Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:05:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 28. Feb 2021 16:54:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Svojho stavbyveduceho ma napriklad aj Kontrakting, oni ked stavaju drevodomy, tak zakazdym tam je clovek ktory dozera na to aby to islo ako ma. A je to velka pomoc. Usetri to cloveku vela casu a aj energie, kedze moze potom venovat aspon cas niecomu inemu.
Podla mna to je super benefit ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 28. Feb 2021 17:23:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...minusso zda sa mi, ze som ti o tom uz pisala...ale nevadi...no my sme mali od firmy veduceho, oni zabezpecili vsetko bez akychkolvek problemov...nam to vela veci ulahcilo...najma ja moc nie som na taketo veci, my sme sem tam isli pozriet co nove ako pokracuju ale zeby sme ich nejako kontrolovali to vobec nie, od toho tam bol ten veduci, ktory na vsetko dohliadal, aby bolo vsetko podla noriem a tip top...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Mar 2021 14:02:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
bohro píše:
Woody ale toto je vec s ktorou ti pomôže architekt, projektant, to je o inom, toto nemá nič spoločné s tým, či chceš drevodom alebo klasiku.
Ja nerozumiem tomu prečo stále sú ľudia, ktorí si aj v dnešnej dobe myslia, že drevodom, že to je proste nejaká drevená chalúpka alebo čosi na ten spôsob. To vôbec nie.
Dnešné, moderné montované drevostavby zvonku častokrát vôbec ani len nevyzerajú že by boli drevostavbami.
Filipo to je fakt, že nie každý to takto má, ale sú firmy, čo majú a na to sa treba len informovať. Lebo napríklad ja teda nemal by som chuť stavať dom s firmou a aby som ešte musel chodiť ich kontrolovať pomaly každý deň. To by som asi ošedivel.

To si ale vôbec nemyslím, viem ako vyzerá drevodom! preto že chcem niečo nie veľmi typicke, myslím vizuál domu, tak chem naozaj mať všetko v poriadku a chcem aby ho robila kvalitná firma!
dahel píše:
Kamiliak toto co pises to su normalne veci, ked ides stavat dom...My sme si sice nieco aj samy navrhli nakreslili, ze asi co by sme chceli...Ale projektant nam vysvetlil co je OK...Co nie akym smerom sa skor vybrat, co by bolo este lepsie, praktickejsie...Akoze ono to ma cosi do seba ked si das na mieru projekt urobit...

Presne o tom hovorím :) Nie všetko čo chceš v dome je ok, preto sa chcem poradiť s odborníkmi :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 06. Mar 2021 21:39:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
hrncica na zaciatku vy ste mali nejake osobne stretnutie, kde ste dohodli podrobnosti? aj ste sa nejako pravidelne stretavali aby ste komunikovali, ze co je dobre, ci netreba nejake upravy robit a pod?
nie, ze stavba bude hotova a potom dojdeme na niektore veci, ktore nie su v pohodke :/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Mar 2021 15:17:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
Minule sa so mnou známy hádal, že na montovaný dom netreba betónovú platňu,ja tomu nechcem veriť, na každý jeden dom treba pred sa základy aj na ten montovaný ,no nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Mar 2021 15:41:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Každý dom potrebuje základy, čiže aj ten montovaný.
Ja už mám ten projekt hotový, no stále hľadám projektanta alebo architekta či je v poridaku a či je vôbec realizovateľná stavba ako chcem, betoná platňa sa ide robiť o tyždeň,ak nebude mrznúť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Mar 2021 19:29:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
Ty ideš stavať montovaný dom? Nemám nič proti nim, no naozaj je to taká kvalita ako murovaný? Nie som o tom veľmi presvedčená, hlavne čo sa životnosti týka


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Mar 2021 20:16:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
woody píšeš, že projekt hotový a kto ti ho robil, keď ešte to potrebuješ s niekým prekonzultovať?? Či to si si len nejako ty nakreslil akú máš predstavu alebo ako to mám chápať?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Mar 2021 13:49:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
Projekt je hotový, no robil ho sestrin frajer, ktorý ešte študuje, preto sa chcem poradiť či je to dobre spravené. Pred sa len ,nie je to ešte vyštudovaný projektant. No je to dom podľa nás a rád by som ho taký mal, no neviem či mi ho vôbec postavia, mám pocit, že všetky firmy robia len katalógové domy a všetko je rovnaké, a to je to čo ja nechcem.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Mar 2021 13:59:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
inak to je odvaha dat robit projekt domu studentovi :shock: aj si mu zaplatil? lebo ak to bude na 2 veci tak si prisiel o prachy a este aj zaplatis dalsi


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 32 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt