Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:06:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 04. Sep 2019 7:31:13 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Neni to tak davno, co som pisal o tom, ze treba sa ist pozriet na vlastne oci pri takychto veciach, ze to je velmi potrebne. A tuto to je ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 06. Sep 2019 9:47:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
mna by zaujimalo ked by som chcel ist do takeho riesenia, jak tu spominate, ze ako je to s cenovou ponukou? cena je len za dosky alebo uz aj za robotu alebo ako to cele je?
neviem sa celkom zorientovat v tom, ze ako tieto veci funguju, ako je to s cenovou ponukou, s tym akoby som sa dohodol, ze co vlastne chcem, ako je to napriklad so zarukou a tiez so starostlivostou


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 06. Sep 2019 13:17:21 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Záleží všetko od koho by si si dosky riešil, od koho montáž, že cez akú firmu by to šlo a podobne. Myslím, že je to veľmi individuálna vec a každý to má inak.
Ale sú firmy, ktoré majú tieto informácie na stránke ako napríklad táto http://www.timbermax.sk/ceny-objednavky ;) Vieš si pozrieť čo všetko obnáša objednanie, že čo potrebujú od teba aby ti mohli urobiť cenovú ponuku aby ti mohli pomôcť s tou terasou. Máš tam aj odtiene, že z akých si môžeš vybrať a vlastne všetko, čo ti treba. Hlavne by som čosi takéto neriešil, že len čisto dosky.
Ale už aj s montážou, lebo ja síce nie som akože ľavý, veľa vecí si viem doma sám urobiť, ale ohľadne takýchto dosiek som nemal páru čo všetko treba, na aký podklad to dať tak radšej som to všetko nechal na majstrov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 09. Sep 2019 10:49:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Mosvlad, myslím, že každý máme niečo čo nám ide od ruky, čo bez problémov doma urobíme a tým pádom aj ušetríme nejaké peniaze, len s niektorými vecami sa nejako zbytočne zahrávať netreba aby to nedopadlo nejako zle a myslím, že toto je jedna z nich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 10. Sep 2019 11:31:41 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
To nehovorím. Jasné, že každý máme niečo také.
Ale toto je vec, ktorá proste by mala byť urobená poriadne, že odborne nie len tak nejako všakovako. Že jak si myslím akoby to asi malo byť. Chápeš :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 16. Sep 2019 8:04:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Mosvlad, toto ti kvitujem. Predsa keď už sa rozhodneš, pre kvalitné dosky, tak aby všetko okolo toho bolo fajn. O to ide. :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 16. Sep 2019 11:00:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Plexo to vsetko sa dozvies, ked si nieco vyberies, treba pozerat material z ktoreho su dosky vyrabane. Treba sa zamerat aj na tu vyrobu, ze ako to prebieha, ci to je material, ktory je odolny, ktory nebude mat problem odolat pocasiu a tiez aj tlaku pri pouzivani a pod!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 17. Sep 2019 9:38:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Mosvlad pri tejto firme, co si pisal je nejaky rozdiel v cenach, co sa tyka prevedenia myslim farieb?
Ze niektore drahsie niektore lacnejsie? Alebo je to jedna cena?
Neviem, ze na zaklade coho vybrat aky odtien do akej farby ist pri terase, asi by to malo nejako ladit aj celkovo s vonkajsom, s dvorom, s fasadou a pod. Len pri bielom dome si myslim, ze nejako vela obmedzeni nemame :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 17. Sep 2019 11:40:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Akcak s tymto problem nie je, nie su rozdiely, jedine co je rozdiel, ze niektore maju na sklade a niektore tie odtiene su na objednavku, tak na to sa treba vopred informovat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 18. Sep 2019 13:29:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Jak dlho sa caka na tie, ktore nemaju na sklade? Da sa potom dohodnut nejako tak, ze ked by prisli, ze hned by to prisli urobit terasu?
Ze aby zbytocne sa nejako nepredlzovalo cakanie??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt