Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 4:56:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 06. Júl 2020 17:19:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Cmiro super daj si to a uvidíš...Ale hlavne nech tá cena nie je pre teba rozhodujúcim parametrom... :) A možno by ti ešte bolo lepšie keby si si rovno stretnutie s nimi dohodol a povedal im o svojich predstavách, možno skôr ti budú vedieť poradiť a navrhnúť vhodné riešenia...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 07. Júl 2020 8:34:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
veď to nechodia normálne merať k tebe domov aby vedeli aké veľké? či to si musíš sám?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 07. Júl 2020 8:49:21 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Booter ale zamerať okná chodí firma až po odsúhlasení cenovej ponuky, aspoň u nás to tak bolo.
Najskôr ty pošleš firme podklady aby ti mohli urobiť cenovú ponuku, rozmery, počty okien, pôdorys a podobné veci :-) A potom na základe tej ponuky ty dáš vyjadrenie, či je ti to v pohode alebo nie, či do toho pôjdeš.
Vieš si predstaviť, že by mali chodiť zmerať každému len tak? Len pre nacenenie? Veď by sa zbláznili :-)

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 07. Júl 2020 10:38:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Mejuro takto to aj u nás bolo. Najskôr som firmu kontaktoval, ktorej ponuka ma zaujala a následne mi urobili ponuku na základe ktorej sme sa rozhodli, čo urobíme.

Ale prirodzene som si žiadal ponuky od viac firiem, nech viem aké sú cenové rozdiely, ale zároveň som si aj kvalitu, parametre a prístup porovnával, lebo všetko to jedno s druhým súvisí. Cena nie je úplne že rozhodujúcim faktorom, teda u nás doma ee.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 08. Júl 2020 18:23:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
v com je ta firma ktorej si si to dal robit ina od ostatnych?
podla toho co si pisal to teda asi v cene nebude, ze by to bola najlacnejsia ponuka, tak by si mi o tom mohol viac pls napisat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 09. Júl 2020 9:07:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Pozerali ste sa niekto po oknách už v období hrubej stavby?,,Potreboval by som celkovo poradiť v tomto smere lebo čo sa týka stavby okien a podobne to v tom som ľavý,,Najskôr som myslel že to zvládnem že si na nete kopu vecí naštudujem a to mi pomôže sa rozhodnúť ale vôbec nie práveže mám pocit že mám v tom ešte väčší hokej ako som mal na začiatku,,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 10. Júl 2020 8:04:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
veď to hej len vieš človek si to nevie asi sám tak zmerať úplne, nevie čo všetko tam oni budú potrebovať, aký rozmer takže ja by som chcel mať tú istotu, že je to dobre zmerané, lebo keby čakám tri mesiace na okná a príde mi zlý rozmer tak ma asi porazí :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Sob 11. Júl 2020 16:07:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
booter kamaratovi bola nejaka firma aj merat a zle vymerali tak nakoniec domurovavali nad oknom priestor a vyzera to strasne, ze jedno okno v normalnej vyske a druhe nizke, ale to urobil chybu, ze nebol skontrolovat tych co mu to robili, ze to nechal uplne na nich, tak teraz ide riesit nech to pridu opravit lebo v zmluve maju presne co a ake okna mali dat a dali uplne ine :roll: neviem kde v takomto pripade veru nastala chyba :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 12. Júl 2020 12:34:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
lmarek my to teraz mame v plane - pre lepsiu predstavu len tiez este neviem ci sa to da ci s tym daky problem nebude


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 13. Júl 2020 16:05:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
nie je s tym problem teda aspon co ja mam skusenost tak su firmy co to vedia urobit co maju na to taky specialny program takze vedia sa s tym pohrat aj poradit a najma co je dobre ze vedia potom ak sa pre nich rozhodnes aj vsetko si dohodnut a riesit so stavbyveducim, ze pokial ty nemas nejake skusenosti ohladne tohto tak oni rovno medzi sebou sa dohodnu a spravia to tak aby dobre bolo ;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt