Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 19. Okt 2019 1:29:37

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 13. Sep 2019 10:01:07 
okoloidúci

MACOMES.

VACSINOU CHODI NA 3 TYZDNE A 1 TYZDEN JE DOMA. LENZE NIEKEDY SA ZA TEN TYZDEN NEDA VSETKO POROBIT, POZISTOVAT, POVYBAVOVAT A PRETO VELA VECI OSTANE NA MNA. ANO, BOLA SOM JU POZRIET A SUPER VYZERALA. UZ SME SA AJ MY ROZHODLI PRE PALENU SKRIDLU. PLECH SA MI VOBEC NEPACI.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 02. Okt 2019 8:06:05 
občasný diskutér

jasne, tomu uplne rozumiem llubiha. ale aj tak si stojim za tym, ze ta obdivujem, ze taketo veci riesis aj sama. nepoznam zenu, ktora by bola tak vzdelana ohladom takychto muzskych veci ako ty. dobre ste sa rozhodli. skridla je o mnoho lepsia ako plech! a od tondachu budete brat ci od niekoho ineho? lebo o nich sme sa bavili, tak ma zaujima, ci pojdete cez nich alebo ste sa nejako inak rozhodli, hm?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 10. Okt 2019 7:22:40 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

Zdravím vospolok :D Potrebovala by som poradiť. Pred dvoma týždňami sme kúpili pozemok so starým domom. Ten dom nechceme len tak zbúrať ale radi by sme si ho prerobili na taký záhradný domček, nakoľk nie je moc veľký. Problém je v tom, že strecha je z azbestocementových šablón a my nevieme, ako ju dať preč a druhý dilema je, čím ju môžme nahradiť? Akou strešnou krytinou?

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia