Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:48:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 03. Júl 2019 6:45:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
montaz k akciovej cene dosiek, to uz ake scifi, to ozaj nieco taketo ti napadlo? to by mne ani vo sne nenapadlo, ze by nieco take bolo, to by uz bolo si myslim riadne blaznovstvo, dost co samotne dosky by vychadzali nejako lacno, uz pri tom by sa mi to nezdalo a by som ozaj rozmyslal, ze do coho ist a neist :mrgreen:

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 03. Júl 2019 13:02:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
vojtobart, to potom by si premyslal, co tam je za hacik co?
Cim viac vymyslame tym horsie niekedy :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 15. Júl 2019 11:09:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Myslim, ze nad tym hacikom potom uvazujeme viaceri, aj ja teda by som nad tym dumal, ale asi skor by som do takej varianty nesiel. Predsa len by to boli zrejme len tak vyhodene peniaze a sice aj keby to nebolo mnoho tak zrejme by ma to mrzelo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 16. Júl 2019 8:40:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
som ozaj prekvapeny z toho, co ste mi pisali ohladne tej zamkovej dlazby, lebo kedysi viem, ze to bol akoze trend, ze vela ludi ju malo, ze si ju na dvor davalo a teda na mnohe miesta, preto ma tato reakcia prekvapila, ale tak jasne, ze dnes je viac moznosti jak to bolo pred rokmi, len ci sa to oplati do toho ist :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 16. Júl 2019 9:58:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
oplati, jasne, ze oplati, dnes uz viac vyrobcovia myslia na kvalitu a na zivotnost, nie ako si aj ty napisal, ze uz to neni jak pred niekolkymi rokmi :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 17. Júl 2019 11:49:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
CAUTE. AKO VIDIM TAK MNOHYCH VAS TRAPI TO, CO AJ MNA TRAPILO. MUSIM VAM, ALE POVEDAT, ZE MY UZ MAME TERASU V SUCHU.
OBRATIL SOM SA NA FIRMU, KTORA MA V PONUKE DOSKY TIMBERMAX A ZABEZPECUJE AJ ICH MONTAZ. NASIEL SOM, ZE MAJU AJ SHOWROOM, TAK SOM SI VYHRADIL CAS NA TO ABY SOM TAM ZASIEL A ZISTIL SI O TOM VIAC A POTOM UZ STACILO MALO A VEC BOLA VYBAVENA :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 17. Júl 2019 14:58:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Hej ved to je to o com som ti davnejsie pisal, ze je dobre najst si cas a ist sa pozriet na dosky na vlastne oci, hned to inak budes vnimat, predsa len obrazky a fotky mozno trochu aj skreslovat a nielen farbu ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 18. Júl 2019 9:51:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Len keby aj o opravu islo tak co by to stalo...a este tozvie ci by sa na to aj zaruka vztahovala...furt odkedy som vam o tom pisal mi to vrta hlavou, ze jak to je...ci to ma zmysel...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 19. Júl 2019 7:39:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
ak si vyberies kvalitne dosky tak sa poskodenia bat nejako nemusis.. oni su tak vyrabane, aby zvladli zataz na ktoru su robene.. aby sa nestalo nieco taketo ako popisujes..
ale mozno by bolo na mieste priamo predajcu sa na to popytat, ked pojdes dosky kupovat.. ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 19. Júl 2019 12:32:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Hromos vela bude v takom pripade asi zalezat aj od toho ako by to vyzeralo, co by bolo za problem, co by ho sposobilo.
Pretoze nie je poskodenie ako poskodenie. Take napriklad bezne presuvanie nabytku na terase by nemalo sposobit ziadny problem. Na to by mali byt dosky dostatocne pevne!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt