Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 0:34:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 23. Jún 2020 7:32:33 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Toto presne je ten problem, ze napriklad minuly rok na zaciatku maja sa uz dalo chodit normalne len v mikine alebo len v tricku, uz bolo celkom teplo aj v noci a tento rok uz pomaly leto a sem tam sa este v noci stane, ze je dost zima, ze by clovek aj prikuril. Plynom je to sice lacnejsie ako kurit elektrikou ale tiez ked s tym clovek kuri celu zimu a nema na to prisposobene tie splatky tak moze prist riadny nedoplatok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 23. Jún 2020 11:45:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Plynom je to lacnejsie, ale tiez to nie je zadarmo, tiez to nieco stoji, je to sice bez starosti, ze sa prida do radiatorov, ale ta cena potom.
Ja som bol s kamaratom cez vikend, ktoreho som uz cca dva roky nevidel, co bol prec a sme sa bavili a oni kuria len plynom, hovoril, ze aj by krb dal, ze sa mu to paci ako to mame my urobene, ale ze nevie ci by mal vztah k tomu prikladat drevo furt, udrziavat ohen. Neviem preco niektori ludia maju problem aj s tak prostymi vecami, sak neubudne z nich :roll: :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 24. Jún 2020 11:03:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
No tym krbom sa da celkom pekne dokurovat a ved mozes to mat aj kombinovane. Ked si hore a doma tak si mozes kurit krbom a ked nie tak proste zapnes plyn, neviem co je na tom tazke. Ved sa to teraz uplne bezne robi takto


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 25. Jún 2020 10:20:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
woody len sú ľudia, čo si povedia, že načo si to komplikovať, keď môžu mať len plyn, že pri zriadení kúrenia ušetria a bude to bez starostí, len potom by som nechcel vidieť tie účty :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 26. Jún 2020 8:04:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Ved to! A pritom akoze sa da pekne usetrit tie prve mesiace kedy zostane tak chladnejsie a aj potom na jar, ze si prikuris iba vecer len krbom, ze kotol uz mozes mat prakticky vypnuty. Ale zase nenanutis nikomu vies ako. Kazdy sa musi rozhodnut sam za seba


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 03. Júl 2020 14:01:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
my sme kadejako špekulovali najskôr sme chceli krb potom nie a dali sme si aspoň prípravu a externý prívod vzduchu urobiť...
a teraz nám majú prísť robiť krb najbližšie týždne lebo po prvej zime sme sa rozhodli že chceme ísť do toho pretože dlho bola zima a došli sme na to že bolo by lepšie keby sa nám dalo len sem tam si prikúriť krbom a nemusel by som púšťať normálne kúrenie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 07. Júl 2020 8:25:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Vidíš mohli ste si to dať spraviť hneď. Ale aspoň, že ste si prípravu spravili. My chceme budúci rok začať stavať dom a isto chceme krb. V byte nám teraz hrozne chýby ale tam to ani nejde spraviť takže v dome nesmie chýbať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 09. Júl 2020 9:25:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Hlavak v byte by s tým bol problém,,Ale dom bez krbu si neviem predstaviť,,Mne sa to tiež páči síce kamarát ten mi furt tvrdí že sa nedoplatím realizácie ale podľa mňa len preháňa,,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 10. Júl 2020 7:39:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Zadarmo to isto nebude ale keď mám pravdu povedať, tak tiež ešte neviem presne s akou sumou cca by som mal rátať ale proste ten krb chceme takže sa budeme snažiť aby peniaze naň boli


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 14. Júl 2020 13:51:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
tak ale je fajn si vybrať radšej dačo kvalitné a pošetriť ako sa uspokojiť s nejakou prijateľnejšou alternatívou, ktorá nebude podľa tvojich predstáv. a keď sa to tak vezme, krb sa nemení každý rok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt