Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:46:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 11. Sep 2019 8:41:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
To nevieš Anežka, že Topsedačky majú dopravu po celom Slovensku zadarmo? Takže oni ti objednaný tovar doručia priamo domov a ty za to vôbec nič neplatíš a nemáš s tým žiadnu starosť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 12. Sep 2019 14:45:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Vážne majú dopravu zadarmo?? Tak to je riadne super, lebo to máloktoré predajne už v dnešnej dobe majú. Väčšinou si účtujú dopravu od kilometrov. A ako rýchlo vedia doručiť tovar? Koľko majú dodaciu lehotu napríklad pri sedačkách a matracoch?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 13. Sep 2019 7:11:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
Áno, smrteľne vážne ti to hovorím! Veď aj stránke to majú uvedené, tak keby to asi pravda nebola, tak by to tam nemali, nemyslíš? Oni sú iní ako ostatní, oni sú najlepší! No napríklad matrace majú niekedy aj skladom a čo sa týka sedačiek, tak tie tiež niekedy majú skladom a keď nie, tak dodacia lehota závisí od toho, z kade je tá sedačka. Lebo oni berú z Česka, Talianska, Nemecka a z Číny. No prevažne je to 4-12 týždňov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 19. Sep 2019 12:35:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Máš pravdu, len ja som si ich web nepozerala a preto som to nevedela. Ale pôjdem si to pozrieť, no samozrejme, že verím aj tebe. A predávajú aj vystavené kusy, ktoré majú na predajni?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 27. Sep 2019 13:28:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
v pohodicke ceresna, to vobec nevadi ;) :) presne ako si napisala a preto som sa spytala, ci maju vsetky vystavene alebo je riziko aj to, ze tam vycestujem a prave tu, ktoru som chcela tam nebudu mat. ale ja sa im ozvem, to mi problem nerobi. dakujem ti za rady ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 01. Okt 2019 10:36:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
Už budeš teda poučená, že musíš aj webové stránky pozerať, lebo tam väčšinu vecí má firma napísané. Niekedy aj vystavené kusy predávajú a dokonca ich väčšinou dajú za veľmi výhodnú cenu, že o 50% lacnejšie a tak. Veď aj teraz som tuším na facebooku videla, že nejakú vystavenú sedačku predávajú. Vidíš aj tú ich stránku by si mala začať sledovať, aby si o takýchto veciach vedela.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 01. Okt 2019 11:17:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 12:06:43
Príspevky: 30
neviem no,ale radšej by som volila prakticku, ako bláznivu sedačku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 07. Okt 2019 9:56:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
..mariol v tomto s tebou musim suhlasit..taktiez si myslim, ze je lepsie zvolit si prakticku sedacku ako nejaky modny vystrelok..ako nehovorim, ze take sa mi nepacia ale ja by som si to nevedela nakombinovat v obyvacke ako si to vedia oni v predajni..som ale rada, ze mi sme si vybrali prakticku sedacku a mame ju uz 4 roky a parada..farbu sme zvolili taku, aby na nej nebola vidiet spina a to je to najdolezitejsie!..pri malych detoch sa inak ani neda :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 10. Okt 2019 7:31:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Ahoj hrncica ;) A od koho máte takú super sedaciu súpravu? Daj nejaký tip ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 11. Okt 2019 11:08:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva my mame z topsedaciek..podla mna fajn predajna..predavaju pekne kusky..niektore co maju dlho na predajni potom daju aj do zlavy a tak..da sa vybrat..takze moj tip je tato predajna :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt