Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 4:17:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 30. Máj 2017 10:24:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 83
Sony24...firiem tu je kopu napisanych, skus si len precitat celu konverzaciu, co si tu chalani pisali...ten profil, ktory si spomenul, patri medzi tie najlepsie v sucasnej dobe...ale treba ratat aj s tym, ze aj cena je vyssia...aby ta nezaskocila, ti to pisem takto dopredu...skus ved oslovit viacej firiem...my ked sme zhanali okna, dali sme si navrh do slovaktualu a dd tradu...no na dd trade sme poculi lepsie ohlasy...aj ked cena bola lepsia v slovaktuale rozhodli sme sa pre dd trade...a teda dobre sme aj spravili...okna nam priviezli a spravne namontovali...zatial sme s nimi nemali ziadny problem...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2017 13:20:01 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 103
misiaak píše:
Sony24...firiem tu je kopu napisanych, skus si len precitat celu konverzaciu, co si tu chalani pisali...ten profil, ktory si spomenul, patri medzi tie najlepsie v sucasnej dobe...ale treba ratat aj s tym, ze aj cena je vyssia...aby ta nezaskocila, ti to pisem takto dopredu...skus ved oslovit viacej firiem...my ked sme zhanali okna, dali sme si navrh do slovaktualu a dd tradu...no na dd trade sme poculi lepsie ohlasy...aj ked cena bola lepsia v slovaktuale rozhodli sme sa pre dd trade...a teda dobre sme aj spravili...okna nam priviezli a spravne namontovali...zatial sme s nimi nemali ziadny problem...


Videl som, že tu chalani viacej firiem spomínali ale najviac sa mi zdá, že tu spomínajú tú, z ktorej si aj ty bral. Koľko si u nich za okná platil, keď spomínaš že sú drahšie? Ako sa pohybujú ceny takýchto profilov?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2017 11:14:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Presne, niektoré firmy si to počítajú na kilometre. A keď musia ísť ďalej, tak len za dopravu platíš 100€ a u niektorých aj viacej. Preto som si aj vybral firmu DD Trade. Mnohé výhody oni majú a aj kvalitné služby (montáž a komunikáciu). Áno iba za to som platil. Síce to bolo dosť ale oplatilo sa. Nič zlé nemôžem napísať!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2017 10:32:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 83
Sony24...asi viaceri z tej firmy beru okna...ved oni su fajn firma, aspon teda podla mna...kedze s nimi jedinymi mam osobnu skusenost...vies co, my sme cez nich brali viacero okien...vacsinou to bolo trojsklo a platili sme 1 450€ (som to zaokruhlil)...tazko takto ti povedat sumu, kedze oni nam poslali vyslednu cenovu ponuku...posli im aj ty a budes to tak mat najlepsie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 16. Jún 2017 8:39:05 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 103
misiaak píše:
Sony24...asi viaceri z tej firmy beru okna...ved oni su fajn firma, aspon teda podla mna...kedze s nimi jedinymi mam osobnu skusenost...vies co, my sme cez nich brali viacero okien...vacsinou to bolo trojsklo a platili sme 1 450€ (som to zaokruhlil)...tazko takto ti povedat sumu, kedze oni nam poslali vyslednu cenovu ponuku...posli im aj ty a budes to tak mat najlepsie...


Jasné chápem, aj som to chcel len takto približne, to mi stačí. Veď samozrejme, že ja si budem dávať úplne iné rozmery okien nacenovať ako ty. A tým pádom aj tie ceny budú úplne iné. Dám asi trom firmám naceniť a uvidím ako mi to nacenia. Možno že sa tiež obrátiť na dd trade ako aj ty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 19. Jún 2017 11:11:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@minusso tak ale to je biznis chapes, musia aj oni z niecoho zit a oni musia taktiez natankovat ked idu na montaz a este k tomu sa opotrebovava aj auto takze ja ich za to neodsudzujem, ze niektore firmy si uctuju aj za dopravu. Ale ako hovoris, veci zadarmo vzdy potesia :-) Fajn ze vsetko dopadlo dobre. Tak snad s nimi minimalne 20 rokov nebudes mat problemy :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2017 9:35:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Jasné, veď to chápem, viem ako funguje biznis, toho sa báť nemusíš. Môj brat vlastní takú menšiu firmu, takže veľmi dobre viem :) :) No v to dúfam aj ja, bola to vyššia investícia a dúfam že ma aj prežije (ako sa hovorí). Ale myslím, že áno. Sú to kvalitné okná a hlavne dobre namontované tak snáď s nimi žiadne problémy nebudeme mať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2017 13:25:38 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@minusso tak o tom sa tu bavit vobec nemusime, kedze vies ako to vsetko cele funguje a chodi...kolko ze ta to cele vyslo?...ja si myslim, ze od ich firmy ti vydrzia dlho okna...salamander vyraba kvalitne okna a dd trade zase montuje kvalitne, takze by tam problem nemal byt...uvidis, ci ta preziju ale hadam ano...:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 22. Jún 2017 8:43:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 83
Sony24...okey, som rad, ze ti to stacilo takto priblizne...lebo moja draha aj ked som sa jej pytal mi povedala, ze ona netusi kde dala ten doklad a zmluvu...tak ked sa nieco s nimi stane (co dufam ze nie) budeme musiet prehladat asi cely barak aby sme to nasli:/..a ktore firmy planujes este oslovit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 26. Jún 2017 9:53:39 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 103
misiaak píše:
Sony24...okey, som rad, ze ti to stacilo takto priblizne...lebo moja draha aj ked som sa jej pytal mi povedala, ze ona netusi kde dala ten doklad a zmluvu...tak ked sa nieco s nimi stane (co dufam ze nie) budeme musiet prehladat asi cely barak aby sme to nasli:/..a ktore firmy planujes este oslovit?


Fúha, tak to nie je bohvie čo. Takéto veci si treba odkladať, lebo fakt nevieš, kedy sa čo môže stať. My takéto dôležité papiere a doklady dávame do jednej krabice a to viem, že keď niečo potrebujem tak to nájdem tam. No veď stále uvažujem. Ale premýšľam že pošlem návrhy len do toho DD Tradu a do Slovaktualu a uvidím aké ceny mi dajú. Veď obidve firmy sú vcelku fajn, nie?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt