 11:42:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Mne sa taká záhrada veru moc páči ale prehovoriť muža aby sme si takú spravili je priam nemožné. No môžem aspoň takto ostať pri snoch. Ja si to vynahradím v pred záhradke. @jaromirvojtko fuu no tak v zime min tých 20. Ale to je len môj odhad. Záleží podľa toho aké tak budeš mak kvety.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 14:06:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
jaromirvojtko píše:
prosím vás neviete koľko by malo byť v zime tak ideálne v zimnej záhrade? máme ju v časti domu kde je dosť zima ale dali sme tam taký malý radiator a zatiaľ nejako nemôžeme odhadnúť takú ideálnu teplotu

Myslim ze nejakych 20 bude take idealne, neviem ako to mas riesene, ci to mas poriadne zateplene tu miestnost ale malo by to stacit. Keby su nejake krute mrazy ako boli napriklad tento rok tak mozem pridat aj na nejakch 22 alebo 23 ale fakt vynimocne. Takato teplota tym kvetom úplne staci


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Pia 28. Apr 2017 15:57:09 
okoloidúci

Registrovaný: Pia 28. Apr 2017 15:48:37
Príspevky: 4
mne sa to zda zbytocne mat takuto miestnost v dome, ved kvety mozem v hociktorej inej miestnosti


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2017 12:52:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
tak nemusis mat v tej miestnosti iba kvety, normalne tam mozes mat gauc a kadeco ine, take zakutie si tam urobit napriklad na lustenie krizoviek alebo osemsmeroviek v zime

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zimná záhrada
PoslaťNapísal: Uto 16. Júl 2019 13:44:14 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 13:27:28
Príspevky: 4
Ja som tiež pri prerábke navrhovala zimnú zákradu, ale teraz mám len terazu. Manžel mi zdôraznil, že to bude veľmi drahé s presklennými stenami plus vykurovanie. :cry: Ale to už je tak, ja som sa tešila na kávičku v teple s výhľadom na zasneženú záhradu a on videl len peniaze. :lol:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 57 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt