Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 14:57:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 27. Jún 2019 15:53:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
llubiha pozerala som a vyšli nás 5 432€ na všetky okná. vonkajšie žalúzie sú dosť drahé ale to isto vieš. joooj tmavé sa aj mne veľmi páčia, to budeš mať superské ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Júl 2019 13:35:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
uplne, ale ze uplne take iste mame hrontie :) neviem, ci si neopakovala po mne :lol: :D a co, uz ich mate aj namontovane? vobec si uz nepamatam, kedy ste ich objednavali tak ak je to skoro, tak povazuj moju otazku za nepodstatnu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Júl 2019 19:38:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
nieee, neopakovala som, veď som predsa vôbec nevedela, že aj ty máš od nich a presne také isté. to bola len náhoda :) :D ešte ich nemáme namontované, až v polovici augusta nám ich budú montovať. ale už sa toho neviem dočkať :) budú isto krásne, ale to ty vieš, keďže také isté máš.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 19. Júl 2019 8:05:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
viem, ved len srandujem a rypem trochu do teba :lol: :lol: ani sa ti necudujem, ze sa ich nevies dockat. zase to potom bude lepsie vyzerat :) a mas pravdu, vyzeraju velmi dobre ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Júl 2019 7:19:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
ženy a nie je jedno, či máte na okne žalúzie alebo rolety??? veď to je predsa to isté, no nie? tak isto to vyzerá a podľa mňa ešte aj vlastnosti majú rovnaké. my sme toto vôbec nejako extra neriešili. žena povedala, že budú vonkajšie žalúzie, nejaké vybrala a mne bolo úplne jedno. pre mňa bolo dôležité iba to, aby slnko neprehrievalo izby. a to tieto spĺňajú 8-)

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 29. Júl 2019 6:42:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Majster tak to vôbec nemáš pravdu! Aj medzi žalúziami a roletami je rozdiel! Základný rozdiel medzi žalúziou a roletou je v spôsobe tienenia. Kým pri žalúzii je lamela naklápateľná a umožňuje reguláciu intenzity prechodu svetla po celej ploche žalúzie, pri rolete sú lamely pevne spojené a nie je možné ich naklápať. Regulácia svetla je možná len povytiahnutím, príp. spustením lamelového panciera (v prípade interiérových roliet tieniacej textílie). Takže asi tak, aby si vedel!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 31. Júl 2019 20:01:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
jj tento jediný rozdiel medzi nimi je, to máš pravdu, nebudem sa s tebou hádať!

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Aug 2019 14:00:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
takže ty si takto srandu robíš zo mňa? veď počkaj, keď aj ja začnem :lol: :D :P joooj ani nehovor, tak sa ich už neviem dočkať. už len odpočítavam :) 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Aug 2019 11:21:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
caute, som si vedomi, ze tu rozoberate tienenia na okna ale mna by zaujimalo, ako ste si zatienili terasu? my sme to predtym neriesili, spravili sme si terasu a vobec sme ju ani neprestresili a v tychto horucavach sme zistili, ze sme spravili velku chybu :/ na tej terase sa neda sediet :/ poradte, ake by bolo najlepsie riesenie. diky.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Aug 2019 15:15:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
domusko píše:
caute, som si vedomi, ze tu rozoberate tienenia na okna ale mna by zaujimalo, ako ste si zatienili terasu? my sme to predtym neriesili, spravili sme si terasu a vobec sme ju ani neprestresili a v tychto horucavach sme zistili, ze sme spravili velku chybu :/ na tej terase sa neda sediet :/ poradte, ake by bolo najlepsie riesenie. diky.


Riešil som už aj túto vec, takže ti viem poradiť. My sme nad terasu dali pergolu, ktorú sme z jednej strany upevnili na stenu domu a z druhej strany máme normálne nohy. Verím ti, že sa tam nedá sedieť. Veď keď sú takéto úpeky, tak je človeku najlepšie v chládku. Kukni si tie pergoly, to dobre vyzerá.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt