Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:03:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 10:29:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Vakil alebo zvyknu aj menit farbu...
Viem, ze znama si davala na dom take aby mali akoby hnedy odtien, taku drevenu strukturu, lebo chcela aby proste to tak zvonku posobilo lenze to ako svietilo slnko tak postupne rokmi ta farba uplne vysedivela a ostali take flaky po oknach...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 10. Júl 2022 20:43:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
A pri bielych plastovych je zas tendencia, ze casom ostanu take zajdene az zlte. Ako osobne si myslim, ze slava plastovych okien pomaly zachadza a uticha


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 13:49:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
lampas plastove nas zaujali z toho pohladu ze znamy spominal, ze cenovo su celkom fajn...zato akoze mi tato myslienka napadla, ze ake by to bolo...ale jasne ze si radsej dam poradit od niekoho kto ma skusenost a nebudeme nejako vymyslat...viac hlav viac rozumu ako sa hovori....a do coho nakoniec si isiel?...je teda podla teba dobre si vyziadat viacero cenovych ponuk??...
vakil podla teba su velke cenove rozdiely medzi hlinikom a drevohlinikom??...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 13:51:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
dahel tak tomuto by sme sa chceli vyhnut to teda nechceme....akoze odtien okien by sme chceli tmavy...mne sa paci ked su tie okna take akoby antracit alebo nieco take...ale nechcem aby po par rokoch to bolo nejake bledosive alebo nieco...to veru ee...
hemela ty mas ake okna na dome?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 8:48:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
srnecka tak potom si myslim, ze hlinik by bol pre teba najlepsim riesenim, alebo ked zvnutra by si nechcela aby to bolo sive, tak aj do drevohlinika sa dnes da uz ist a potom to zvnutra posobi ozaj utulne ;-)
dnes je tych moznosti velmi vela a myslim, ze by bola skoda to nevyuzit a myslim, ze robis dobre, ze stavias v prvom rade na kvalite ako som aj ja, ked sme vyberali 8-)
predsa len okna riesis len raz za zivot tak nech to stoji za to ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 9:16:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Cenovo sú možno fajn, teda neviem ako teraz, lebo išlo všetko hore, tak neviem či sa to vôbec z tohto pohľadu oplatí, ale teda myslím si, že keď ideš dávať na nový dom okná rátaš s tým aby boli kvalitné a aby vydržali desiatky rokov. A preto by ti nemalo byť podľa mňa ľúto zainvestovať, aspoň mne nebolo a ono sa tá kvalita na tých oknách prejaví, to mi môžeš veriť. Máme hliníkové komplet všetky, dokonca máme aj fixné okná, aj HS portál a aj to dobre vyzerá zvonku, aj zvnútra a účel plnia veľmi dobre 8-)
K tomu či je dobré si vyžiadať viacero ponúk, proste aspoň budeš mať lepšiu predstavu o cene, ale tiež aj o prístupe firmy a od toho prístupu veľa záleží.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 8:30:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
ale tychto portalov je uz viacej nielen HS, nie??

mohol by si mi napisat ak mas prehlad, ze este ake typy su a vlastne ake su medzi nimi rozdiely?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 11:56:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
lampas a pristup teda dobry?aj komunikacia pred objednanim,aj pocas aj vsetko?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 18:52:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Áno je toho viacej. HS portál je posúvne kovanie so zdvihom krídla, s posuvom. To je teraz by som povedal také najčastejšie, my máme tento typ.
Ale potom je aj PSK sklopnoposúvne, že najskôr musíš sklopiť smerom k sebe a až potom je možné okno posúvať a potom je FS, ale ten si myslím, že málokto si to dáva domov, to je aj posuv, aj sklápanie, to je skôr tak vhodné do nejakej kaviarne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 18:56:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Majooliva prístup super, na začiatku sme si dohodli stretnutie, boli sme pozrieť normálne aj vo výrobe, aby sme videli ako sa okná robia a tak, to ma oslovilo veľmi, lebo teda nie všade máš takúto možnosť a teda mne to veľmi pomohlo urobiť si nejakú tú predstavu. A poviem ti, že sme zostali priatelia aj po realizácii. Tá komunikácia, prístup to je sto a jedno oproti iným, čo sme sa stretli.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: alienka a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt