Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 0:41:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 22. Aug 2019 15:09:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 18. Okt 2017 8:03:07
Príspevky: 23
Taktiež máme pergolku a je to super. My máme takúto ;) :) Síce mám fotku len takúto, lebo zo súkromia nechcem ale snáď bude postačujúca.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Aug 2019 11:38:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Majlana vy ju máte voľne stojácu na záhrade alebo tiež prirazenú k domu? A mohla by si mi prosím napísať aj cenu, čo vás takáto pergola vyšla? A od koho ju máte? Dúfam, že ťa moje otázky neobťažujú ale si jediná, od ktorej môžem zistiť bližšie informácie. Ďakujem

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 30. Aug 2019 10:41:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 18. Okt 2017 8:03:07
Príspevky: 23
Áno, my ju máme takto voľne stojácu, keďže vydlaždenú časť na terasu máme tak v strede záhrady. Cenu ti už nepoviem, keďže si nepamätám a výrobca tej našej pergoly je Isotra. No taktiež sme ju kupovali cez predajcu tu u nás, keďže oni sú len výrobcovia. Vôbec ma neobťažujú, toho sa báť nemusíš. Kľudne sa pýtaj, čo ťa zaujíma.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 31. Aug 2019 11:46:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Majlana a kto vám ju montoval? Nejaký externý robotníci alebo priamo z tej firmy, čo ste objednávali?

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Sep 2019 10:27:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Idem sa vyjadrit k tieneniu a snad moje rady niekomu pomozu.
My sme si vybrali zaluzie, kedze maju lepsie vyhody oproti roletam.
Vyhody su nasledovne:
- ovladanim si mozete prisposobit intenzitu zatienenia a pripustnost svetla
- pestra skala farieb a materialov a to ako u hornej a dolnej listy, tak u lamial
- horizontalna aj vertikalne prevedenie
- jednoduche ovladanie
- vybrane latkove zaluzie je mozne prat v pracke
Len jednu nevyhodu maju a to taku, ze sa na nich drzi prach a ze sa tazsie cistia ale to sa da prezit, kedze ich manzelka cistieva :D
Takze asi tolko k tomu, ci rolety alebo zaluzie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Sep 2019 10:59:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 18. Okt 2017 8:03:07
Príspevky: 23
Externý robotníci, ktorý nám celý dom stavali. My sme neobťažovali zbytočne iných, keďže sme vedeli, že títo nám to spravia kvalitne a dobre. A asi aj za lepšiu cenu, keďže nám celý dom stavali, ale to som si ani nezisťovala, že koľko si iné firmy pýtajú za postavenie takéhoto prestrešenia.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Sep 2019 10:56:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Majlana tak to sa ti ani nečudujem, že si iných nezháňala. Pokiaľ ti títo vyhovujú, tak je to dobre. V dnešnej dobe ťažko zohnať dobrých robotníkov, ktorý si prácu robia podctivo a pritom neberú veľké peniaze za to. Tak si užívaj pekne terasku. Síce už sa počasie kazí ale ešte tieto posledné lúče užívaj. Pekný deň prajem ;)

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Sep 2019 10:11:32 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Nazdárek.
My sme sa rozhodli pre vonkajšie rolety z dôvodu, že sa nám páčili a že majú mnoho výhod. No jednu vec som si nezistil a preto som sa rozhodol prísť medzi vás, možno mi budete vedieť poradiť. Viete, aké zabezpečujúce prvky proti vykradnutiu majú vonkajšie rolety? Ak áno, budem rád, ak mi to sem napíšete. Dík.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Sep 2019 14:24:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
gabo926 píše:
Nazdárek.
My sme sa rozhodli pre vonkajšie rolety z dôvodu, že sa nám páčili a že majú mnoho výhod. No jednu vec som si nezistil a preto som sa rozhodol prísť medzi vás, možno mi budete vedieť poradiť. Viete, aké zabezpečujúce prvky proti vykradnutiu majú vonkajšie rolety? Ak áno, budem rád, ak mi to sem napíšete. Dík.


Dobre ste sa rozhodli. Co sa tyka toho vykradnutia, tak vonkajsia roleta je sama o sebe v zakladnej verzii dodatocny zabezpecujuci prostriedok proti vykradnutiu, ktoreho ucinnost mozno dalsimi prostriedkami podstatne zvysit. Zakladnym komponentom je perova poistka, cize zaves panciera. Ak je v roletovom pancieri spravny pocet lamiel, tento pancier nemozno nadvihnut. V kombinacii s motorom sa casto pouzivaju specialne zabezpecujuce zavesy. Pre zvysenie odonosti lamiel mozno vyrobit roletovy zaves z hlinikovych lamiel vystuzenych tvrdou penou, extrudovanych alebo ocelovych. Stabilita poslednej listy sa zvysi prinitovanim. Asi tolko k tvojej otazke.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 20. Sep 2019 8:16:47 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Losadamos.
Čiže tá perova poistka je v každých vonkajších roletách, áno?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt