Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 8:04:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 718 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 27. Mar 2020 9:15:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Vo vnútri nemáme ešte úplne všetko zariadené, tak to pomaly si dávame nábytok robiť stolárovi a taktiež vonku nejaké veci ešte dokončujeme, keďže chceme už aby aj exteriér vyzeral lepšie. Však to poznáš, na dome je furt nejaká robota :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 31. Mar 2020 8:23:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"rozek" - presne ako si napísal, len to šetrenie koruniek bude dlhšie trvať :D jednoznačne by sme chceli len nejaký bungalov, nechceme moc veľký dom, aby sme nemuseli furt len muklovať okolo neho a v ňom. a niečo modernejšie by sme chceli. áno, na to myslíme, to by sme veľmi chceli vonkajšie rolety alebo žalúzie. veď to potom prídem pozisťovať a už aj teraz pomaly zisťujem, ktorá firma a aká značka ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 02. Apr 2020 10:39:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@svetlanaN...jasne, to vsetci dobre vieme, ze okolo domu je neustale praca...o tom mi vobec nemusis pisat :D :D :D ...tak drzim palce, aby ste cim skor vsetko porobili a potom aby ste si aj oddychli...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 06. Apr 2020 13:23:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Uniona to mi je jasné. Pokiaľ ale máte kde bývať, tak je to fajn. Horšie by bolo, keby ste bývali u niekoho a nemali svoje bývanie. V tom prípade by ste sa viac ponáhľali. Aaa tak to si tu už asi aj zistila, nie? Veď tu je toho o značkách, výrobcoch popísaného dosť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 10. Apr 2020 7:09:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
caute:):):) chytila ma prerabka bytu a rozmyslala som, ci sa oplati kupovat vnutorne rolety na okna...mate to tu niekto?...ak ano, mohli by ste mi pridat fotky, ako to vyzera a napisat, ci vam to ako tienenie proti slniecku staci?...na internete som pozerala rozne fotky a tam sa mi to brutalne pacilo, len viete, to su fotky na internete, ktore stale vyzeraju dobre...budem rada, ak si niekto vsimne tuto moju spravu a poradi mi, dakujem:):)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 16. Apr 2020 8:04:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
cauko srnecka. mas na mysli nejake tie vnutorne latkove rolety, ano? lebo my take mame na oknach v detskych izbach a sme spokojni. deti sa nestazuju, ze by im rano plestalo slnko a co sa tyka dizajnu, tak to dobre vyzera. moja zena to vybrala a ona ma fakt dobru vkus. je to aj cenovo prijatelne, nestoji to vela eur, takze ak sa ti to paci, tak kludne chod do toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Sob 18. Apr 2020 8:24:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
ano, presne take mam na mysli...a mohol by si mi pridat nejake fotky, ako vam to vyzera?...chcela by som to velmi vidiet aj takto realne...dakujem...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 20. Apr 2020 12:55:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
jasne, pridam ti fotku srnecka. takto to maju detska:
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 22. Apr 2020 7:04:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
dakujem, si velmi ochotni a pozesil si ma, ze si mi tak rychlo pridal aj fotku...fakt to dobre vyzera na okne...dam pokec s drahym, ukazem mu aj tuto fotku a uz sa snad rozhodneme...cenu si asi konkretnu nepamatas, ci?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 23. Apr 2020 9:09:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Uniona super, páči sa mi tvoje zmýšľanie. Veď aj my máme taký menší bungalow a bohate nám to stačí. Kedysi som sníval o veľkom baráku, no teraz by som to už nechcel. Veď potom sa kľudne ozvi, keď to budete riešiť, rád poradím. A však už aj vieš, ako si napísala, ktorý výrobca tienení je dobrý. Veď tu je už riadne veľa rôznych referencií.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 718 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt