Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:34:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 09. Sep 2019 10:46:47 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Plexo veď a prečo by to nemali byť OK. Ja si myslím, že takáto skúsenosť človeka posunie buď jedným alebo druhým smerom, že to proste má niečo do seba.
Iné je aj vidieť kotle reálne na živo, že vidíš aj tú veľkosť a skôr si to potom vieš predstaviť aj doma niekde v kotolni, že jak to tam bude usporiadané a pod.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Sep 2019 9:23:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Plexo áno boli sme, veď som písal o tom, že tam pôjdem, šak si to čítal nie?
Si sa mohol ozvať alebo čo a mohli sme sa. Ale už je to jedno, podstatné je to, že vieme čo a jak, že vieme na čom sme, že nám to dačo dalo. Že budeme vedieť pokračovať.
Ja už chcem aby kúrenie bolo na komplet vyriešené, aby to bolo v suchu a aby som sa mohol iným veciam venovať :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Sep 2019 7:56:28 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Cyclon už pomaly zima sa blíži tak treba to dať do poriadku čo najskôr. V tomto ti musím dať za pravdu.
A tiež si myslím, že si sa rozhodol dobre, čo sa týka značky. Aj z pohľadu kvality a spoľahlivosti.
Už len potom v zime si užívať to teplo :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Sep 2019 8:06:42 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Čaute, len to už teda aby ste aj drevo začali chystať, predsa len treba potom v tých kotloch aj niečím kúriť, to tiež treba mať na pamäti.
Alebo potom si vyriešiť dovoz už narúbaného, naštiepaného na potrebnú veľkosť, aby sa teda mestilo do kotla. Každý podĺa seba to asi vyrieši, čo :D :euforia:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Sep 2019 11:50:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
to drevo je u nas najmenej...uz ked som sa popasoval s tym, ze ake kurenie...kolko miesta mi to zaberie...aku znacku kotla a tieto veci...tak hento uz vnimam ako malinu...ze to uz je taka posledna vec, ktora ma nejako hadam nevykolaji... :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Sep 2019 8:43:37 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
ale tak dnes už málokto asi štiepa drevo, že doma, skôr to je tak, že si kupuje už kusové, rovno naštiepané a dá sa sa mi vidí už aj podľa veľkosti, predsa len každý kotol má iný ten objem toho priestoru, kde sa dá naložiť, takže to treba tomu prispôsobiť :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Sep 2019 8:19:12 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
v tomto sa celkom asi aj mylis, aspon co ja viem, tak mnoho ludi si este chysta aj doma, aj ked v podstate je to uplne jedno nejako netreba nad tym dumat, ze ci kupovat, ci si nastiepat, treba si len zistit moznosti, ze ci sa to oplati po cenovej stranke ist do splynovacieho kotla na drevo, ci budem mat dost dreva, ci mi bude taketo kurenie vyhovovat, mne sa paci to, ze proste mozes nalozit a mas bez starosti, mas to vyriesene ;)
celkovo to vsetko napreduje, myslim, ze nasi rodicia o takejto kvalite a spolahlivosti kotlov jak su dnes mohli kedysi len snivat ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Sep 2019 12:39:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
To je pravda, ale veľa o výrobcovi kotlov napovie aj to ako dlho je na trhu 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 7:55:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
to ano, aj to je jedna z veci, aj preto som sa ja napriklad zameral na kotle Atmos, pretoze ten vyrobca je na trhu roky rokuce, ma mnozstvo kotlov, cize bolo z coho vyberat a najma su to tak prepracovane kotle, ze neni problem si vybrat podla mna vhodnu variantu pre kazdy jeden dom, pre kazdu moznost byvania ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 13:10:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Je pravda, ze tie kotle su rozne, co sa tyka vykonu, co je velkou vyhodou, ze fakt pre kazdy pripad. Ale super je to, ze ta ucinnost je tak vysoka, ze ozaj to ma zmysel. Ze to je tiez jeden z benefitou. Ze netreba sa bat, ze by nevykuril nieco ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt