Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:38:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 19. Nov 2019 8:52:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva...nie si sama, ktora o ich predajni nevie, takze si z toho nerob velku hlavu...co ti povedal drahy, ked si mu povedala, ze pojdete pozriet sedacku??...aka bola jeho reakcia?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 21. Nov 2019 12:46:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
To vážne chceš počuť jeho reakciu? :D :lol: Samozrejme, že frflal, lebo on nemá rád behať po obchodoch. Ale tak chvíľku som ho nechala, nech to rozdýcha a potom už bol v pohode a povedal, že kľudne tam teda môžme ísť pozrieť. Tak dúfam, že si čím skôr nájdeme čas ;) Oni vlastne z kade berú sedačky? Aká je krajina pôvodu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 28. Nov 2019 8:29:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva...ani sa vobec necudujem, chlapi su vsetci rovnaky (cest vynimkam) :lol: :D ...vies co oni maju vacsinou sedacky z Talianska a Nemecka...a z Nemecka vacsinou maju latkove sedacky...beru od jedneho spickoveho vyrobcu, ktory je jedinym vyrobcom, ktory si vyraba aj latky a aj sedacky sam...tym padom je kazda sedacka original ;) ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 09. Dec 2019 13:50:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Pri tom nakupnom centre sa nachadza ich predajna???:O A preco som si ju nikdy nevsimla? Ved do toho obchodneho centra sem-tam s kamaratkou zbehneme. No nabuduce si to budem musiet vsimnut. Dakujem, ze si mi to vysvetlila, snad to najdem, ked sa to nachadza hned pri hlavnej ceste. A zaparkovat sa tam v pohode da? Maju tam nejake parkovisko?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 10. Dec 2019 8:53:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
ano, pri nakupnom centre sa nachadza este uniklinika a potom sa da povedat, ze hned oproti je ich predajna...chodite do Korza?...tak to si ma teraz prekvapila, kedze podla mna to nie je az take velke nakupne stredisko...vy v Martine mate lepsie, ci nie?...samozrejme, zaparkovat sa da hned pred predajnou topsedacky alebo potom kludne mozes nechat auto pri Korze a ten kusok prejdes aj pesi alebo pri tej unikliniky, tak je tiez velke parkovisko...s parkovanim nie je ziadny problem...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 13. Dec 2019 9:40:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
No veď toto, že chlapi v takýchto veciach väčšinou len frflú, takže mňa jeho reakcia vôbec neprekvapila. Ale zase na druhej strane musím napísať, že išiel so mnou do topsedačiek, minulý týždeň sme tam boli. A už keď sme tam boli, tak bol úplne v pohode, pozerali sme, skúšali sme. Takže v tomto na neho nemôžem vôbec nadávať. On si pofrfle ale potom ide a spraví. Majú tam krásne sedačky, som rada, že si mi ich poradila ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 16. Dec 2019 10:40:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva...to je hlavne, ze s tebou isiel a ze ta nenechal ist samu vyberat...lebo predsa len o takychto veciach by mali rozhodovat dvaja a nie len jeden...a aj sa vam nejaka zapacila?...padla vam do oka? ;) :D ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 07. Jan 2020 11:53:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Ano, to mas pravdu, ze v Martine mame o nieco lepsie obchody ale kedze mi sestra byva v Prievidzi, tak ked ideme na navstevu, tak vela krat vybehneme aj do korza pokukat. Oki super, to uz so sestrou nejako vymyslime, kde nechame auto. To uz je najmenej. Teraz cez vikend sa k nim chystame, tak jej poviem nech ideme aj tam pozriet. Potom ti napisem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 08. Jan 2020 13:49:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
jaaaj, tak ty mas v pd sestru, to som nevedela...dobre, budem rada, ked mi potom das vediet...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 09. Jan 2020 11:33:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
ahojte :-) nemáte náhodou niekto takúto sedačku doma? (viď. foto) veľmi sa mi páči, len neviem, či je praktická a či sa dobre na nej sedí. budem rada za akúkoľvek info, vďaka :-)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt