Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 4:33:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2017 15:56:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Srentor to keby som vedela kolko za tie okna manzel zaplatil. Nechcel mi to povedat a potom som to uz neriesila. On to zaplatil a bolo vybavene. Povedal mi, ze nech toto necham len na neho, tak som nechala:-)Ano, snad nezabudnem a pofotim a pridam nejake fotky. Dufam v to aj ja, lebo nejake problemy sa mi riesit nechcu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2017 9:52:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@minusso ano s tym treba pocitat ze bezpecnostne dvere su drahe..my sme platili za nase nejakych 990€ a to sme si este vybrali tie lacnejsie..mali tam aj drahsie..mame ich z adla..my sme si to vyriesili tak, ze okna z jednej firmy a tieto bezpecnostne dvere z tejto druhej..kedze oni neponukaju bezpecnostne ale iba drevene a hlinikove vchodove dvere a take sme my nechceli..museli sme to takto poriesit, ale nebanujeme..a tu dobu dodania chces ktoru firmu vediet?..okna ci dvere?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2017 10:12:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
matulinda55 píše:
Srentor to keby som vedela kolko za tie okna manzel zaplatil. Nechcel mi to povedat a potom som to uz neriesila. On to zaplatil a bolo vybavene. Povedal mi, ze nech toto necham len na neho, tak som nechala:-)Ano, snad nezabudnem a pofotim a pridam nejake fotky. Dufam v to aj ja, lebo nejake problemy sa mi riesit nechcu


Jaj, tak to si dobre obisla, ked to on vsetko zacvakal, aspon si sa ty do financii nemusela starat:-) U nas zase otazku financii ma na starosti zena, takze ona vsetko plati a vsetko musi mat pod kontrolou. Ak nezabudnes tak pofot a pridaj. A napis ako prebiehala montaz a ci vsetko bolo fajn


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 24. Feb 2017 11:07:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Aha, u nich som pozeral aj ja bezpečnostné dvere ale prišli mi príliš drahé. Takže napokon uvidíme či budeme dávať bezpečnostné alebo len klasické nejaké. Firmu by som chcel vedieť na okná. Z tej čo ste okná brali, že aká to je firma, akú dobu majú dodania a akých montážnikov majú, či dobrých alebo radšej inú firmu kontaktovať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2017 12:04:59 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@minusso tak okna sme objednavali cez firmu DD Trade, oni nam ich dodavali a aj montaz nam oni robili..takze co sa tyka tej doby dodania, tak im to trvalo nejakych 20 pracovnych dni, co je cca mesiac..to uz hned na zaciatku v zmluve si dohodnete termin..ak budes potrebovat neskor tak sa s nimi dohodnes podla toho, ako to aj tebe bude vyhovovat..my sme to tak tiez spravili..ako my na nich ziadne staznosti nemame..montaznici boli sikovny a pomerne aj dost rychlo nam osadili okna..kludne by som ti ich odporucil..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2017 12:38:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Srentor presne, bola som rada ze to moj drahy vsetko vybavil. Ja budem potom len po nich upratovat a cistit okna:D :D Dam ti vediet a aj ti pridam fotky, snad nezabudnem pofotit. Koncom marca by nam ich mali prist namontovat. Budes si musiet este pockat :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2017 11:12:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Hej túto firmu som tiež pozeral ako aj Slovaktual a Incon a poposielal som návrhy aby mi spravili cenové ponuky a už sa uvidí aké ceny mi dajú a podľa toho sa rozhodneme so ženou. Aj keď na Slovektual som nečítal moc dobré veci na nete, tak tam mám trošku obavy. Skôr som už naklonený na túto firmu, ktorú si mi aj ty napísal. Tam aspoň viem, že majú šikovných montážnikov, lebo to si myslím že je najdôležitejšie. Lebo veď oni sú len dodávatelia, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2017 13:55:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
matulinda55 píše:
Srentor presne, bola som rada ze to moj drahy vsetko vybavil. Ja budem potom len po nich upratovat a cistit okna:D :D Dam ti vediet a aj ti pridam fotky, snad nezabudnem pofotit. Koncom marca by nam ich mali prist namontovat. Budes si musiet este pockat :D :D


To mas este horsiu robotu ako tvoj manzel. Cistit okna by ma moja zena nedonutila nikdy a este aj to, ze ich neviem vylestit. Raz som aj umyval a aj tak ich musela po mne umyt, tak som povedal, ze toto uz robit nikdy nebudem :D :D A uz je april, mate ich uz namontovane?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 07. Apr 2017 11:45:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Srentor mam, ale tak co narobim, ked moj drahy nevie vobec umyvat okna a myslim, ze toto je cisto zenska robota. Aj ked v rodicovskom dome vzdy umyval okna moj tatko :D :D Ozik vidis, som si zabudla aj napisat. Ano, uz ich mame namontovane. Minuly tyzden prisli majstri z tej firmy DD Trade a rovno nam doviezli aj okna a aj nam ich namontovali. Takze konecne toto vsetko mame hotove:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2017 6:47:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@minusso ved jasne, uvidis ake ceny ti daju ostatne firmy..uz by si ich aj mal mat nie?..lebo ako pozeram, toto sme si uz dost davno pisali a som tu dlhsie nebol, tak ma to zaujima, ci ste uz aj vybrali firmu alebo sa este stale rozhodute?..ano, ano oni su dodavatelia..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt