Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:15:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 08. Jún 2020 11:03:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..kubasan ale ako vybrat firmu ktora bude ponukat kvalitne hlinikove okna?..ako sa k nej dostat a vybrat si z tej sirokej ponuky?..lebo ponuka je fakt siroka.. :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 10. Jún 2020 10:27:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Jozki356 ponuka je široká to je pravda...Najlepšie je aspoň teda ja to tak vnímam keď si nájdeš slovenského výrobcu okien...Že máš istotu, že aj keby nejaký problém nastal tak sa máš na koho obrátiť...Že je to firma, ktorá je na trhu už nejaký ten čas a poskytuje kvalitu...Hliníkové okná dávala sestra nedávno robiť na dom...Za prvé musím povedať, že hliník vyzerá veľmi dobre, nepôsobí to vôbec nejako chladne, ale vyzerá to nadčasovo a zároveň na pohľad pekne...Takže k novostavbám to sedí a ladí...Viem, že ona veľmi riešila aj záruku...Aj pomer ceny a kvality a celkovo aj komunikáciu s firmou...Či jej vedeli poradiť, pomôcť, vyjsť v ústrety a pod...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 10. Jún 2020 14:23:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@flipio na základe čoho sa rozhodla práve pre hliníkové okná?...čo sa týka cien tak sú o dosť drahšie ako plastové čo?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 10. Jún 2020 16:47:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
@plexo preco si hned takto vylucil plastove? ved to ma teraz asi kazdy


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 11. Jún 2020 11:49:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
fesak ma to kazdy, teda vacsina ludi, ale vsimni si, ze vacsinou je to bud v bytoch alebo pri prestavbe nejakych starsich domov, inak na novostavbach, v novych domoch, bungalovoch som teda plastove okna nevidel, uz nie su tak oblubene, kedze teraz su uz lepsie varianty, ktore maju lepsiu tepelnu izolaciu okien a ktore aj krajsie vyzeraju, akoze nebudeme si klamat aj ten samotny vzhlad tych okien je podstatny :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 12. Jún 2020 19:20:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Ja som dával naceniť aj plastové, ale šak mám hliníkové..
Ale o tých plastových som chcel, cena keď prišla ma potešila, bola pomerne nízka a o dosť ako som očakával, ale keď som si vzal ako máme dom orientovaný, koľko okien kde, ako bude slnko svietiť a tak, tak som ten plast prehodnotil a nedal..
Hliník je drahší, ale vhodnejší..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Sob 13. Jún 2020 10:11:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
dbali ste nejako aj na hrubku ramu pri vybere?a este by ma zaujimalo ci ste si od jednej firmy zakupili okna a od niekoho ineho montaz riesili,lebo pocul som uz aj take ale neviem co je lepsia varianta.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Sob 13. Jún 2020 20:15:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Romko hej cenovo je to drahšie...Plastové sú zo všetkých typov najlacnejšie, takže každý typ je drahší od tejto možnosti... :D
Zisťovali si cez známych, kto má aké okná, ako sú spokojní a tak a tiež asi čo je normálne, že jej padol do oka ten vzhľad hliníku...Len čo sme sa bavili tak ťažšie je vybrať si firmu a nie materiál aké okná...Lebo toľko možností, čo už dnes je tak to je moc... :mrgreen:
Majooliva stavať na tom podľa mňa nik nejako nestavia, ale tak je to informácia, ktorá myslím, že každého zaujíma...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 14. Jún 2020 8:50:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
To som o tom este nepocul, ze by firma co dodava okna robila aj montaz. My ked sme prerabali tento nas byt, ked sme nevedeli, ze budeme chciet ist o par rokov do domu, tak normalne sme objednali okna, doviezli nam ich a nahadzovali nam ich ti co byt prerabali

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 14. Jún 2020 12:00:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Flipio a od koho brala okna ona?
Cmiro preco nie?? Niektore firmy maju svoj montazny tim, svojich ludi na to, pretoze si uvedomuju, ze velmi vela urobi aj pravda montaz. Takze za seba mozem povedat, ze si myslim, ze je ovela lepsie, az montaz robi firma od ktorej su aj okna, je to istota, ze vsetko bude tak ako ma byt urobene, ze okna budu profesionalne osadene. Nebude prefukovat ani nic podobne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt