Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:15:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 10:37:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Feb 2019 11:25:42
Príspevky: 20
No ja si tiez myslim, ze to netreba uponahlat a riesit hr. Takto je to este fajn, ked riesis vsetko nanovo, nastavis si vsetko ako chces ty, zvolis si co chces, co sa tebe paci. Lebo co som aj pocula pri takej rekonstrukcii to je celkom zahul, ked menis aj cely krov, no to proste nie je sranda, proste kopu roboty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 12:54:11 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
presne pre taketo pripady su tu nastastie odbornici a schopni predajcovia, ktori vedia aj taketo veci riesit a su na to skoleni. malokto bez praxe ti povie, kde a aky krov je vhodny, pripadne ci ho treba zhodit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 10:53:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
No, keď krov vieš nechať pôvodný, to je dosť výhra. S tým sú najväčšie patálie, podľa mňa. Nič nezaberie toľko času, ako samotný krov. Už ani to pokladanie strešnej krytiny nie je také zdĺhavé a pracné. Ono pravdaže záleží, aj akú dávaš, s betónom sa ťažšie robí ako s pálenou škridľou. Takže sú tam zásadné rozdiely, rozhodne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 11:14:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Tiez som sa rozhodoval na zaklade roznych odporucani, brat sa nastahoval do starsieho domu, kde bola betonova strecha, chysta sa na rekonstrukciu a ide davat keramicku skridlu. Beriem si priklad, my sme sa nakoniec rozhodli pre medenu matnu Engobu od Tondachu, pacila sa nam aj vizualizacia, takze nemame nad cim premyslat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 12:12:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
cajomo, toto bola jedna z tych, medzi ktorymi sme sa rozhodovali aj my, pacila sa nam dost. len je teda dolezite v ramci projektu, aby vsetky zucastnene strany vedeli, o aku strechu pojde. pre aky dom ste sa rozhodli? poschodovy ci bungalov? teraz v tejto dobe ide fakt len o to, naco ma clovek peniaze, nie na to, co by realne chcel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 14:49:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Mame taky mensi bungalov, no akoze vyslo nam to len tak tak, ale vlastne byvanie sme chceli jednoznacne, nieco sme nasetrene mali, tak stacilo uz tak nejak len rozhybat kolesa a pustit sa do toho. Jasne, ze na zaciatku tie predstavy o vysnivanom domceku vedia byt uplne ine ako realita potom :D Ale tak to je take normalne by som povedal. Bungalov je ok, nam uplne staci. Popravde, ani si neviem zase predstavit, ze by som riesil poschodovy dom, ked si clovek uvedomi, ze to bude treba stale aj upratovat :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 9:53:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Feb 2019 11:25:42
Príspevky: 20
No tak co sa tyka toho upratovania, to mas pravdu, to sa nechce kazdemu :D Ja upratujem rada, ale taky domisko by som veru nechcela. S tou strechou vasou ste teda uplne ok? Uz nejdete menit nic?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 12:13:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...cajomo a ako sa s nimi spolupracuje?... vsetko v pohodke?...teda neviem, ze do akeho stadia ste sa uz dostali, ale zaujimalo by ma to, nakolko sa tiez chystame rekonstruovat babkin dom...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 20. Dec 2022 9:49:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Neviem, asi som sa nevyjadril celkom presne, ale my uz mame hotovo. Pomohli, poradili, cenova ponuka bola vypracovana velmi rychlo a zrozumitelne, v podstate sme nemali nad cim rozmyslat. My sme si teda davali robit cenove ponuky u viacerych vyrobcov, ale rozhodli sme sa nakoniec pre nich. Najrychlejsie nam to vypracovali, komunikacia s nimi bola ok. A a ako stary je ten dom?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 02. Jan 2023 9:20:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 27
Bydlisko: Nováky
tak so starymi domami je vseobecne velka robota, same patalie. to uz ozaj asi najlepsie len zburat a nanovo postavit novy. akoze ano, ked treba len strechu, tak je jasne, ze v takom pripade je to nezmysel:)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt