Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 9:31:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 9:49:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...ejula...3D vizualizáciu predajne cez internet?:O...to akože vážne?...tak to idem hneď pohľadať, dúfam, že sa mi to podarí nájsť..lepšie, ako len fotky...ak budem mať nejaký problém, tak ti hneď píšem...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 16. Apr 2020 18:51:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
@martta16 áno vážne!...oni to už majú dlho tak, že si môžeš ich predajne online popozerať...a teraz im to aj veľmi pomôže v tejto situácií...aaaa čo, našla si?...nemala si s tým problém?...lebo mojej sestre, keď som to tak dávnejšie hovorila, tak to nevedela nájsť a musela som jej priamo link posielať...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 28. Apr 2020 7:11:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...ejula...áno našla som...som asi viac technicky zdatná ako tvoja sestra:D:D:D...hneď sa mi to podarilo nájsť a fakt je to super...som si pripadala, ako keby som bola v ich predajní...konečne viem, ako to u nich vyzerá:):)...som rada, že si mi to napísala, lebo mňa by ani len nenapadlo, že nejakú 3D vizualizáciu niekto má...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 18. Máj 2020 13:41:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
@martta16 za máličko, rado sa stalo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 20. Máj 2020 6:36:19 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
babulky, tusim sa tu bavite o predajniach Eurosofa, ze ano? :) lebo my sme minuly rok u nich kupovali sedacku a musim povedat, ze je skvela :) nam sa uz velmi pacila v predajni, ked sme ju boli pozriet a teraz pouzivanim sa nam aj potvrdilo, ze sme si pohodlnu sedacku vybrali. chcela som Vam to napisat, aby ste vedeli, ze sa k nim oplati vycestovat aj z daleka :):)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 28. Máj 2020 6:59:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...ejula...z môjho pohľadu za veľa a nehádaj sa so mnou!..

...horarka...presne o nich sa tu zatiaľ bavíme...a vy kde bývate, keď ste museli z ďalej cestovať?...a pridaj nám teda fotku, aby sme videli, akú sedačku máš doma...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 08. Jún 2020 11:44:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Sedacich suprav je teraz neurekom, velmi vela predajni, nabytkov je. Ani sa vam necudujem, ze neviete vybrat, lebo je to fakt komplikovane. Niektore tie prilis lacne, nie su kvalitne a zase potom su drahsie, ktore si viaceri nemozu dovolit. Ale verim, ze kazdy z vas najde taku tu zlatu strednu cestu 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 19. Jún 2020 9:52:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
byvame pri Ziline, Martuska ;) chces fotku? no momentalne ti mozem poslat iba nejaku, ktoru stiahnem z internetu lebo nie som doma a nemam ju ani v mobile odfotenu :/ tak dufam, ze ti taka stiahnuta bude stacit. podarilo sa mi najst presne taku istu, aku mame :) takto vyzera nasa sedacka ;)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 23. Jún 2020 10:04:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...horarka...jasné, že mi stačí aj takáto, veď to je úplne jedno, aká fotka...musím uznať, že ste peknú vybrali, nádhernú ;) ...tak nech vám dobre slúži a hlavne čo najdlhšie 8-) ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 30. Jún 2020 8:31:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Zeny aky mate nazor na kozene sedacky? Moja manzelka o takej sniva, no ja som tak trochu proti :/ Bojim sa, ze sa v lete fakt budem na nu lepit a ze v zime zase naopak bude chladit. Vsetci o tom hovoria a nejako to mam zafixovane v hlave a obavam sa toho :/ Ti, ktori mate kozene sedacky, mate to tak alebo je to len blud?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt