Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 9:29:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 27. Jún 2017 14:23:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 83
Sony24...no to viem, ze to nie je dobre...uz sme si povedali so zenou, ze musime nejake miesto vyclenit a tam davat taketo vsetky doklady a faktury...lebo fakt keby sa nieco stalo, tak netusim kde by som to hladal...poviem ti narovinu ze so Slovaktualom nemam skusenosti a s DD Tradom mam...to som ti uz pisal, ze oni su fajn a seriozna firma...nam vsetko super spravili aj namontovali...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 28. Jún 2017 12:12:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
No tak to si úžasne napísal, že uvidím, či ma prežijú :D :D Ale tak hádam, veď už najmladší nie som a týmto štýlom ako sa teraz musí pracovať a dôchodok stále oddiaľujú môže byť, že ma veľmi ľahko prežijú. Ale toto tu taktiež nerozoberajme. Vyšlo ma to do 6 000€ so všetkým. V pohode, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 04. Júl 2017 8:40:01 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@minusso ale ved to som len so srandy napisal. Myslel som to tak, ze snad budu take kvalitne, ze ich uz menit nebudes musiet. Nemusel si to brat osobne. Ale som aspon rad, ze si to zobral ako humor a ze si sa neurazil :) :D Hej, myslim ze fajn. Ako je pravda, ze DD Trade ma trochu vyssie ceny ale zase ta kvalita je o dost vyssia ako pri inych oknach. A ako sa hovori, za kvalitu si treba aj viacej priplatit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2017 14:21:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 103
misiaak píše:
Sony24...no to viem, ze to nie je dobre...uz sme si povedali so zenou, ze musime nejake miesto vyclenit a tam davat taketo vsetky doklady a faktury...lebo fakt keby sa nieco stalo, tak netusim kde by som to hladal...poviem ti narovinu ze so Slovaktualom nemam skusenosti a s DD Tradom mam...to som ti uz pisal, ze oni su fajn a seriozna firma...nam vsetko super spravili aj namontovali...


Bude to pre vás lepšie, keď si nájdete také miesto. Aspoň budete vedieť kde všetky doklady a faktúry máte. Hej, to viem, že si mi písal. No posielali sme návrhy aby nám poslali cenové ponuky do obidvoch firiem a približne rovnako nám to vypočítali.Rozhodli sme sa ale pre DD Trade, keďže na nich som videl viacej pozitívnych reakcií ako na Slovaktual. Snáď sme sa dobre rozhodli. Už sme tam aj boli a spísali sme zmluvu o dielo. Už nie je cesty späť :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 14. Júl 2017 8:16:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 83
Sony24...uz sme take miesto aj nasli..hned som to zene hovoril, ze by bolo fajn, keby sme to takto spravili a vobec nebola proti...ona medzi svojimi dokladmi mala poriadok, to len ja som bol taky neporiadny...ano, rozhodli ste sa pre nich?...toho sa bat nemusis...nebudes mat s nimi ziadny problem, ani my sme nemali...vsetko super prebiehalo...boli ste v ich showroome v Bratislave?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2017 9:15:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Tak som na takéto veci zvyknutý a nie som vôbec taký typ, ktorý sa kvôli všetkému uráža, to by ma nebavilo. Všetko sa vždy snažím obrátiť na srandu, pokiaľ je to možné. Tak, tak oplatí sa veru. A snáď to tak aj bude. Zajtra by mali prísť na montáž, tak som zvedavý ako to všetko bude prebiehať. Potom napíšem:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 04. Aug 2017 8:52:03 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@minusso a to je aj super. Lebo mam kamarata, ktory je na totalku urazlivy a to je nieco strasne. S nim sa neda ani poriadne rozpravat, lebo ked nieco zavtipkujem sa hned urazi. No hrozne nieco... Tak potom daj vediet, ako zvladla firma dd trade montaz. Ale verim, ze dobre. Kedze s nimi skusenosti mam a som ti ich poradil


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 16. Aug 2017 9:56:26 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 103
misiaak píše:
Sony24...uz sme take miesto aj nasli..hned som to zene hovoril, ze by bolo fajn, keby sme to takto spravili a vobec nebola proti...ona medzi svojimi dokladmi mala poriadok, to len ja som bol taky neporiadny...ano, rozhodli ste sa pre nich?...toho sa bat nemusis...nebudes mat s nimi ziadny problem, ani my sme nemali...vsetko super prebiehalo...boli ste v ich showroome v Bratislave?


Fakt? Tak to vám ani tak dlho netrvalo nájsť vhodné miesto:D Väčšinou to tak býva, takže vôbec sa nečudujem. Aj ja som to tak mal ale už mám tiež vo všetkom poriadok. Je to lepšie, aspoň potom jednu vec nehľadám dlhé hodiny. Áno boli sme v ich predajni minulý týždeň


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 18. Aug 2017 7:02:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 83
Sony24...nie netrvalo, to mas pravdu...moja manzelka je vo vsetkom rychla, takze jej stacilo povedat a uz bolo najdene miesto:-)..no a co, aj ste nieco u nich vybrali?...dohodli ste nieco alebo ste tam boli zbytocne?...hovor, mna zaujima vsetko...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 22. Aug 2017 8:37:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 103
misiaak píše:
Sony24...nie netrvalo, to mas pravdu...moja manzelka je vo vsetkom rychla, takze jej stacilo povedat a uz bolo najdene miesto:-)..no a co, aj ste nieco u nich vybrali?...dohodli ste nieco alebo ste tam boli zbytocne?...hovor, mna zaujima vsetko...


To máš dobré, keď je vo všetkom rýchla :D :lol: Jasné, vybrali sme si u nich okná a dokonca aj rolety, keďže sme chceli niečo také a oni nám to tam rovno všetko nakombinovali. Povedali sme si, že to už zoberieme z jednej firmy. Všetko bude rovnaké a aj montážnici nám nahodia tie rolety. Bude to aspoň bez starostí


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt