Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:36:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 24. Nov 2020 12:47:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Radino8!

Máš pravdu, no niekedy je lepšie to spomenúť, lebo niektorí ľudia vôbec nemajú predstavu čo sa ako cenovo pohybuje. Mám takú sestru, ktorá si myslí, že všetko kúpi pomaly za 100€ :lol: :D Tak preto väčšinou píšem aj koľko čo stojí, aby ľudia cca vedeli s čím majú počítať. My máme predokenné rolety Vivera a značka tá istá 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 27. Nov 2020 15:15:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Apr 2018 7:50:03
Príspevky: 38
fuha, tak to by sa mala cim skor zobudit z toho sna, len cim dalej tym je vsetko drahsie. aj jedna znama mi to hovorila, ze stavala dom pred 10-timi rokmi a pred rokom a ze vsetko pomaly raz tolko stoji.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 30. Nov 2020 12:58:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Miliano!

A čuduješ sa tomu? Ja vôbec! Životná úroveň ide vyššie, všetko ide vyššie a preto aj ceny sú vyššie ako pred pár rokmi. No do niektorých vecí sa oplatí investovať aj na základe toho, že sú drahšie. Pokiaľ je ale dobrá kvalita, tak sa neoplatí šetriť! 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 02. Dec 2020 11:56:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Erwio: tak to su potom ludia, ktory ziju asi v oblakoch, lebo v dnesnej dobe taketo veci nieco stoja. A este pokial chce aj kvalitu, tak samozrejme si musi za nu priplatit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 03. Dec 2020 11:40:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 25
ahojte :oops: :) a kolko tak vychadzaju vonkajsie zaluzie na jedno okno? vie mi niekto aspon orientacnu cenu napisat? viem, ze zalezi od velkosti, od typu a aj mechanickeho prevedenia ale keby sme sa bavili o standartnom okne, tak kolko cca mozem pocitat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 08. Dec 2020 8:50:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Domura toto je vzdy najkomplikovanejsia otazka, lebo ako si napisala tak zalezi od rozmeru ale aj od toho, o aky typ zaluzii ide a hlavne o to, od akeho vyrobcu su zaluzie. My sme napriklad za jedno klasicke okno platili cca 300€ ale kludne to moze byt aj viac. Najlepsie bude, ked sa obratis priamo na predajcu a das si vypracovat cenovu ponuku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 10. Dec 2020 14:43:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 25
dakujem ti misulo za odpoved, aj takto mi to staci. chcela som len pre orientaciu vediet a je jasne, ze si dame vypracovat cenove ponuky. a mozes mi este napisat aku znacku mate?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 14. Dec 2020 13:39:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Okey, som rad, ze ti to takto staci. Jasne, ze mozes. To je ta jednoduchsia otazka :D My mame znacku Isotra.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 16. Dec 2020 9:34:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Radino8!

Však presne to isté som povedal aj ja. Som toho istého názoru, že čo je kvalitné a dobré, tak to aj stojí viac peňazí. A veľa krát netreba pozerať na ceny ale hlavne na referencie od druhých ľudí. To je v dnešnej dobe smerodajné!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 17. Dec 2020 9:41:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 25
vidis, viem davat aj jednoduche otazky :lol: :D super, dakujem ti, idem popozerat ake tienenie maju v ponuke a v Novom roku ich oslovim, lebo teraz by som uz aj tak nic nevybavila, kedze uz od soboty lockdow a aj tak uz vsetky firmy medzi sviatkami maju zatvorene a robia si inventury a tak.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt