Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:42:51


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 17. Júl 2019 11:47:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
ROZHODOL SOM SA PO TOM, CO SOM SI TU PRECITAL, NAJMA VASE SKUSENOSTI, ZE POJDEM DO TOHO V JEDNEJ FIRME, ABY MI POSKYTLI AJ PORADENSTVO A TIEZ AJ ABY MI KRB POSTAVILI, BUDE TO TAK ASI LEPSIE AJ Z POHLADU ZARUKY, AJ CELKOVO BEZPECNOSTI A DUFAM, ZE BUDEM SA MOCT AJ SPOLAHNUT, ZE KED TO BUDE TAKTO RIESENE, ZE NEBUDEM MUSIET PRI NIEKOM STAT A ESTE NEBODAJ KONTROLOVAT AKO SA CO ROBI :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 18. Júl 2019 9:46:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Jasne...to bude o niecom inom...to sa nemusis bat...to nebudes musiet si ani dovolenku brat...myslim, ze ked je firma na trhu uz dlho, ze nejaku dobu, tak plati vsetko na com sa s nimi dohodnes...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 19. Júl 2019 12:30:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Bolo by najlepsie a myslim, ze tomu by sme sa vsetci potesili, keby toto platilo pri kazdej firme, pri kazdom krbarovi, lenze bohuzial to tak nie je. Preto je dobre venovat cas vyberu nielen krbovej vlozky, ale tiez aj vyberu krbara, firmy, ktora bude nam to realizovat.
Aby to nebola nejaka firmicka, co pred nedavnom vznikla a po realizacii by sa zbalila a ende.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 22. Júl 2019 13:52:00 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cau marrrek - dobre je si spravit prehlad. Pozistovat si. Predsa len krb je investicia trosku vacsia, pretoze sa bavime o tisickach eur.
Takze ked uz nech to stoji za to!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 23. Júl 2019 14:43:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
hlavne aby to stálo dlho a aby nebol problém pri kúrení. To je kľúčové pri tomto. :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 24. Júl 2019 13:17:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..bondro pre aku firmu si sa rozhodol?..komu to das teda robit?..myslim, ze ak si si to dobre zvazil, ze si si porovnal toho viacero a pozistoval si si kto kolko ma toho za sebou, tak bude to v pohode..
..chapem ajt o, ze chces to mat bez starosti..ved to by chcel kazdy..:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 25. Júl 2019 9:29:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
PRE DELTAKO, CITAL SOM TU O TEJ FIRME A ZAUJALO MA TO, KED SOM VIDEL, ZE MAJU AJ SVOJE KRBOVE VLOZKY, ZE SVOJU TECHNOLOGIU MUSIM POVEDAT, ZE TO JE VEC, KTORA MA FAKT OSLOVILA, LEBO PODLA MNA POTOM VEDIA CO ROBIA OZAJ, VEDIA AJ PRESNE AKO TO FUNGUJE TA VLOZKA, TEDA JEDNOTLIVE VLOZKY AJ VSETKO ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 29. Júl 2019 14:29:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
bondro, co viem maju aj nove krbove vlozky, novinku takze myslim, ze ozaj je to na zamyslenie ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 02. Aug 2019 10:30:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Bondro, hlavne si ich poznaju ako funguju a to je to klucove podla mna, ze vedia o tej vlozke vsetko a vedia ta s tym oboznamit uplne do podrobna :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 04. Aug 2019 21:51:23 
okoloidúci

Registrovaný: Ned 04. Aug 2019 21:41:49
Príspevky: 1
romco píše:
Ahojte potreboval by som pomoc co sa tyka krbu. Premyslali sme ze by sme do toho isli s manzelkou, ibaze vahame pretoze nevieme ci take kurenie je efektivne a ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze. Ake mate vy skusenosti s krbom po rokoch? dali by ste si ho opat alebo radsej nie? :|

Viac ako 1400 krbových vložiek som našiel na stránke TUMA. Sú tam filtre, kde si môžeš nastaviť a vyhľadať všetky požadované parametre včítane účinnosti. Malo by to byť na: https://www.krby-tuma.sk/krbove-vlozky


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt