Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:18:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 9:22:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
tie som aj ja inak navrhol manzelke lucko, lebo sa mi to dost na oknach paci. znami to maju a dobre to vyzera. len to aj cenovo viacej vychadza, ze? a take preklady to maju v kazdych stavebninach? nebude to problem zohnat? sorry, ze sa pytam uplne take primitivne otazky, ale prvy krat staviam a vobec tieto veci neovladam. majstrov mame sice sikovnych ale v niektorych veciach chcem vyzerat aj ja mudro a nie ako taky pajko, co nic nevie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 25. Jún 2019 8:43:37 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
super to vyzera, to mas pravdu! preklady a nosniky si musis objednat v stavebninach, lebo pochybujem, ze presne mnozstvo co budes potrebovat budu mat na sklade. to sa riesi normalne cenovou ponukou a naslednou objednavkou. v pohode, nic sa nedeje. aj ja ked som staval, som sa vypytoval, lebo som mnoho veci nevedel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 28. Jún 2019 7:49:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Ahojte :) Chcela by som sa vás spýtať. Máte niekto aj priznané žalúzie? Ste s nimi spokojní? Páčia sa Vám? Prerábame akurát dom a keďže už skryté tam nijako nevieme dať, tak sme premýšľali aspoň nad tými priznanými. Čo poviete, ísť do toho alebo nie? Ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 16. Júl 2019 8:22:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
deminka píše:
Ahojte :) Chcela by som sa vás spýtať. Máte niekto aj priznané žalúzie? Ste s nimi spokojní? Páčia sa Vám? Prerábame akurát dom a keďže už skryté tam nijako nevieme dať, tak sme premýšľali aspoň nad tými priznanými. Čo poviete, ísť do toho alebo nie? Ďakujem ;)


My mame priznane zaluzie a poviem ti, ze mne sa to takto viac paci, ako ked su skryte. Mne sa paci zvonka aj ten soklik, ktory tam musi byt. A koniec koncom, sme nejake korunky aj usetrili, kedze sme nemuseli davat specialne preklady a neviem ake ine veci. Ked prerabate, tak to mas pravdu, ze uz skryte tam nedate. Ale nicoho sa neboj, aj tie priznane vyzeraju velmi dobre. Ved idem ti pripojit aj fotku, aby si si to vedela predstavit:)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 18. Júl 2019 12:53:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Toto sú Vaše okná? :shock: Fakt vyzerajú dobre! Vieš mi ešte napísať, koľko ste za ne cca platili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 22. Júl 2019 7:12:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
okey lucko, tak to tento tyzden poriesim, lebo uz ma majstri nahanaju. teraz kvoli mne trochu stoja ale im to zase nevadi, lebo aj tak maju kopu inej roboty, na inych domoch. len mne to vadi, ze som taky hlupy a nic neviem a vsetko sa musim pytat cudzich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 25. Júl 2019 14:18:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
pories veru, aby mohli dalej pokracovat. neboj, naucis sa a uz ked pojdes druhy dom stavat, tak si budes vediet vsetko sam spravit :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 26. Júl 2019 7:45:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
deminka píše:
Toto sú Vaše okná? :shock: Fakt vyzerajú dobre! Vieš mi ešte napísať, koľko ste za ne cca platili?


Ano, su to nase okna! Ved predsa cudzie by som ti nefotila:D Fuha cenu chces vediet? To bude trosku problem, kedze si vobec nepamatam a nie som ani doma, takze ti to neviem pozriet. No okolo 4-5 tisic mozes isto pocitat, aj ked samozrejme zalezi aj od poctu okien na ktore budes davat tienenie a aj od velkosti. Lebo my sme napriklad na vsetky nedavali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 30. Júl 2019 7:57:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
To máš pravdu ale niektorí ľudia to tak vedia sa pýšiť cudzím perím, tak preto som sa radšej uistila :oops: :D Hej, to mi už ľudia hovorili, že to veľmi od počtu a veľkosti závisí. Chcela som len tak orientačne. Dobre vedieť, ešte musím teda šetriť :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 05. Aug 2019 11:53:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
druhy dom uz v ziadnom pripade stavat nebudem lucko! tento jeden bohate staci! taky budem stastny, ked v nom budeme byvat a vsetko okolo neho bude hotove. aj to uz teraz viem, ze nikdy nebude uplne na 100%. ved ako sa hovori, okolo domu je stale robota.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt