Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 23:09:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 11:02:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
to aka bude pevnost terasy vraj vo velkej miere zavisi od podkladu aky pod doskami bude a potom od toho ako budu dosky zmontovane, ako budu pospajane a tieto veci, cize je tam riziko, ze by nemusela byt pevna, ak by to robil niekto kto nema skusenosti s montazou ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 15. Jan 2020 12:40:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 44
už vidím, že keby som si ja terasu robil sám, tak by som mal asi aj obavu po nej prejsť, neviem ani akoby som dosky montoval k podkladu ako sa to uchyti, ze s cim aby to dobre bolo, aby sa to nepohlo a aby to co najdlhsie vydrzalo :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 15. Jan 2020 16:39:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
minoro to vyznelo jak keby si si o sebe myslel, ze mas obe ruky lave, ale tak suhlasim s tym co pises, je to riziko, ked nevieme ako sa tieto veci robia, ked v tom nemame prehlad, mne napriklad vhod padlo, ked som nasiel firmu, ktora aj realizuje terasy, aspon som to mal bez problemov, bez starosti nemusel som sa o nic starat a najma sa stresovat zbytocne

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 16. Jan 2020 8:52:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
no a ja ešte minulý rok by som bol schopný kúpiť terasové dosky v akcii niekde z marketu, ešteže som ich išiel vtedy hneď pozrieť a urobil som si predstavu o tom, že ako vyzerajú, ako sú hrubé, lebo teda to boli také tenké, že neviem, čo by som musel dať pod to aby to bolo dobré a duplom neviem jak by s vodou napríklad reagovali, lebo to vyzeral ako nejaký obyčajný plast, že vôbec ten obrázok čo som si našiel, že akciová ponuka nekorešpondoval s realitou :evil2:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 16. Jan 2020 14:37:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Sak ale si ich kupil? Podla toho, co si pisal, tak evidentne nie, tak sa nemusis rozculovat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 20. Jan 2020 11:12:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
nas doma toto leto bude cakat tato otazka..kupili sme dom a na terase su drevene dosky..a teda tie maju najlepsie casy uz za sebou..tak budem musiet porozmyslat co s tym urobit..ako sa ich zbavit a co dat miesto nich aby som toto iste nemusel potom opat po nejakej dobe opakovat..ale aby to aspon na moje stare kolena vydrzalo..ked sme boli pred casom dom len pozerat prve razy, tak som myslel, ze je to v pohode, ze ta terasa cosi vydrzi..ale ked sme sa nastahovali som dosiel na to, ze nie..nemozeme po tom ani na boso chodit lebo je to neprijemne jak sa lak supa..tak to treba aby to frisko slo prec..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 20. Jan 2020 13:03:07 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
To ked sa lak stary lupe, to nic len ocistit a prebrusit a nanovo prelakovat a tak, teda ak by si to drevo chcel zachovat :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 21. Jan 2020 9:24:23 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Deden ak sa dáš na obnovu dreva, tak už ho budeš musieť obnovovať neustále. Akože každé dva roky približne, že prebrúsiť, prelakovať prípadne namoriť alebo niečo, s tým nebudeš mať pokoj, budeš sa musieť starať o to aby to dobre vyzeralo aby to nebolo jak je to teraz v takomto stave.
Za mňa je zbytočnosť to dať do poriadku, lebo ťa to bude stáť aj čas aj peniaze, s ktorými vieš podľa mňa naložiť aj inak.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 21. Jan 2020 11:09:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
najprv som to chcel zachovat..len presne som si predstavil toto, co aj vy pisete a dosiel som na to, ze nechcem byt otrokom..ze si neviem predstavit, ze na stare kolena by som musel este terasu brusit..uz rozmyslam, ze nejaku dlazbu tam dat..co sa bezne na zahradu dava..ze nieco take betonove..ale neviem to zase nebude prijemne na chodenie na boso..no neviem co bude najlepsie s tym urobit..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 22. Jan 2020 8:26:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Deden to nie, beton len ako podklad, co mas teraz pod tym drevom?
Ale betonovu dlazbu alebo nieco take nie, nebude to prijemne v lete, ked budes chodit na boso, ked si deti budu chciet na terasu sadnut len tak v plavkach napriklad alebo v kratasoch, skus aj na toto trochu prihliadat ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt